concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

RX 450h

IZBAUDIET PILNĀ HIBRĪDA VEIKTSPĒJU IZCILAJĀ SUV MODELĪ, KAS SNIEDZ 313 DIN ZS IZSMALCINĀTAS JAUDAS.


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 122
Kombinētais cikls (l/100 km) 5,3
Paātrinājums 0-100 km/h 7,7
Maks. ātrums (km/h) 200

NO 65 020 €

GREZNA IZSMALCINĀTĪBA

IZBAUDIET PILNĀ HIBRĪDA VEIKTSPĒJU IZCILAJĀ SUV MODELĪ, KAS SNIEDZ 313 DIN ZS IZSMALCINĀTAS JAUDAS.

Vienmēr revolucionārs, vienmēr moderns, 1998. gadā Lexus zīmols atklāja RX, pirmo SUV, kas piedāvāja luksusa sedana izsmalcinātību. Vēlreiz dodoties peldējumā pret vairākuma straumi, 2004. gadā mēs atklājām pasaulē pirmo luksusa hibrīdu – pionieri RX 400h SUV.

Izrādot mūsu apņēmību radīt apbrīnojamus produktus, tagad mēs prezentējam pilnīgi jauno RX, kas ir vispilnīgākais Lexus, kāds jelkad atstājis mūsu dizaina studijas telpas, un standarta aprīkojumā ietver nepārspējama izsmalcinātības līmeņa greznību.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET RX 450h LABĀK

Braucot ar RX 450h – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Ar mūsu jaunāko Lexus Hybrid Drive aprīkotais pionieris RX 450h inteliģenti apvieno 3,5 litru V6 benzīna dzinēju ar diviem elektromotoriem, pievadot vienmērīgu jaudu visiem četriem riteņiem. Pateicoties elektromotoru acumirklīgajai griezei, līdz 100 km/h Jūs varat paātrināties 7,7 sekundēs, automobilim izdalot tikai 122 g/km* CO2.

Jūs varat izmantot elektriskā automobiļa režīmu, lai brauktu gandrīz pilnīgā klusumā, nepatērējot degvielu un neizdalot ne CO2, ne NOX. RX 450h hibrīda akumulators nekad nav jālādē un aizņem ļoti maz vietas, kas nozīmē plašāku bagāžas nodalījumu.

* Comfort aprīkojuma līmenī ar 18” vieglmetāla diskiem.

RX 450h salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Būt par jaunā RX īpašnieku ir īpaša pieredze. Piemēram, Jums tuvojoties, visi četri durvju rokturi viegli izgaismojas, izrādot unikālo japāņu „Omotenashi“ viesmīlību. Kad esat apsēdušies, izjūtiet, kā Jūs ieskauj plūstošās salona kontūras, un visas virsmas ir nevainojami izvietotas vieglākai kontrolei.

Tad apbrīnojiet viduskonsoli – tās koka apdare ir gravēta ar lāzeru Yamaha klavieru filiālē, radot intriģējošu svītru rakstu, un pēc tam ar rokām nopulēta, panākot brīnišķīgu spīdumu. Aizmugurējiem pasažieriem greznajos ādas sēdekļos (kas ir elektriski nolokāmi un atvāžami) ir plaša vieta kājām, un viņi var izbaudīt unikālo skanējumu, ko dāvā Mark Levinson® audiosistēma ar 15 skaļruņiem.

Drošība RX 450h – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Lexus vienmēr ir bijuši drošības un vadītāja palīgsistēmu tehnoloģiju attīstības līderi un visus jaunos modeļus pārbauda pasaulē lielākajā braukšanas simulatorā. Pateicoties mūsu līderpozīcijai sadursmes novēršanas pētījumos, jaunais RX tagad ir aprīkots ar revolucionāro Lexus Safety System+ drošības sistēmu komplektu standarta aprīkojumā.

Tas ietver pirmssadursmes sistēmu ar gājēju pamanīšanas funkciju, joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot virzienu, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

Trīskāršie LED lukturi

TRĪSKĀRŠIE LED LUKTURI

Izsmalcinātajos L formas priekšējos lukturos izmantotas vienas LED spuldzes gan tālajām, gan tuvajām gaismām. Piešķirot automobilim unikālu auru, tās izceļ dienas gaitas lukturus ar integrētiem sekvenciālajiem pagrieziena rādītājiem.

Ādas/koka dizains

ĀDAS/KOKA DIZAINS

Mūsu LFA superauto iedvesmotā, brīnišķīgi nošūtā ādas/koka stūre ar trīs spieķiem lepojas ar atpūtas vietām pirkstiem un optimizētu vidusdaļu, lai tā komfortabli iegultu Jūsu rokās. Integrētās vadības pogas atbilstoši aprīkojumam kontrolē audiosistēmu, tālruni, daudzfunkcionālo displeju, adaptīvo kruīza kontroli un joslas ievērošanas palīgsistēmu.

Ar Yamaha lāzertehnoloģijām griezta Dark Wood apdare

AR YAMAHA LĀZERTEHNOLOĢIJĀM GRIEZTA DARK WOOD APDARE

Lai gravētu viduskonsolē un durvju apdarē izmantoto koku, tiek lietota inovatīva lāzera tehnoloģija, kas atklāj alumīnija slāni un rada brīnišķīgu svītru rakstu. Šie ielaidumi tiek izgatavoti tikai un vienīgi Yamaha meistaru rokām.

Pirmssadursmes drošības sistēma

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA

Milimetru viļņu radars un borta dators aprēķina sadursmes risku. Ja risks ir augsts, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas signālu un vizuālu brīdinājumu, un tiek palielināts bremžu spiediens. Ja sadursme tiek novērtēta kā nenovēršama, vajadzības gadījumā automātiski tiek iedarbinātas bremzes un nospriegotas priekšējās drošības jostas.

20" vieglmetāla diski

20" VIEGLMETĀLA DISKI

Piešķiriet savam RX personīgu pieskārienu ar šiem nule izstrādātajiem 5 spieķu diskiem, kurus var personalizēt ar krāsu ielaidumiem atkarībā no Jūsu izvēlētā virsbūves krāsojuma.

Panorāmas jumts

PANORĀMAS JUMTS

Lielais, rūpnīcā uzstādītais panorāmas jumts vairo brīvības sajūtu, nodrošina vairāk vietas galvai un vairāk saules RX salonā. Tas ir aprīkots arī ar bīdāmu stikla posmu priekšdaļā, dāvājot patiesu plašuma sajūtu, un ar elektriski vadāmu žalūziju, ja saules intensitāte kļūst nepatīkama.

Inteliģenti stāvvietā novietošanas sensori

INTELIĢENTI STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SENSORI

RX stāvvietā novietošanas sensori ne tikai paziņo, ka automobilim ceļā atrodas šķērslis. Tie arī automātiski palēnina automobili un iesaka Jums bremzēt. Ja sadursme ir nenovēršama, bremžu kontroles sistēma aptur RX.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

RX 450h piemīt nevainojama aerodinamika, pateicoties aizmugures spoilerim un gandrīz gludai virsbūves apakšpusei. Lai samazinātu vispārējo aerodinamiskās pretestības koeficientu, Lexus inženieri pārskatīja arī sānu spoguļu dizainu un stratēģiskās vietās visapkārt automobilim pievienoja spārniņus. Veiktie uzlabojumi ne vien uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet arī vairo degvielas efektivitāti un samazina vēja radīto troksni.

5 zvaigžņu drošības novērtējums

5 ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Jaunais RX ir viens no drošākajiem automobiļiem savā kategorijā – prestižajos 2015. gada Euro NCAP drošības testos tam piešķirtas 5 zvaigznes. Tas saņēmis arī visaugstāko punktu skaitu par gājēju aizsardzību, kāds jelkad piešķirts lielajam SUV.

Pilnpiedziņa / E-FOUR

PILNPIEDZIŅA / E-FOUR

RX 450h AWD modelis ir aprīkots ar E-FOUR, kas dāvā vienmērīgu dinamiku un pārliecinošu vilci uz nelīdzena reljefa. Inovatīvā E-FOUR piedziņa ir aprīkota ar papildu 50 kW elektromotoru, kas uzstādīts uz aizmugurējās ass un nepieciešamības gadījumā sniedz acumirklīgu griezi.

Īpaši plats vējstikla displejs

ĪPAŠI PLATS VĒJSTIKLA DISPLEJS

Brauciena dati tiek projicēti tieši uz vējstikla. Līdz šim Lexus lielākais uzstādītais vējstikla displejs (240 mm x 90 mm) ļauj aplūkot datus, piemēram, navigācijas komandas vai audio iestatījumus, neatraujot skatienu no ceļa.

Braukšanas režīmu izvēle

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Uz viduskonsoles novietotais braukšanas režīmu selektors ļauj izvēlēties ECO, NORMAL, SPORT S un SPORT S+ režīmus, lai uzlabotu automobiļa efektivitāti, dinamiku vai izsmalcināto gaitu. Pirmo reizi RX 450h vadītāji var izmantot arī „CUSTOMIZE” režīmu, lai noregulētu dzinēja, hibrīda sistēmas, šasijas un gaisa kondicionēšanas funkcijas.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšana

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM UN BREMZĒŠANA

Aklo zonu monitors atvieglo braukšanu atpakaļgaitā stāvvietās, jo pamana transportlīdzekļus, kas Jūsu automobilim tuvojas no aizmugures. Ja ir iespējama sadursme, RX aktivizē bremžu kontroles sistēmu, lai izvairītos no Jūsu automobilim nodarītiem bojājumiem vai mazinātu tos.

Spēcīgāka šasija, uzlabota vadāmība

SPĒCĪGĀKA ŠASIJA, UZLABOTA VADĀMĪBA

Jaunais RX 450h ir neticami precīzi vadāms un atsaucīgs, pateicoties izturīgākajai šasijai, uzlabotajai priekšējai piekarei un jaunajai stūres tehnoloģijai. Uzlabotās lāzera skrūvju metināšanas un līmēšanas tehnoloģijas ir apvienotas, lai radītu izcili spēcīgu SUV, kas vadītājam dāvā nepārspējamas vadāmības īpašības, braucot lielā ātrumā.

Climate Concierge / Nanoe® tehnoloģija

CLIMATE CONCIERGE / NANOE® TEHNOLOĢIJA

Nemitīgi novērojot temperatūru RX 450h salonā un ārā, revolucionārā „Climate Concierge" tehnoloģija automātiski noregulē salona, sēdekļu un stūres apsildi. Infrasarkanie sensori monitorē aizmugurējā sēdekļa pasažieru ķermeņa temperatūru, pielāgojot gaisa kondicionēšanu un sēdekļu apsildi/ventilāciju. Papildus tam godalgotā nanoe® tehnoloģija salonā izdala mikroskopiskas, negatīvi lādētas daļiņas, kas attīra gaisu un efektīvi dezodorē sēdekļus. Tām ir arī patīkama, mitrinoša iedarbība uz Jūsu ādu un matiem.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Jaudīgas, L formas LED veido apgaismojuma līniju no RX ārējiem stūriem līdz bagāžas nodalījuma durvju centram. Īpaši platie aizmugurējie lukturi nodrošina nevainojamu redzamību un ietver skatienu piesaistošus sekvenciālos LED pagrieziena rādītājus.

Sūre ar ādas apdari

STŪRE AR ĀDAS APDARI

Šī 3 spieķu ādas stūre lepojas ar atpūtas vietām pirkstiem un optimizētu vidusdaļu, lai tā komfortabli iegultu Jūsu rokās. Pieejama ar apsildi aukstiem rītiem, integrētiem slēdžiem – atbilstoši specifikācijām: audio, tālruņa, daudzfunkcionālā displeja, ACC un joslas ievērošanas palīgsistēma.

Mark Levinson®

MARK LEVINSON®

Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma ar 15 skaļruņiem un GreenEdge™ tehnoloģiju ir pielāgota RX 450h akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Adaptīvā kruīza kontrole

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Vēl relaksētākam braucienam adaptīvā kruīza kontrole ievēro iestatīto attālumu starp jauno RX 450h un priekšā braucošo automobili arī tad, ja automobilis maina ātrumu.

Adaptīvā piekare

ADAPTĪVĀ PIEKARE

Lai brauciens būtu vēl aizraujošāks, papildaprīkojuma adaptīvā piekare inteliģenti kontrolē amortizācijas spēku visiem četriem riteņiem. Tas ne vien vairo brauciena komfortu, bet arī uzlabo stabilitāti.

Automātisko tālo gaismu funkcija

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Naktī automātisko tālo gaismu funkcija izmanto to pašu kameru, ko uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma, lai konstatētu pretī braucošos automobiļus un automātiski izslēgtu tālās gaismas. Tas samazina risku nejauši apžilbināt citus autovadītājus un ļauj koncentrēties uz priekšā esošo ceļu.

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma

UZLABOTĀ JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma (A-LKA) izmanto vējstiklā iebūvēto kameru, kas uzrauga automobiļa pozīciju joslā. Ja tas sāk virzīties ārā no joslas, A-LKA aktivizē brīdinājuma skaņas signālu un nedaudz koriģē stūres virzienu.

LED salona apgaismojums

LED SALONA APGAISMOJUMS

LED salona apgaismojums ir iestrādāts durvīs, mērinstrumentu panelī, kāju ailēs un citās salona zonās, radot relaksējošu un izsmalcinātu gaisotni, atrodoties ceļā naktī. Gaismas spilgtums ir optimizēts, ņemot vērā durvju rokturu saredzamību naktī, kā arī atspīdumus no braukšanas.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.

Desmit drošības spilveni

DESMIT DROŠĪBAS SPILVENI

Visi RX 450h modeļi ir aprīkoti ar desmit drošības spilveniem un drošības jostu spriegotājiem. Sadursmes brīdī trieciena intensitātes sensori pēc vajadzības aktivizē divpakāpju vadītāja/pasažiera drošības spilvenus un sānu drošības spilvenus. Priekšā sēdošos sargā arī ceļgalu drošības spilveni, bet aizkarveida drošības spilveni pasargā no sāniem visā sānu logu garumā.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

rx quote 200x200 white

„AR PILNĪGI JAUNO LEXUS RX MĒS LEĢENDĀRĀ UN DROSMĪGĀ DIZAINA ROBEŽAS ESAM PĀRBĪDĪJUŠI VĒL TĀLĀK, VIENLAIKUS TURPINOT PILNVEIDOT IEPRIEKŠĒJO RX PAAUDŽU VĒRTĪBAS.”

Takajuki Katsuda (Takayuki Katsuda), RX galvenais inženieris

RX 450h F SPORT

rx fsport 450h

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

RX 450h F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

AKSESUĀRI

APLŪKOJIET NODERĪGO PAPILDIESPĒJU KLĀSTU, KO VARAT PIEVIENOT SAVAM LEXUS

AKSESUĀRI
Visi
Eksterjers

NAV REZULTĀTU

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK