concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

RX 200t

ATKLĀJIET TURBODZINĒJA ELASTĪGO JAUDU UN EFEKTIVITĀTI.


Paātrinājums 0-100 km/h 9,5
Maks. ātrums (km/h) 200

NO 56 950 €

GREZNA IZSMALCINĀTĪBA

ATKLĀJIET TURBODZINĒJA ELASTĪGO JAUDU UN EFEKTIVITĀTI.

Vienmēr revolucionārs, vienmēr moderns, 1998. gadā Lexus zīmols atklāja RX, pirmo SUV, kas piedāvāja luksusa sedana izsmalcinātību. Vēlreiz dodoties peldējumā pret vairākuma straumi, 2004. gadā mēs atklājām pasaulē pirmo luksusa hibrīdu – pionieri RX 400h SUV.

Izrādot mūsu apņēmību radīt apbrīnojamus produktus, tagad mēs prezentējam pilnīgi jauno RX, kas ir vispilnīgākais Lexus, kāds jelkad atstājis mūsu dizaina studijas telpas, un standarta aprīkojumā ietver nepārspējama izsmalcinātības līmeņa greznību.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET RX 200t LABĀK

Braucot ar RX 200t - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Ar pilnīgi jauno 2,0 litru turbodzinēju aprīkotais RX 200t dāvā jaudīgu veiktspēju, bet patērē mazāk degvielas, pateicoties modernajai D-4ST vārstu tehnoloģijai un Atkinsona cikla iespējām. Braukšanas režīma selektors ļauj Jums pielāgot automobiļa veiktspēju savam noskaņojumam.

Jaunais RX 200t, kas tika testēts skarbākajos apstākļos (tostarp nedēļām ilgs brauciens ievērojamā augstumā virs jūras līmeņa vairāk nekā 50°C aukstumā) un dāvā 238 DIN ZS jaudu un 350 Nm griezi, ir pieejams ar pilnpiedziņu.

RX 200t salonā - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Būt par jaunā RX īpašnieku ir īpaša pieredze. Piemēram, Jums tuvojoties, visi četri durvju rokturi viegli izgaismojas, izrādot unikālo japāņu „Omotenashi“ viesmīlību. Kad esat apsēdušies, izjūtiet, kā Jūs ieskauj plūstošās salona kontūras, un visas virsmas ir nevainojami izvietotas vieglākai kontrolei.

Tad apbrīnojiet viduskonsoli – tās koka apdare ir gravēta ar lāzeru Yamaha klavieru filiālē, radot intriģējošu svītru rakstu, un pēc tam ar rokām nopulēta, panākot brīnišķīgu spīdumu. Aizmugurējiem pasažieriem greznajos ādas sēdekļos (kas ir elektriski nolokāmi un atvāžami) ir plaša vieta kājām, un viņi var izbaudīt unikālo skanējumu, ko dāvā Mark Levinson® audiosistēma ar 15 skaļruņiem.

RX 200t drošība - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Lexus vienmēr ir bijuši drošības un vadītāja palīgsistēmu tehnoloģiju attīstības līderi un visus jaunos modeļus pārbauda pasaulē lielākajā braukšanas simulatorā. Pateicoties mūsu līderpozīcijai sadursmes novēršanas pētījumos, jaunais RX tagad ir aprīkots ar revolucionāro Lexus Safety System+ drošības sistēmu komplektu standarta aprīkojumā.

Tā ietver pirmssadursmes sistēmu ar gājēju pamanīšanas funkciju, joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot virzienu, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

Trīskāršie LED lukturi

TRĪSKĀRŠIE LED LUKTURI

Izsmalcinātajos L formas priekšējos lukturos izmantotas vienas LED spuldzes gan tālajām, gan tuvajām gaismām. Piešķirot automobilim unikālu auru, tās izceļ dienas gaitas lukturus ar integrētiem sekvenciālajiem pagrieziena rādītājiem.

Ādas/koka dizains

ĀDAS/KOKA DIZAINS

Mūsu LFA superauto iedvesmotā, brīnišķīgi nošūtā ādas/koka stūre ar trīs spieķiem lepojas ar atpūtas vietām pirkstiem un optimizētu vidusdaļu, lai tā komfortabli iegultu Jūsu rokās. Integrētie slēdži atbilstoši aprīkojumam kontrolē audiosistēmu, tālruni, daudzfunkcionālo displeju, adaptīvo kruīza kontroli un joslas ievērošanas palīgsistēmu.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Jaudīgas, L formas LED veido apgaismojuma līniju no RX ārējiem stūriem līdz bagāžas nodalījuma durvju centram. Īpaši platie aizmugurējie lukturi nodrošina nevainojamu redzamību un ietver skatienu piesaistošus sekvenciālos LED pagrieziena rādītājus.

Yamaha ar lāzeru gravēts koks

YAMAHA AR LĀZERU GRAVĒTS KOKS

Lai gravētu viduskonsolē un durvju apdarē izmantoto koku, tiek lietota inovatīva lāzera tehnoloģija, kas atklāj alumīnija slāni un rada brīnišķīgu svītru rakstu. Šie ielaidumi tiek izgatavoti tikai un vienīgi Yamaha klavieru filiāles meistaru rokām.

Inteliģenti stāvvietā novietošanas sensori

INTELIĢENTI STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SENSORI

RX stāvvietā novietošanas sensori ne tikai paziņo, ka automobilim ceļā atrodas šķērslis. Tie arī automātiski palēnina automobili un iesaka Jums bremzēt. Ja sadursme ir nenovēršama, bremžu kontroles sistēma aptur RX.

20" vieglmetāla diski

20" VIEGLMETĀLA DISKI

Piešķiriet savam RX personīgu pieskārienu ar šiem nule izstrādātajiem 5 spieķu diskiem, kurus var personalizēt ar krāsu ielaidumiem atkarībā no Jūsu izvēlētā virsbūves krāsojuma.

Panorāmas jumts

PANORĀMAS JUMTS

Lielais, rūpnīcā uzstādītais panorāmas jumts vairo brīvības sajūtu, nodrošina vairāk vietas galvai un vairāk saules RX salonā. Tas ir aprīkots arī ar bīdāmu stikla posmu priekšdaļā, dāvājot patiesu plašuma sajūtu, un ar elektriski vadāmu žalūziju, ja saules intensitāte kļūst nepatīkama.

Panorāmas skata monitors

PANORĀMAS SKATA MONITORS

Vieglākai braukšanai šaurās vietās četras kameras nodrošina gandrīz 360° skatu apkārt visam automobilim. Panorāmas skata monitors izveido arī virtuālu Jūsu RX 200t 3D skatu, uz ekrāna sniedzot vadlīnijas, kā veikt manevrus pilsētā.

Īpaši plats vējstikla displejs

ĪPAŠI PLATS VĒJSTIKLA DISPLEJS

Brauciena dati tiek projicēti tieši uz vējstikla. Līdz šim Lexus lielākais uzstādītais vējstikla displejs (240 mm x 90 mm) ļauj aplūkot datus, piemēram, navigācijas komandas vai audio iestatījumus, neatraujot skatienu no ceļa.

LED salona apgaismojums

LED SALONA APGAISMOJUMS

LED salona apgaismojums ir iestrādāts durvīs, mērinstrumentu panelī, kāju ailēs un citās salona zonās, radot relaksējošu un izsmalcinātu gaisotni, atrodoties ceļā naktī. Gaismas spilgtums ir optimizēts, ņemot vērā iekšējo durvju rokturu saredzamību naktī, kā arī atspīdumus no braukšanas.

Automātisko tālo gaismu funkcija

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Naktī automātisko tālo gaismu funkcija izmanto to pašu kameru, ko uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma, lai konstatētu pretī braucošos automobiļus un automātiski izslēgtu tālās gaismas. Tas samazina risku nejauši apžilbināt citus autovadītājus un ļauj koncentrēties uz priekšā esošo ceļu.

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma

UZLABOTĀ JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

Uzlabotā joslas ievērošanas palīgsistēma (A-LKA) izmanto vējstiklā iebūvēto kameru, kas uzrauga automobiļa pozīciju joslā. Ja tas sāk virzīties ārā no joslas, A-LKA aktivizē brīdinājuma skaņas signālu un nedaudz koriģē stūres virzienu.

Elektriski regulējami aizmugures sēdekļi

ELEKTRISKI REGULĒJAMI AIZMUGURES SĒDEKĻI

Jūs savu automobili varat aprīkot ar pilnībā elektrisku nolocīšanas mehānismu, kuru darbina ērti izvietoti slēdži. Aizmugurējo sēdekļu pasažieri var arī daļēji nolaist atzveltnes, vidējam roku balstam saglabājot iepriekšējo līmeni.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.

Spēcīgāka šasija, uzlabota vadāmība

SPĒCĪGĀKA ŠASIJA, UZLABOTA VADĀMĪBA

Jaunais RX ir neticami precīzi vadāms un atsaucīgs, pateicoties izturīgākajai šasijai, uzlabotajai priekšējai piekarei un jaunajai stūres tehnoloģijai. Uzlabotās lāzera skrūvju metināšanas un līmēšanas tehnoloģijas ir apvienotas, lai radītu izcili spēcīgu SUV, kas vadītājam dāvā nepārspējamas vadāmības īpašības, braucot lielā ātrumā.

Adaptīvā piekare

ADAPTĪVĀ PIEKARE

Lai brauciens būtu vēl aizraujošāks, papildaprīkojuma adaptīvā piekare inteliģenti kontrolē amortizācijas spēku visiem četriem riteņiem. Tas ne vien vairo brauciena komfortu, bet arī uzlabo stabilitāti.

Pirmssadursmes drošības sistēma

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA

Milimetru viļņu radars un borta dators aprēķina sadursmes risku. Ja risks ir augsts, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas signālu un vizuālu brīdinājumu, un tiek palielināts bremžu spiediens. Ja sadursme tiek novērtēta kā nenovēršama, vajadzības gadījumā automātiski tiek iedarbinātas bremzes un nospriegotas priekšējās drošības jostas.

Desmit drošības spilveni

DESMIT DROŠĪBAS SPILVENI

Visi RX modeļi ir aprīkoti ar desmit drošības spilveniem un drošības jostu spriegotājiem. Sadursmes brīdī trieciena intensitātes sensori pēc vajadzības aktivizē divpakāpju vadītāja/pasažiera drošības spilvenus un sānu drošības spilvenus. Priekšā sēdošos sargā arī ceļgalu drošības spilveni, bet aizkarveida drošības spilveni pasargā no sāniem visā sānu logu garumā.

Climate Concierge / Nanoe® tehnoloģija

CLIMATE CONCIERGE / NANOE® TEHNOLOĢIJA

Nemitīgi novērojot temperatūru RX salonā un ārā, revolucionārā „Climate Concierge" tehnoloģija automātiski noregulē salona, sēdekļu un stūres apsildi. Infrasarkanie sensori monitorē aizmugurējā sēdekļa pasažieru ķermeņa temperatūru, pielāgojot gaisa kondicionēšanu un sēdekļu apsildi/ventilāciju. Turklāt godalgotā nanoe® tehnoloģija salonā izdala mikroskopiskus, negatīvi lādētus jonus, lai attīrītu gaisu un efektīvi deodorētu sēdekļus. Tām ir arī patīkama, mitrinoša iedarbība uz Jūsu ādu un matiem.

Mark Levinson®

MARK LEVINSON®

Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma ar 15 skaļruņiem un GreenEdge™ tehnoloģiju ir pielāgota RX akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un bremzēšana

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM UN BREMZĒŠANA

Aklo zonu monitors atvieglo braukšanu atpakaļgaitā stāvvietās, jo pamana transportlīdzekļus, kas Jūsu automobilim tuvojas no aizmugures. Ja ir iespējama sadursme, RX aktivizē bremžu kontroles sistēmu, lai izvairītos no Jūsu automobilim nodarītiem bojājumiem vai mazinātu tos.

Bezvadu lādētājs

BEZVADU LĀDĒTĀJS

Uzlādējiet saderīgus viedtālruņus, piemēram, iPhone 6 vai citas elektroniskās ierīces, izmantojot induktīvo bezvadu akumulatora uzlādes sistēmu, kas ērti novietota RX viduskonsoles priekšpusē.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

Pateicoties gandrīz pilnīgi gludajai apakšdaļai un aizmugures spoilerim, RX ir izcila aerodinamika. Lai samazinātu vispārējo aerodinamiskās pretestības koeficientu, Lexus inženieri pārskatīja arī sānu spoguļu dizainu un stratēģiskās vietās visapkārt automobilim pievienoja spārniņus. Veiktie uzlabojumi ne vien uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet arī vairo degvielas efektivitāti un samazina vēja radīto troksni.

5 zvaigžņu drošības novērtējums

5 ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Jaunais RX ir viens no drošākajiem automobiļiem savā kategorijā – prestižajos 2015. gada Euro NCAP drošības testos tam piešķirtas 5 zvaigznes. Tas saņēmis arī visaugstāko punktu skaitu par gājēju aizsardzību, kāds jelkad piešķirts lielajam SUV.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

rx quote 200x200 white

„AR PILNĪGI JAUNO LEXUS RX MĒS LEĢENDĀRĀ UN DROSMĪGĀ DIZAINA ROBEŽAS ESAM PĀRBĪDĪJUŠI VĒL TĀLĀK, VIENLAIKUS TURPINOT PILNVEIDOT IEPRIEKŠĒJO RX PAAUDŽU VĒRTĪBAS.”

Takajuki Katsuda (Takayuki Katsuda), RX galvenais inženieris

RX 200t F SPORT

rx fsport 200t

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

RX 200t F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

AKSESUĀRI

APLŪKOJIET NODERĪGO PAPILDIESPĒJU KLĀSTU, KO VARAT PIEVIENOT SAVAM LEXUS

AKSESUĀRI
Visi
Eksterjers

NAV REZULTĀTU

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK