Pilnīgi jaunais UX

JAUNI APVĀRŠŅI KROSOVERAM

Pilnīgi jaunais Lexus UX izaicina visu līdz šim radīto. Tā izteiksmīgais dizains pauž nepārprotamu spēku. Vienlaikus tā eleganti veidotā virsbūve ir mūsdienīga un dinamiska.

IEPAZĪSTIET UX

Pilnīgi jaunais Lexus UX demonstrē drosmīgu, jaunu pieeju krosovera domāšanai, piedāvājot pamanāmu priekšpusi ar Lexus raksturīgo resti, sportisku siluetu un pārliecinošu aizmugurējās daļas dizainu. Un salons ir ne mazāk aizraujošs – tā dizaina pamatā ir japāņu arhitektūras koncepcija “Engawa”, kas nemanāmi sapludina robežas starp automobiļa salonu un virsbūvi. Šajā greznajā, uz vadītāju fokusētajā vidē jūs jutīsieties gluži kā mājās, jo auto valda atvērta, bet vienlaikus droša gaisotne.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Hečbeka vadāmība

  Baudiet pārliecinošu un ērtu sēdēšanu un izcilu redzamību modernā krosoverā. Zems smaguma centrs un stingra platforma ļauj UX nodrošināt precīzu braukšanas dinamiku, kādu pat negaidīsiet no SUV. Dinamiku vēl vairāk pilnveido unikālie aerodinamiskie stabilizētāji, kas neuzkrītoši iestrādāti riteņu arku un aizmugurējo lukturu konstrukcijā un gādā par stabilitāti ātrumā un šķērsvējos.

 • Izsmalcināta apdare

  Mūsu Takumi meistari UX salonā ir radījuši greznu un unikālu vidi, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Gludajos ādas sēdekļos izmantots izskaitļots mākslinieciskas perforācijas raksts un tradicionālā japāņu sašiko šuvuma māksla.

 • Uzlabots sniegums

  UX piedāvā divu modernāko dzinēju izvēli, ieskaitot jaunas paaudzes pašuzlādes hibrīdu, kas apvieno savā klasē vadošu degvielas lietderību un ārkārtīgi vienmērīgu dinamisko sniegumu. Vai arī izvēlieties benzīna dzinēju, kas nodrošina jaudīgu veiktspēju ar augsta līmeņa degvielas ekonomiju.

 • Inovatīva tehnoloģija

  Panorāmas skata monitors kombinē attēlus no četrām videokamerām, sniedzot apbrīnojamu 360° skatu no putna lidojuma uz automobili un tā apkārtni, un parādot to nepārspētā 10,3” ekrānā. Nav jāraizējas par traucējošiem kabeļiem, jo ir pieejams ar Qi saderīgs bezvadu lādētājs, kas sniedz iespēju uzlādēt, piemēram, viedtālruni, to vienkārši uzliekot uz lādētāja.

 • Uzlabota drošība

  Ar jauno Lexus Safety System+ UX izmanto izcili visaptverošas drošības sistēmas priekšrocības, kurā ietilpst sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju, brīdinājuma sistēma par izbraukšanu no joslas ar joslas izsekošanas palīgu, automātiskās tālās gaismas, dinamiskā radara kruīza kontrole un ceļazīmju atpazīšanas palīgsistēma.

 • F SPORT stila iezīmes

  Dinamiskākai braukšanas pieredzei iepazīstieties ar UX F SPORT. Pārnesumu pārslēgšanas slēdži un stūre ar perforētas ādas apdari rada valdzinošu sportisku atmosfēru, savukārt Lexus raksturīgā reste un priekšējā bufera stils izceļ UX F SPORT modeļus.


 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

NO SAULLĒKTA LĪDZ SAULLĒKTAM

24 STUNDAS PILSĒTĀ AR LEXUS UX

Izmantojot mūsu interaktīvo pulksteni, uzziniet, kāpēc UX ir ideāls automobilis pilsētas izpētei no saullēkta līdz saullēktam.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot UX savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

UX 250h AWD Luxury / Black

IZBAUDIET UX

IZBAUDIET UX

Augstāk redzamais modelis neietilpst šajā kategorijā.


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

UX PAPLAŠINĀTĀS REALITĀTES LIETOTNE

Novērtē UX interjeru un eksterjeru pilnā apmērā no jebkura leņķa ar augstu izšķirtspēju un noskaidro, kāpēc jaunais Lexus UX ir ideāli piemērots dinamiskam pilsētas dzīvesstilam.

JŪS DZĪVOJAT, KAD ESAT SASAISTĒ

Palieciet savienots ar savu automobili, izmantojot Lexus Link lietotni, un izpētiet vienmēr pieejamās funkcijas, kas sniegs sirdsmieru un palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

IZPĒTĪT LEXUS UX IEZĪMES

SIRDSMIERS

BRAUCIENA PĀRVALDĪBA

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI