JAUNAIS RC

STRAUJA UN VIENLAIKUS VIENMĒRĪGA

No jauna radītajai RC kupejai ir vienlaikus izteikti straujš un vienmērīgs raksturs. Pirmajā izmēģinājuma braucienā ar to devās dāņu šefpavārs Andreass Mellers (Andreas Møller), smeļoties iedvesmu unikālam ēdienam un iemūžinot tajā šīs kontrastējošās īpašības.

BRAUKŠANAS PIEREDZE


 

 
  2018 lexus new rc driving emotion
 • JAUNAIS RC

  JAUNATKLĀTA ELEGANCE

  Jaunā RC dizainu ir ietekmējusi Lexus flagmaņa luksusa kupeja LC. Jauns priekšējā bufera stūris laideni turpina priekšējo lukturu līniju, savukārt restes tīklveida raksts no augšas līdz apakšai pakāpeniski pārveidojas. F SPORT piedāvā ekskluzīvus melnus apdares ietvarus ap restes tīklu un logiem.

  Vertikālie un sevišķi mazie trīskāršie LED priekšējie lukturi, kā arī jaunie L veida LED gabarītlukturi piešķir automobilim izteiktāku izskatu. Aizmugurējos kombinētajos lukturos tagad iestrādātas vēl pamanāmākas L veida lēcas, kas ir jauna dizaina raksturiezīme Lexus kupejām.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote foreground

  ŠEFPAVĀRS ANDREASS RADĪJIS UNIKĀLU ĒDIENU, ATSPOGUĻOJOT RC ZĪMĪGĀS LĪNIJAS UN GREZNO SALONU, KURĀ BAGĀTĪGI PĀRSTĀVĒTAS PĀRSTEIDZOŠAS GARŠU KOMBINĀCIJAS, PIEMĒRAM, IESĀĻA CUKURA VATE PĀRKAISĪTA AR CITRONA PŪDERI.

STRAUJA VADĀMĪBA


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp
2018 lexus new rc quality abd space

JAUNAIS RC

IZSMALCINĀTS VIENMĒRĪGUMS

Ar līdzenākas, stabilākas braukšanas iezīmi un straujākas vadāmības raksturlielumiem, kas atvasināti no LC, jaunais RC ir izteiksmīgāks un izsmalcinātāks kā jebkad.

Tādas detaļas, kā jauns spuras siluets sānu logu moldingos un padziļinājums aizmugurējā buferī, piešķir automobilim labāku vadāmības stabilitāti un uzlabo aerodinamiku.

PAAUGSTINĀTA KVALITĀTE

Salonā itin viss, sākot no augstas kvalitātes materiāliem līdz pat precīzam vadības elementu un mērierīču izkārtojumam, veidots tā, lai veicinātu braukšanas prieku.


 

 
  2018 lexus new rc quality abd space
 • Izsmalcināto Aluminium Naguri salona apdari RC F SPORT modeļos iedvesmojuši virpuļu raksti uz tradicionālajiem japāņu zobenu asmeņiem. Automobilī rāma noskaņu gaismu sistēma raida gaismu uz griestiem, radot liegu salona apgaismojumu. Durvju apdares apgaismojums automātiski pielāgojas braukšanas apstākļiem. Augstu mērinstrumentu panelī iestrādāts jauns analogais pulkstenis, kas identisks pulkstenim LC salonos, ir vēl viena raksturīga Lexus kupeju iezīme.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

  VIENLAIKUS STRAUJAIS UN VIENMĒRĪGAIS AUTOMOBILIS NODROŠINA DAŽĀDUS BRAUKŠANAS REŽĪMUS, KAS PIEDĀVĀ GAN ĻOTI SPORTISKAS IZJŪTAS, GAN IEVĒROJAMAS KOMFORTA NOSKAŅAS.

  Andreass Mellers (Andreas Møller), šefpavārs

EKSKLUZĪVS SKATES BRAUCIENS PARĪZĒ

Ekskluzīvais pop-up pasākums notika mēnesi pirms Lexus RC kupejas pasaules pirmizrādes 2018. gada Parīzes autoizstādē. Elizejas laukos esošā restorāna "Kopenhāgena" šefpavārs Mellers, kura prasmes šī gada sākumā tika novērtētas ar pirmo Michelin zvaigzni, iecerēja ēdienu, kas jaunā RC būtību pārvērš patiesi ievērojamā garšu piedzīvojumā.

Next steps