RX

LEĢENDĀRAIS LUKSUSA SUV

Iepazīstiet izsmalcināto SUV, kas ir radīts greznai dzīvei.

IEPAZĪSTIETIES AR RX

Drosmīgās un izteiksmīgās kontūras liecina par nepārspējamu komfortu, plašumu un greznību. Šāda līmeņa apdari tradicionālajiem krosoveriem Jūs vienkārši neatradīsiet. Pateicoties hibrīda vai benzīna piedziņas izvēlei, Jūs varat konfigurēt savu RX atbilstoši savām prasībām.

RX Key Features
 • Elastīga telpa

  Plašs salons un ietilpīgs bagāžas nodalījums, kurā vietas pietiks četrām lielām ceļasomām. Aizmugurējiem sēdekļiem iespējams daļēji nolaist atzveltnes, vidējam roku balstam saglabājot iepriekšējo līmeni.

 • Piecu zvaigžņu drošība

  Lexus RX ir saņēmis prestižo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu. Rezultāti visās testu jomās bija krietni virs minimālajām prasībām, kas jāizpilda, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu, un Lexus ierindojās starp visdrošākajiem automobiļiem šajā segmentā.

 • Pilnpiedziņas izvēle

  RX 450h AWD modelis aprīkots ar E-FOUR, kas dāvā vienmērīgu veiktspēju un pārliecinošu vilci uz visizaicinošākā reljefa. Inovatīvā E-FOUR piedziņa ir aprīkota ar papildu 50 kW elektromotoru, kas uzstādīts uz aizmugurējās ass un nepieciešamības gadījumā sniedz acumirklīgu griezi.

 • Panorāmas jumts

  Lielais, rūpnīcā uzstādītais panorāmas jumts vairo brīvības sajūtu, nodrošina vairāk vietas galvai un vairāk saules RX salonā. Tas ir aprīkots arī ar bīdāmu stikla posmu priekšdaļā, dāvājot patiesu plašuma sajūtu, un ar elektriski vadāmu žalūziju, ja saules intensitāte kļūst nepatīkama.

IZBAUDIET RX

Pasaulē pirmā luksusa SUV radītāji piedāvā ceturtās paaudzes RX, kas liek atskatīties divreiz! Kā RX salons, tā eksterjers izaicina ikvienu pieņēmumu par to, kādam jābūt SUV. Iekāpiet tajā, lai novērtētu augsto kvalitāti un meistarību, uzmanību pret ikvienu detaļu un jaunās drošības tehnoloģijas. Izbaudiet Lexus RX – SUV, kam nav līdzīga.

IZBAUDIET RX

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI