ATLĒTISKS KROSOVERA IZSKATS

Iepazīstinām ar Lexus UX Sport Edition, satriecošu jauno pilsētas krosoveru, kas liek justies īpašam pilsētas ielās. Līdz šim iespaidīgākā UX jaunā sporta versija apvieno pārsteidzošas līnijas un asas formas virsbūvi astoņu satriecošu krāsu izvēlē.

    Parallax Image 1 Athletic Crossover Looks

UX SPORT EDITION

IZTEIKSMĪGAS DIZAINA DETAĻAS

Izteiksmīgas dizaina iezīmes it visur: sportiska jumta līnija, tonēti Bi-LED lukturi un aerodinamisks aizmugurējais LED lukturis, kas ir prasmīgi veidots tā, lai uzlabotu auto vadāmību un veiktspēju.

Uzzināt vairāk par Lexus dizainu

    Parallax Image 2 Takumi Crafted Interior

UX SPORT EDITION

TAKUMI VEIDOTS INTERJERS

UX Sport Edition tiek ražots mūsu atpazīstamo Takumi meistaru uzraudzībā Kjušu rūpnīcā Japānas dienvidos: Jūs sajutīsiet viņu apbrīnojamo prasmju rezultātus visapkārt – slīdot pāri ar rokām izšūtajai ādas apdares stūrei un iegrimstot Black Tahara apdares sēdekļos ar pelēkiem vai ziliem akcentiem.

Uzzināt vairāk par Takumi meistarību

    Parallax Image 3 Electrified Performance

UX SPORT EDITION

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Ar mūsu 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda tehnoloģijas palīdzību UX 250h nevainojami vada 2,0 litru benzīna dzinēju un elektromotoru(-s), lai nodrošinātu vienmērīgu, tomēr jaudīgu sniegumu. Alternatīvi varat izvēlēties dinamisko UX 200, kuru darbina ļoti efektīvs 2,0 litru benzīna dzinējs, lai nodrošinātu strauju paātrinājumu un leģendāro Lexus izsmalcinātību.

Uzzināt vairāk par Lexus Electrified

    Parallax Image 4 Intuituve Connectivity

UX SPORT EDITION

INTUITĪVA SAVIENOJAMĪBA

UX Sport Edition tiek izmantota intuitīva Lexus tehnoloģija, lai padarītu dzīvi ērtāku. Automobilī esošais Touch Pad skārienpaliktnis uz centrālās konsoles nodrošina vieglu piekļuvi viedtālrunim, izmantojot Apple CarPlay® vai Android Auto®. Lexus Link lietotne palīdz plānot ceļojumus, ieplānot apkopi vai ieskatu Jūsu braukšanas stilā.

Uzzināt vairāk par Lexus Link

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

UX SPORT EDITION

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Iespējams, pats svarīgākais Jums, Jūsu pasažieriem un citiem satiksmes dalībniekiem – katrs UX Sport Edition lepojas ar vismodernāko Lexus Safety System+, ar papildus iespēju izvēlēties arī aklo zonu monitoru un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem.

Uzzināt vairāk par Lexus Safety System+