Pilnīgi jaunais UX

JAUNI APVĀRŠŅI KROSOVERAM

Pilnīgi jaunais Lexus UX izaicina visu līdz šim radīto. Tā izteiksmīgais dizains pauž nepārprotamu spēku. Vienlaikus tā eleganti veidotā virsbūve ir mūsdienīga un dinamiska.

IEPAZĪSTIET UX

Pilnīgi jaunais Lexus UX demonstrē drosmīgu, jaunu pieeju krosovera domāšanai, piedāvājot pamanāmu priekšpusi ar Lexus raksturīgo resti, sportisku siluetu un pārliecinošu aizmugurējās daļas dizainu. Un salons ir ne mazāk aizraujošs – tā dizaina pamatā ir japāņu arhitektūras koncepcija “Engawa”, kas nemanāmi sapludina robežas starp automobiļa salonu un virsbūvi. Šajā greznajā, uz vadītāju fokusētajā vidē jūs jutīsieties gluži kā mājās, jo auto valda atvērta, bet vienlaikus droša gaisotne.


 

 
  2019 lexus ux presales key features
 • Hečbeka vadāmība

  Izbaudiet mūsdienīgā krosovera piedāvāto sēdekļu pozīciju regulēšanu un lielisko pārredzamību. Zemais auto smaguma centrs un stingrā platforma nodrošina UX precīzu braukšanas dinamiku, kādu no krosovera negaidāt. Automobilis ir aprīkots arī ar unikāliem aerodinamiskajiem stabilizatoriem, kas neuzkrītoši iekļauti riteņu arkās un aizmugurējos lukturos, nodrošinot stabilitāti pat lielā ātrumā un pretvējā.

 • Uzlabots sniegums

  UX ir pieejams ar divu veidu piedziņu, tostarp jauno, ceturtās paaudzes pašuzlādes hibrīda sistēmu, kas garantē ne tikai vēl efektīvāku un jaudīgāku elektromotoru, bet arī vienmērīgu un dinamisku veiktspēju. Tāpat ir iespēja izvēlēties automobili ar benzīna dzinēju, kas vienlaikus ir gan jaudīgs, gan ar augstu degvielas ekonomiju.

 • Inovatīvas tehnoloģijas

  Panorāmas skata monitors apvieno četru kameru uzņemtos attēlus, piedāvājot unikālu 360° skatu uz automobili un tā apkārtni no putna lidojuma nebijušā 10,3 collu ekrānā. Nav jāraizējas par kabeļiem, jo centrālās konsoles apakšā atrodas Qi savietojams bezvadu lādētājs, kas ļauj uzlādēt ierīci, piemēram, viedtālruni, vienkārši ieliekot to lādētājā.

 • Uzlabota drošība

  Jaunā Lexus Safety System + garantē UX izcilu un visaptverošu preventīvo drošības sistēmu komplektu, tostarp gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju.

 • Izcila meistarība

  Mūsu Takumi meistari ir radījuši unikālu luksusa vidi, UX salonā izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Maigas ādas sēdekļi ir radīti vadoties pēc Calculated Art perforācijas metodes un tradicionālās japāņu Šašiko šūšanas tradīcijām.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI