IEPAZĪSTIET RX

Šis luksusa SUV ar uzlaboto dizainu, kas izstaro izsmalcinātību, ir ļoti patīkams braukšanai. Izvēlieties starp RX 450h pašuzlādes hibrīdu vai dinamisko RX 300 ar benzīna turbo dzinēju, kas pieejami arī kā F SPORT modeļi. Automobiļu aprīkojumā iekļautās dažas no pasaulē modernākajām tehnoloģijām nodrošina jaunus savienojamības līmeņus, kamēr lielākai drošībai jaunā Lexus Safety System+ vienmēr ir pa rokai.


 

 
  2019 lexus rx key features
 • Drosmīgs dizains

  Demonstrējot jaunākās Lexus dizaina iezīmes, jaunajam RX L ir izsmalcinātāka Lexus raksturīgā reste, trīsdaļīgie gaismas diožu priekšējie lukturi un "L" motīva aizmugurējie LED lukturi. Skatoties uz aizmuguri, automobilim raksturīgie aptumšotie un hromētie C balsti nodrošina unikālu peldošā jumta efektu.

 • Takumi meistarība

  Jaunajā RX nevar nepamanīt mūsu slaveno meistaru uzmanību pret detaļām – īpaši precīzās ādas nošuves un Takumi izstrādātie materiāli salonam piešķir modernas elegances un izsmalcinātības gaisotni.

 • Uzmundrinošs sniegums

  Neatkarīgi no tā, kādu piedziņu izvēlaties – vai tas ir novatorisks RX 450h Lexus pašuzlādes hibrīds vai dinamiskais RX 300 turbo benzīns –, jaunais RX būs vēl patīkamāks braukšanai, lai kurp jūs dotos.

 • Iztēles tehnoloģija

  Jaunā RX ietvaros lielais 12,3 collu multivides skārienekrāns ir intuitīvāks vadībai un piedāvā vienmērīgu piekļuvi atsevišķām viedtālruņa lietotnēm, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

 • Drošība

  Novatoriskajā Lexus Safety System+ ietilpst sadursmes novēršanas sistēma, tagad ar gājēju noteikšanas funkciju diennakts tumšajā laikā un velosipēdistu atpazīšanas funkciju dienas gaismas stundās. Joslu ieturēšanas palīgsistēma, lai palīdzētu noturēties uz ceļa; BladeScan™ tipa adaptīvo tālo gaismu sistēma (AHS), kas palīdz autovadītājiem naktī skaidrāk atpazīt gājējus un ceļa zīmes no lielāka attāluma; ceļa zīmju palīgsistēma, kas atpazīst zīmes, kuras tiek parādītas skārienekrānā un dinamiskajā radara kruīza kontrolē.

 • F SPORT

  Melna, melna / balta un sarkana ādas salona apdare piešķir RX F SPORT modeļiem raksturīgu jaunu izskatu. Ekskluzīvajos sēdekļos ir izmantota “integrētas putošanas” metode, kas nodrošina papildu sānu atbalstu, savukārt, iedvesmojoties no mūsu ikoniskā LFA superauto, alumīnija ielaidumi papildina lieliski konstruēto stūri. Izgatavots no perforētas ādas, F SPORT pārnesumu pārslēga dizains saskan ar stūri un kopā ar alumīnija sporta pedāļiem papildina sportiskuma garu salonā.

IZPĒTIET KRĀSOJUMA IESPĒJAS

Sāciet RX izveidi atbilstoši savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu izvēli vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RX 450h Luxury / Black

RX PIEREDZE

Izsmalcināts dizains. Izmeklēta meistarība. Uzlabota piedziņa. Jaunākās drošības funkcijas un nākamās paaudzes tehnoloģiju klāsts. Jaunais RX atspoguļo visu, kam vajadzētu būt luksusa SUV. Uzziniet vairāk par to šeit. Tad piedzīvojiet to pats.

IZBAUDIET RX

Iepriekš minētais modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI