IEPAZĪSTIETIES AR RX

Drosmīgās un izteiksmīgās kontūras liecina par nepārspējamu komfortu, plašumu un greznību. Šāda līmeņa apdari tradicionālajiem krosoveriem Jūs vienkārši neatradīsiet. Pateicoties hibrīda vai benzīna piedziņas izvēlei, Jūs varat konfigurēt savu RX atbilstoši savām prasībām.

2018 lexus rx 450h key features
 • Elastīga telpa

  Plašs salons un ietilpīgs bagāžas nodalījums, kurā vietas pietiks četrām lielām ceļasomām. Aizmugurējiem sēdekļiem iespējams daļēji nolaist atzveltnes, vidējam roku balstam saglabājot iepriekšējo līmeni.

 • Piecu zvaigžņu drošība

  Lexus RX ir saņēmis prestižo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu. Rezultāti visās testu jomās bija krietni virs minimālajām prasībām, kas jāizpilda, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu, un Lexus ierindojās starp visdrošākajiem automobiļiem šajā segmentā.

 • Pilnpiedziņas izvēle

  RX 450h AWD modelis aprīkots ar E-FOUR, kas dāvā vienmērīgu veiktspēju un pārliecinošu vilci uz visizaicinošākā reljefa. Inovatīvā E-FOUR piedziņa ir aprīkota ar papildu 50 kW elektromotoru, kas uzstādīts uz aizmugurējās ass un nepieciešamības gadījumā sniedz acumirklīgu griezi.

 • Panorāmas jumts

  Lielais, rūpnīcā uzstādītais panorāmas jumts vairo brīvības sajūtu, nodrošina vairāk vietas galvai un vairāk saules RX salonā. Tas ir aprīkots arī ar bīdāmu stikla posmu priekšdaļā, dāvājot patiesu plašuma sajūtu, un ar elektriski vadāmu žalūziju, ja saules intensitāte kļūst nepatīkama.

 • Iepazīstieties ar RX L

  Lexus dizaina komanda lepojas ar jauno pagarināto RX versiju – RX 450h L. Pirmo reizi RX piedāvā trešo sēdekļu rindu, piedāvājot greznu un komfortablu telpu līdz pat septiņiem cilvēkiem. "Lai gan tas ir tikai par dažiem centimetriem garāks," saka Gen Ikeda, "mums ir izdevies saglabāt automobiļa virsbūves eleganci. Turklāt salonā, pateicoties gudrajam plānojumam, mēs esam panākuši nebijušu plašumu."

IEPAZĪSTIETIES AR JAUNO RX L

Dažkārt ir vajadzīgas tikai sīkas izmaiņas, lai radītu lielu atšķirību. Tieši tā Lexus ir izdevies veiksmīgi izstrādāt savu pirmo RX luksusa SUV septiņu sēdvietu versiju – jauno Lexus RX L. No pirmā acu skatiena uzreiz ir skaidrs, ka tas ir RX ar savu intriģējoši eleganto un iespaidīgo stilu, kas to padara par vienu no klasē labākajiem modeļiem. Dizaineri bija vienisprātis, ka RX atšķirīgais kupejai līdzīgais profils ir jāsaglabā.

rx l

JAUNAIS RX L

UZLABOTA TELPA UN KOMFORTS

Ieskatieties ciešāk un Jūs ievērosiet, ka RX L ir ne tikai garāks, bet arī bagāžas durvju leņķis ir nedaudz asāks. Šis smalkais uzlabojums ir ļāvis trešajā sēdvietu rindā sēdošajiem iegūt ērtu telpu virs galvas.

Atveriet durvis, un Jūs redzēsiet, cik prasmīgs ir Lexus izstrādātais trešās sēdrindas risinājums, kuru piedevām var viegli pielāgot, ja Jums ir nepieciešams vairāk vietas bagāžai. Paceliet sēdekļus vai nolokiet vienu vai abus grīdas līmenī: tik vien kā nospiest pogu.

IZBAUDIET RX

Pasaulē pirmā luksusa SUV radītāji piedāvā ceturtās paaudzes RX, kas liek atskatīties divreiz! Kā RX salons, tā eksterjers izaicina ikvienu pieņēmumu par to, kādam jābūt SUV. Iekāpiet tajā, lai novērtētu augsto kvalitāti un meistarību, uzmanību pret ikvienu detaļu un jaunās drošības tehnoloģijas. Izbaudiet Lexus RX – SUV, kam nav līdzīga.

IZBAUDIET RX

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI