2018 lexus rx l hero

RX L

IETILPĪGS UN ELEGANTS KROSOVERS

Septiņvietīga krosovera plašums un brīvība graciozā un elegantā automobilī.

IEPAZĪSTIETIES AR RX L

Ģimenes krosovers ar fokusu uz luksusu – RX L ir elegants, ietilpīgs un veidots tā, lai ikviens pasažieris tajā justos īpaši un droši. Šajā daudzveidīgajā luksusa krosoverā pieejamas trīs sēdekļu rindas un palielināta bagāžas ietilpība, vienlaikus saglabājot RX krosoveram raksturīgo veidolu. Auto atpazīs pēc tā drosmīgajiem virsbūves izliekumiem, ko izceļ Lexus vārpstveida reste un eleganti hromēts ietvars, savukārt iekšpusē - līdz sīkākajai detaļai pārdomāts dizains un inovatīvas tehnoloģijas. Tas var tikt pielāgots atbilstoši Jūsu gaidām un vēlmēm, radot tādu RX L, par kādu sapņojat.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Pagarināta virsbūve

  Lielāka virsbūve – RX L ir par 110 mm (4,3 collām) garāks par piecu sēdvietu modeli, savukārt stāvāks aizmugurējā loga leņķis nozīmē, ka šajā izmeklētajā krosoverā ir lielāka bagāžas ietilpība un teicami iekārtoti septiņi sēdekļi.

 • Tendences nosakošs stils

  Ar eleganti ēnotiem C statņiem, kas rada peldoša jumta efektu, L veida kontūras aizmugurējiem LED lukturiem, kas saplūst ar aizmugurējiem spārniem, un tikai Lexus raksturīgo vārpstveida resti, RX L apvieno krosovera daudzveidību ar visām dinamiskam dizainam raksturīgajām iezīmēm.

 • Luksusa sēdvietas

  RX L piedāvā 40:20:40 dalījuma sēdekļus, turklāt piekļuve trešajai rindai notiek bez grūtībām, tikai pavelkot sviru, ar ko otrās rindas sēdekli aizbīda uz priekšu. Visās trijās sēdekļu rindās pieejamas tādas ērtības kā krūzīšu turētāji un liela sēdekļu pielāgojamība.

 • Trīs zonu klimata kontrole

  Ikviens pasažieris var sagaidīt komfortablu braucienu, ko nodrošina tādas funkcijas kā trīs zonu klimata kontroles sistēma, kas pasažieriem trešajā sēdekļu rindā nodrošina atsevišķu gaisa kondicionēšanu, un speciālas ventilācijas atveres.

 • Meistarīga multimediju sistēma

  Autovadītāja displeja audiosistēmu veido 12,3 collu ekrāns, AM/FM radio, Bluetooth® audio, balss atpazīšanas mikrofons, mikro SD kartes slots, AUX mini ligzda, divas USB pieslēgvietas un 15 skaļruņu Mark Levinson Premium telpiskās skaņas sistēma, savukārt otrās sēdekļu rindas pasažieri savām multimediju ierīcēm var izmantot šai rindai paredzētās USB pieslēgvietas.

 • Lexus Safety System+

  Ar pirmssadursmes sistēmu (PCS) un gājēju noteikšanas funkciju, joslas ieturēšanas palīgsistēmu (LKA) ar stūrēšanas korekciju, automātiskajām tālajām gaismām (AHB) un visu ātrumu dinamisko kruīza kontroli ar radaru, kā arī ar pilna garuma sānu aizkarveida drošības spilveniem, kas ietver visas trīs sēdekļu rindas, RX L ir tikpat drošs, cik elegants.

PIEDZĪVOJIET RX L

Standartaprīkojumā, ar hibrīda piedziņu, izcilu braukšanas un energoefektivitātes sistēmu, RX L sniedz Jums tādu braukšanas pieredzi, kas tālu pārsniedz uz krosoveru liktās cerības. Tā sedanam līdzīgā koncepcija, plūdenais siluets un nevainojami izstrādātais salons piedāvā brīnišķīgu daudzveidību un telpiskumu, attiecīgi nodrošinot Jums elegantu, sportisku ģimenes automobili.

PIEDZĪVOJIET RX L

Augstāk redzamais modelis nepārstāv šo klāstu.

IZPĒTIET KRĀSOJUMA IESPĒJAS

Sāciet RX L izveidi atbilstoši savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu izvēli vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RX 450hL Executive / Black

CITI MODEĻI