IEPAZĪTIES AR RX L

RX L ir ģimenes apvidus auto, kurā īpaša uzmanība pievērsta greznībai. Tas ir elegants, ietilpīgs un konstruēts tā, lai ikviens pasažieris justos lutināts un aizsargāts. Šim daudzpusīgajam luksusa SUV klāsta papildinājumam ir trīs sēdekļu rindas un lielāks bagāžas nodalījums, un vienlaikus ir saglabāta stilīgā virsbūves forma, kas raksturīga RX SUV. Tās dramatisko asu kroku un izliekumu apvienojumu raksturo Lexus raksturīgā reste un elegantais hromētais apvalks, kā arī precīzi izstrādāta kabīne un inovatīvas tehnoloģijas, kuras var pielāgot jūsu stilam, ļaujot izveidot RX L, kādu esat pelnījuši.

Tehniskie dati
Gabarīti
Elektromotors

BEZMAKSAS HIBRĪDA TEHNISKĀ PĀRBAUDE

Hibrīda elektromotoru un ģeneratoru bezmaksas tehniskā pārbaude katras Lexus apkopes laikā.

NEKĀDAS UZLĀDES NO ĀRĒJĀ AVOTA

Akumulatorus nekad nebūs jāuzlādē no ārējā avota – pilnīgi jaunais RX L uzlādē sevi pats, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

NULLES EMISIJAS

Izmantojot braukšanas laikā elektromotoru, automobilis rada nulli emisiju.

IZPĒTIET KRĀSOJUMA IESPĒJAS

Sāciet RX L izveidi atbilstoši savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu izvēli vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Šis modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.

MELNS (212)

MELNAS PUSANILĪNA ĀDAS APDARE

ar bambusa ielaidumiem (LA22)

KONFIGURĒT RX L KONFIGURĒT RX L

RX L PIEREDZE

Jaunajam RX L raksturīgā iezīme ir īpaša uzmanība pret detaļām, sākot ar luksusa "Climate Concierge" funkciju līdz pat glāžu turētājiem trešajā sēdekļu rindā un individuālajai gaisa kondicionēšanas zonai, – tas ir SUV, kas izgatavots, domājot par vadītāju un pasažieriem. Piedzīvojiet to pats!

  • IZBAUDIET RX L

    Iepriekš minētais modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.


  

  
    Connect to the future 1920x1080 hero picture

ĪPAŠNIEKIEM

PIESLĒDZIETIES NĀKOTNEI

Pieslēdziet savu Lexus. Lexus Link mobilā lietotne nodrošina pieeju plašam pakalpojumu klāstam, piem., atrast automobili, ceļojuma plānošana, atgādinājumi.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI