RX JAUNAIS

DEMONSTRĒJOT MŪSU APŅEMŠANOS RADĪT APBRĪNOJAMUS REZULTĀTUS, MĒS PREZENTĒJAM JAUNO RX – LĪDZ ŠIM VISIZTEIKSMĪGĀKO, VISIZSMALCINĀTĀKO RX. ESIET GATAVI AIZRAUTIES.

JAUNAIS RX

MUSKUĻOTS
IZSKATS

Tas ir satriecošs, vai ne? Ekskluzīvā vārpstveida reste ar hromēto apmali dāvā spēcīgu pirmo iespaidu. Bet pagaidiet, līdz ieraudzīsiet jauno RX klātienē. Tas liks Jūsu elpai aizrauties.

JAUNAIS RX

IZSMALCINĀTS
APGAISMOJUMS

Trīskāršie L formas LED priekšējie lukturi un pārveidotie miglas lukturi pievieno papildu dinamiku. Ieskatieties ciešāk, un Jūs redzēsiet, ka priekšējos lukturus vēl vairāk izceļ dienas gaitas lukturi ar unikālajiem sekvenciālajiem pagrieziena rādītājiem.

JAUNAIS RX

UZLABOTS DISKU
DIZAINS

Pat diski vairo sajūsmu par jaunā RX iegūšanu savā īpašumā. 20 collu, 5 spieķu un ar dažādu krāsu ielaidumiem, tie papildina Jūsu izvēlēto krāsojumu.

JAUNAIS RX

PLŪSTOŠA
JUMTA LĪNIJA

Aplūkojiet jauno RX no visām pusēm. Tas ir tik aizraujošs! Tumša stikla laukumi piešķir jumtam peldošu izskatu. Izteiksmīgie, izliektie aizmugures lukturi rada līdzsvarotu tēlu.

JAUNAIS RX

PANORĀMAS JUMTS

Plašais un plūstošais panorāmas jumts dāvā papildu prieka dzirksti ikvienam braucējam. Bīdāmā stikla priekšdaļa sniedz patiesi kabrioletam radniecīgu braukšanas pieredzi.

JAUNAIS RX

TOUCH-FREE
PIEKĻUVE

Paceliet roku Lexus emblēmas priekšā. Un skatieties, kā lēnām atveras inteliģentais elektriskais bagāžas nodalījums (Smart Power Tailgate).

JAUNAIS RX

ELEKTRISKI NOLAIŽAMI
SĒDEKĻI

Apsildāmie sēdekļi, kuru atzveltnes var nolaist, pieskaroties pogai, un plašā papildu vieta kājām un galvai jauno RX padara apburoši iekārojamu.

JAUNAIS RX

KOMFORTS UN
DROŠĪBA

Jaunā RX salonā ir uzlabota gaisa kvalitāte, pateicoties godalgotajai Nanoe® tehnoloģijai. Ar Lexus Safety System, kas, lai noteiktu priekšā radušos draudus, izmanto milimetru viļņu radaru un kameru, drošība ir pacelta vēl augstākā līmenī.

JAUNAIS RX

MODERNA
MEISTARĪBA

12,3 collu centrālais displejs. Remote Touch saskarne. Glāžu turētājs ar regulējamu dziļumu un bezvadu tālruņa lādētājs. Viss darināts no augstākās kvalitātes materiāliem.

JAUNAIS RX

BRAUKŠANAS REŽĪMU
IZVĒLE

Jaunā RX ciparnīca ir vienkārši unikāla. Displejs ir savienots ar braukšanas režīmu selektoru, kas ļauj pielāgot automobili Jūsu noskaņojumam.

JAUNAIS RX

GREZNA
APDARE

Atrasties jaunā RX salonā ir ļoti īpaša pieredze. Ērtā salona sēdekļi un durvis ir pavedinoši apdarināti vatējuma rakstā.

JAUNAIS RX

BRAUKŠANAS
PRECIZITĀTE

Zem jaunā RX konturētās virsbūves slēpjas virkne izsmalcinātu tehnoloģiju. Tās visas ir radītas, lai apvienotu vēl lielāku jaudu ar iespaidīgu vadāmību un dāvātu vēl lielāku braukšanas prieku.

JAUNAIS RX

JAUDA UN
EFEKTIVITĀTE

Visi RX dzinēji ir noregulēti, lai strādātu vienmērīgi, spēcīgi un efektīvi. Gan benzīna, gan hibrīda versijas nodrošina iespaidīgu veiktspēju apvienojumā ar izcilu degvielas ekonomiju un zemu CO2 emisiju līmeni, sākot no 122 g/km.

JAUNAIS RX

AKTĪVĀS
STABILIZĀCIJAS SISTĒMA

Papildaprīkojumā pieejamajā sānsveres novēršanas sistēmā ir izmantota revolucionāra tehnoloģija, kas reaģē uz izmaiņām ceļa segumā, neupurējot ne kripatas komforta.

JAUNAIS RX

STABILITĀTE UN
KONTROLE

Pastiprinātā šasija jaunajam RX dāvā labāku stabilitāti. Vēl spēcīgāka un izturīgāka virsbūve būtiski uzlabo vadāmību, palīdzot pat visizaicinošākos līkumus izbraukt ar pārliecību.

JAUNAIS RX

PERFEKCIONISMA
MĀKSLA

Drosmīgs. Izteiksmīgs. Grezns. Jauno RX būvējuši un apdarinājuši izsmalcinātākie meistari, kurus sauc par Takumi. Viņu tehniskā māka un meistarība ir noslīpētas, pateicoties gadu desmitiem ilgai un rūpīgai pieredzei.

LŪDZU, PALIELINIET PĀRLŪKPROGRAMMAS LOGA IZMĒRU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK