IEPAZĪSTIETIES AR RX

Drosmīgās un izteiksmīgās kontūras liecina par nepārspējamu komfortu, plašumu un greznību. Šāda līmeņa apdari tradicionālajiem krosoveriem Jūs vienkārši neatradīsiet. Pateicoties hibrīda vai benzīna piedziņas izvēlei, Jūs varat konfigurēt savu RX atbilstoši savām prasībām.


 

 
  2018 lexus rx 450h key features
 • Elastīga telpa

  Plašs salons un ietilpīgs bagāžas nodalījums, kurā vietas pietiks četrām lielām ceļasomām. Aizmugurējiem sēdekļiem iespējams daļēji nolaist atzveltnes, vidējam roku balstam saglabājot iepriekšējo līmeni.

 • Piecu zvaigžņu drošība

  Lexus RX ir saņēmis prestižo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu. Rezultāti visās testu jomās bija krietni virs minimālajām prasībām, kas jāizpilda, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu, un Lexus ierindojās starp visdrošākajiem automobiļiem šajā segmentā.

 • Pilnpiedziņas izvēle

  RX 450h AWD modelis aprīkots ar E-FOUR, kas dāvā vienmērīgu veiktspēju un pārliecinošu vilci uz visizaicinošākā reljefa. Inovatīvā E-FOUR piedziņa ir aprīkota ar papildu 50 kW elektromotoru, kas uzstādīts uz aizmugurējās ass un nepieciešamības gadījumā sniedz acumirklīgu griezi.

 • Panorāmas jumts

  Lielais, rūpnīcā uzstādītais panorāmas jumts vairo brīvības sajūtu, nodrošina vairāk vietas galvai un vairāk saules RX salonā. Tas ir aprīkots arī ar bīdāmu stikla posmu priekšdaļā, dāvājot patiesu plašuma sajūtu, un ar elektriski vadāmu žalūziju, ja saules intensitāte kļūst nepatīkama.

IZZINIET KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pielāgot RX savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsām vai turpiniet pētīt iezīmes un galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RX 450h Luxury / Black

IZBAUDIET RX

Pirmā luksusa SUV veidotāji piedāvā ceturtās paaudzes RX, kas liek atskatīties, lai kurp tas dotos. Iekšpusē un ārpusē RX izaicina katru aizspriedumu par to kādam jābūt SUV. Iesēdieties salonā un novērtējiet meistarību un kvalitāti, attieksmi pret vissīkākajām detaļām un vadošajām drošības tehnoloģijām. Izbaudiet Lexus RX, SUV – kāds vēl nav bijis.

IZBAUDIET RX

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI