concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LF-C2 KONCEPTS

LEXUS LF-C2 KONCEPTS APBUR 2014. GADA LOSANDŽELOSAS AUTO IZSTĀDES APMEKLĒTĀJUS AR 2+2 RODSTERA PASAULES PIRMIZRĀDI

LF C2 cutout 960 001

Brīnišķīga saulīte, silta diena un līkumoti ceļi nevainojami papildina Lexus LF-C2 konceptauto, kas Losandželosas 2014. gada autoizstādē piedzīvoja savu pasaules pirmizrādi. LF-C2 koncepts ir dizaina pētījums 2+2 rodstera veidolā, kas pēta galveno Lexus zīmola nākotnes stila tēmu drosmīgākos virzienus. LF-C2 ir arī luksusa Grand Touring koncepts, ko iedvesmojusi zīmola kaislība uz autovadīšanu.

„LF-C2 koncepts parāda, kas mums ir padomā attiecībā uz zīmola nākotnes dizainu,“ stāsta Džefs Brakens (Jeff Bracken), Lexus ASV grupas viceprezidents un izpilddirektors. „Šis konceptauto patērētājiem visā pasaulē parāda Lexus apņēmību radīt emocionālus dizainus, kā arī mūsu kaislību pret izcilu autovadīšanas pieredzi.”

2+2 IZKĀRTOJUMS

LF-C2 koncepts ietver ārkārtīgi stilizētu 2+2 izkārtojumu un ir atvasināts no tīras un vienkāršas sporta kupejas idejas. Kabrioleta dizains ļauj vadītājam un pasažieriem sajust vēju savos matos, vienlaikus izbaudot auto veiktspējas īpašības uz saviem iecienītākajiem līkumotajiem ceļiem. Kā rodstera koncepts, LF-C2 konceptauto nav aprīkots ne ar vienu no jumta tipiem.

LF-C2 eksterjera dizainu iedvesmojis tas, kā dažādu formu virsmas mijiedarbojas ar dažādiem gaismas veidiem. Dizaineri radīja leņķus, plaknes un liektas virsmas, kas ļauj LF-C2 paust aizvien jaunas raksturīpašības, raugoties uz to no jauna skatpunkta vai jaunā apgaismojumā. Šis mērķis, apvienojumā ar Lexus krāsu slāņu krāsošanas procesu, nodrošināja pārsteidzošu un progresīvu luksusa GT kabrioleta interpretāciju.

DAUDZSLĀŅU KRĀSOŠANAS PROCESS

Mirdzošā, zeltaini dzeltenā krāsa ir daudzslāņu krāsošanas procesa rezultāts. Pirmā kārta ir grunts, kam seko caurspīdīgas, sudrabainas krāsas slānis, no kura atstarojas trešās kārtas dzeltenā krāsa, piešķirot dzirkstošo mirdzumu. Tad tiek uzklāts pēdējais pārklājuma slānis.

EKSPERIMENTĀLĀ IZTEIKSME

LF-C2 PRIEKŠGALS

LF C2 cutout 960 002

LF-C2 PRIEKŠGALU IZCEĻ LEXUS ZĪMOLAM RAKSTURĪGĀS VĀRPSTVEIDA RESTES EKSPERIMENTĀLĀ IZTEIKSME.

Konceptauto resti rotā izsmalcināts pīta tīkla raksts, kas uzsver Lexus augsti kvalificēto amata meistaru darbu un maina tās izskatu, raugoties no dažādiem leņķiem un dažādos apgaismojuma apstākļos. Tā novietota starp trīsstūra formas LED priekšējiem lukturiem, kas ir Lexus sporta auto raksturojošs elements, un stilīgajiem pagrieziena rādītājiem, kas aizsāk LF-C2 raksturīgās kontūras. Šī kontūra caurauž automobiļa bultas formas virsbūvi un plūst līdz pat nošķeltajam aizmugures panelim. Ventilācijas atveres priekšējā buferī novirza vēso gaisu uz bremzēm, kā arī palīdz savaldīt gaisa plūsmu ap virsbūvi, stabilizējot auto priekšgalu, kad tas brauc lielā ātrumā.

LF-C2 profilu raksturo plūstošā līnija no automobiļa priekšējā bufera līdz slīpajiem A statņiem. Nelielas ventilācijas atveres sānu sliekšņos novirza gaisu uz aizmugures bremzēm un laukā pa spurveida aizmugurējiem difuzoriem. LF-C2 aizmuguri rotā Lexus L formas aizmugures lukturi, izplūdes sistēma ar četriem hromētiem izpūtēja uzgaļiem un jauns, izteiksmīgs aizmugurējā difuzora dizains. Konceptauto ietekmīgo stāju nodrošina 20 collu vieglmetāla diski ar pieciem spieķiem.

SPERIET SOLI DZIĻĀK

Speriet soli dziļāk, un LF-C2 ieskauj braucējus plašajā un greznajā salonā, kas nevainojami atbilst eksterjera sportiskajai elegancei. Eksterjera tēma tiek turpināta arī salonā, jo viduskonsole sākas jau no aizmugures paneļa un šķērso visu salonu līdz pat priekšējam panelim.

Priekšējais panelis lepojas ar funkcionālu vienkāršību: pievilcīgu, taču nepārprotami nolasāmu mērinstrumentu paneli, centrālo video monitoru, kas tiek kontrolēts ar Remote Touchpad no viduskonsoles, kā arī ar klasiska stila analogo pulksteni, kas novietots starp abām centrālajām ventilācijas atverēm. Ar biezo ādu apdarinātā stūre uzsver ideju, ka šis ir vadītāja auto, par ko liecina arī ķermeņa formām piegulošie sēdekļi.

LF-C2 salona dizaineri ir izvēlējušies līdzsvaroti paust spēku un vienkāršību – rodot harmoniju ar mūsu piecām maņām. Baltas un pelēkas ādas virsmas pauž maigumu, tām pieskaroties, bet zem logiem, visā salona garumā, izvietots patīkams LED apgaismojums. Aicinošais LF-C2 rodstera salons apvieno satriecošā kabrioleta aizrautību ar krietnu devu Lexus greznības.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK