JAUNI APVĀRŠŅI

IEPAZĪSTIETIES AR PILNĪGI JAUNO UX

Iepazīstieties ar jauna veida krosoveru, kas pielāgots tā, lai perfekti atbilstu dinamiskā pilsētas dzīvesstila prasībām. Pilsētnieki augstu novērtēs šī automobiļa drošo vadāmību apvienojumā ar jaudu un ātrumu, vadot automobili pa pilsētas ielām.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

BAUDIET INTELIĢENTU DIZAINU

Jaunā Lexus UX dizainā ir harmoniski apvienota elegance un ātrums.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

JAPĀŅU MEISTARĪBA

Ikviens Lexus ir veidots, izmantojot tradicionālās metodes, kam raksturīga nedalīta uzmanība pret detaļām un kas atspoguļo japāņu viesmīlības mākslu – “Omotenashi”, kur tiek nemanāmi uzminēta un piepildīta ikviena viesu vēlme.


 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920

KUR SATIEKAS IEKŠĒJĀ UN ĀRĒJĀ PASAULE

UX dizainā esam iedvesmojušies no japāņu arhitektūras koncepcijas “Engawa”, kur tiek nemanāmi sapludināta robeža starp iekštelpām un ārtelpām. Jūs acumirklī ienirstat greznā, uz vadītāju fokusētā vidē, kur valda atvērta, bet vienlaikus droša gaisotne.


 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920
“MĒS ESAM NOJAUKUŠI ROBEŽU STARP VIRSBŪVI UN SALONU, NEMANĀMI APVIENOJOT TOS VIENĀ VESELUMĀ. TĀ IR RAKSTURIEZĪME, KAS PIEMĪT “ENGAWA” – TRADICIONĀLAJĀ JAPĀŅU ARHITEKTŪRĀ SASTOPAMAM GAITENIM, KAS PARASTI VEIDOTS NO KOKA UN KALPO PAR MĀJAS ĀRĒJO PAPLAŠINĀJUMU.”
KAKO SAN, GALVENAIS INŽENIERIS

 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

PATIESI IZTĒLES BAGĀTA TEHNOLOĢIJA

Mums tehnoloģija nav nekas, ja tā nav apvienota ar iztēli. Jaunais Lexus UX ir perfekts piemērs tam, kā mēs izmantojam šo pieeju, lai pārsteigtu un ar modernu aprīkojumu un funkcijām sniegtu jaunu pieredzi.


 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920

IEPAZĪSTIETIES AR JAUNĀ LEXUS UX GALVENO INŽENIERI

Jaunais Lexus UX tika radīts galvenās inženieres Kako Sanas vadībā, realizējot viņas vīziju. Viņas mērķis bija izveidot jauna tipa krosoveru, kas ir gan jaudīgs un stabils, gan izskatīgs un ātrs.


 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920
“JAU PAŠĀ JAUNĀ LEXUS UX IZSTRĀDES SĀKUMĀ MANS MĒRĶIS BIJA RADĪT KO UNIKĀLU, AR KO ES VARĒTU LEPOTIES. ES GRIBĒJU AR ORIĢINĀLA DIZAINA PALĪDZĪBU PIEŠĶIRT KROSOVERAM JAUNU, NEBIJUŠU VĒRTĪBU. UN MAN BIJA SVARĪGI, LAI ES SPĒTU PANĀKT, KA TAM PIEMĪT HEČBEKA ĀTRUMS UN JAUDA.”
KAKO SANA (KAKO SAN), GALVENĀ INŽENIERE

Next steps