IEPAZĪSTIET RX L

Jaunā RX paplašinātā versija ir ar plašu pārveidojamu salonu, kurā pietiks vietas sešiem vai septiņiem cilvēkiem, vienlaikus saglabājot automobiļa ārpuses ergonomiskumu un piedziņas izsmalcinātību. Pateicoties tādām funkcijām kā individuāla gaisa kondicionēšanas zona, optimizēti sānu aizkarveida drošības spilveni un elektriski regulējami sēdekļi, pat trešās rindas pasažieri jutīsies lutināti un aizsargāti.


 

 
  2019 lexus rxl key features
 • Trīs rindu izsmalcinātība

  Jaunais RX L ar 6 vai 7 sēdvietām, pārveidojot trešo rindu, ļauj pārvadāt divus bērnus vai īsākos braucienos divus pieaugušos, trešās rindas sēdekļus var darbināt no otrās rindas vai bagāžnieka un tos var virzīt uz priekšu un atpakaļ par 93 mm, nodrošinot vairāk vietas kājām trešās rindas pasažieriem.

 • Drosmīgs dizains

  Demonstrējot jaunākās Lexus dizaina iezīmes, jaunajam RX L ir izsmalcinātāka Lexus raksturīgā reste, trīsdaļīgie gaismas diožu priekšējie lukturi un "L" motīva aizmugurējie LED lukturi. Skatoties uz aizmuguri, automobilim raksturīgie aptumšotie un hromētie C balsti nodrošina unikālu peldošā jumta efektu.

 • Takumi meistarība

  Jaunajā RX L nevar nepamanīt mūsu slaveno meistaru uzmanību pret detaļām – īpaši precīzās ādas nošuves un Takumi izstrādātie materiāli salonam piešķir modernas elegances un izsmalcinātības gaisotni.

 • Drošība

  RX L aizkarveida drošības spilveni tika pārveidoti, lai labāk aizsargātu trešās rindas pasažierus. Lexus Safety System+ sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanas funkciju; joslu ieturēšanas palīgsistēma, kas palīdz palikt uz ceļa; automātisko tālo gaismu funkcija ar BladeScan™, kas naktī apgaismo gājējus un transportlīdzekļus; ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma, kas atpazīst ceļa zīmes, un dinamiskā radara kruīza kontrole. RX 450hL aizkarveida drošības spilveni tika pārveidoti, lai labāk aizsargātu trešās rindas pasažierus.

 • Aizraujoša veiktspēja

  Novatoriskajā Lexus pašuzlādes hibrīdā prasmīgi ir apvienots 3,5 litru V6 benzīna dzinējs un divi elektromotori, tādējādi uzlabojot braucienu ar jauno RX 450hL, lai kurp jūs dotos.

 • Iztēles tehnoloģija

  Jaunā RX L salonā esošais lielais 12,3 collu multivides skārienekrāns nodrošina intuitīvāku vadību un piedāvā netraucētu piekļuvi noteiktām viedtālruņa lietotnēm, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

IZPĒTIET KRĀSOJUMA IESPĒJAS

Sāciet RX L izveidi atbilstoši savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu izvēli vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RX 450hL Executive / Black

RX L PIEREDZE

Jaunajam RX L raksturīgā iezīme ir īpaša uzmanība pret detaļām, sākot ar luksusa "Climate Concierge" funkciju līdz pat glāžu turētājiem trešajā sēdekļu rindā un individuālajai gaisa kondicionēšanas zonai, – tas ir SUV, kas izgatavots, domājot par vadītāju un pasažieriem. Piedzīvojiet to pats!

IZBAUDIET RX L

Iepriekš minētais modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI