concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

RC 200t

ATKLĀJIET SAJŪSMU, KO DĀVĀ TURBĪNU JAUDA UN IZSMALCINĀTĀ 8 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA.


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 166
Kombinētais cikls (l/100 km) 7,2
Paātrinājums 0–100 km/h 7,5
Maks. ātrums (km/h) 230

NO 44 980 €

JAUNAIS RC 200t

ATKLĀJIET SAJŪSMU, KO DĀVĀ TURBĪNU JAUDA UN IZSMALCINĀTĀ
8 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA.

Būvēts, lai saviļņotu dvēseli, jaunais RC ir viena no skaistākajām sporta kupejām, kāda jelkad radīta. Apvienojot vismodernāko dizainu ar pasaules klases meistarību un mūsdienīgām tehnoloģijām, tas dāvā patiesu braukšanas prieku. Pateicoties celmlauzei pilnā hibrīda piedziņai vai benzīna dzinējam ar turbīnu, RC nodrošina lielisku reakciju apvienojumā ar satriecošu manevrētspēju. Intuitīvais Lexus aprīkojums ietver Touch Pad un pirmssadursmes drošības sistēmu. Vēl dinamiskākai braukšanas pieredzei jaunajam RC F SPORT modelim ir adaptīvā piekare, 19 collu vieglmetāla diski un F SPORT stūre.

Turot rokās jaunā RC izsmalcināti nošūto sporta stūri, Jūs izbaudīsiet dinamisku paātrinājumu un precīzu vadāmību. Izstrādāta Nirburgringā, pasaules izaicinošākajā sacīkšu trasē, šī revolucionārā sporta kupeja lepojas ar ārkārtīgi izturīgu šasiju. Tā, apvienojumā ar sacīkstēm noregulēto balstiekārtu un inovatīvajiem dzinējiem, paceļ augstāk braukšanas izsmalcinātības standartus – piedāvājot Jums neaizmirstamu un gluži apbrīnojamu pieredzi.

rc200t quote 200x200 white

MĒS ESAM RADĪJUŠI SATRIECOŠA IZSKATA SPORTA KUPEJU, KAS SALONĀ DĀVĀ JAPĀŅU „OMOTENASHI“ VIESMĪLĪBU

Juniči Furujama (Junichi Furuyama), RC galvenais inženieris

AUTOMOBIĻA APRĪKOJUMS

IEPAZĪSTIET RC 200t VĒL LABĀK

Braucot ar RC 200t – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jaunais RC, kuru Nirburgringā nepagurdami izstrādājuši un noregulējuši Lexus „piloti-meistari“, kas pilnveidoja mūsu LFA superauto, dāvā brīnišķīgi izsmalcinātu braucienu. Izveicību pagriezienos nodrošina automobiļa īsā riteņbāze un ārkārtīgi izturīgā šasija, kas uzbūvēta, izmantojot modernākās līmēšanas un lāzera-skrūvju metināšanas tehnoloģijas. Daudzsviru aizmugures un dubultsviru priekšējā piekare apvienotas ar autosporta iedvesmotu aerodinamiku, lai sniegtu pasaules klases braukšanas pieredzi. Braukšanas režīma selektors ļauj Jums pieskaņot RC dinamiku savam noskaņojumam, bet mūsu modernā VDIM sistēma nodrošina izsmalcinātu braucienu un drošību lielā ātrumā.

RC 200t salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Atslābinieties brīnišķīgi pašūtajos ādas sporta sēdekļos, kas ļauj saplūst ar šo tik īpašo jauno Lexus. Būvēts mūsu godalgotajā Tahara ražotnē, RC piedāvā vislabāko, ko radījuši tradicionālie japāņu meistari. Piemēram, izsmalcinātais „Shimamoku“ saplāksnis, kas darināts Yamaha klavieru izstrādes departamentā. Mīksti apdares materiāli, analogais pulkstenis, LED salona apgaismojums – tas viss piešķir greznumu automobiļa salonam, bet 60:40 dalījuma aizmugures sēdeklis šo kupeju padara arī ļoti praktisku.

RC 200t drošība – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Ar integrēto automobiļa dinamikas sistēmu un jaudīgām ventilējamu disku bremzēm aprīkotais jaunais RC ir konstruēts, lai palīdzētu Jums izvairīties no briesmām. Atbalstot Jūsu dabiskās braukšanas prasmes, pirmssadursmes drošības sistēma izmanto milimetru viļņu radara tehnoloģiju, kas nosaka priekšā esošus šķēršļus – un nepieciešamības gadījumā izmanto bremzes un nospriego drošības jostas. Visbeidzot, ja tomēr notiek sadursme, Jūs un Jūsu pasažierus pasargās izturīgs drošības karkass un astoņi drošības spilveni.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

Jaunajam RC ir izcila aerodinamika, pateicoties tādām detaļām kā gandrīz gluda virsbūves apakšdaļa un nelieli spārniņi pie priekšējo durvju statņiem. Šādi spārniņi pirmoreiz tika izmantoti F1 sacīkšu automobiļiem, tie rada gaisa virpuļus, kas palīdz virzīt gaisu uz iekšpusi, uzlabojot veidu, kādā automobilis šķeļ gaisu.

Braukšanas režīmu selektors

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Automobiļa veiktspēju iespējams pilnveidot, izmantojot braukšanas režīmu selektoru. ECO režīms samazina emisijas un taupa degvielu ikdienas braucienos, NORMAL nodrošina ideālu jaudas, ekonomijas un brauciena komforta līdzsvaru. Lai piedziņa būtu vēl atsaucīgāka, vienkārši pārslēdzieties uz SPORT režīmu.

Apsildāma stūre ar ādas apdari

APSILDĀMA STŪRE AR ĀDAS APDARI

Brīnišķīgi nošūtā ādas stūre lepojas ar atpūtas vietām pirkstiem un optimizētu vidusdaļu, lai tā komfortabli iegultu Jūsu rokās. Integrēti slēdži audio, tālruņa un daudzfunkcionālā displeja kontrolei. Papildu komfortam aukstos laikapstākļos iespējams apsildīt arī stūri.

Benzīna turbodzinējs

BENZĪNA TURBODZINĒJS

Šis pilnīgi jaunais Lexus dzinējs ar turbīnu dāvā acumirklīgu akseleratora reakciju, aizraujošu veiktspēju un lielu griezi. Labākai ekonomijai inovatīvā vārstu sadales fāzu tehnoloģija pārslēdzas starp Otto un Atkinsona cikliem. Nodrošinot 245 DIN ZS un 350 Nm griezi, izsmalcinātā 8 pārnesumu transmisija spēj pārslēgt pārnesumus atbilstoši G spēkiem.

Aizmugures piekare

AIZMUGURES PIEKARE

Stabilitāti taisnos posmos un pagriezienos nodrošina daudzsviru aizmugurējās piekares konstrukcija, kas pirmoreiz tika izmantota slavenajā GS sporta sedanā. Augstas stiepes izturības tērauda un ar spiedienu lietu/kaltu alumīnija detaļu kombinācija samazina svaru un uzlabo precizitāti bez vibrācijām.

Sportiska braukšanas pozīcija

SPORTISKA BRAUKŠANAS POZĪCIJA

No pazeminātās, sportiskās braukšanas pozīcijas Jūs patiešām sajutīsiet ceļa virsmu un izbaudīsiet, kā automobilis atsauksies uz vissīkāko stūres kustību.

Lexus Premium navigācija

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Ar spilgto 3D grafiku un neskaitāmām karšu iespējām apveltītais 7" ekrāns tiek vadīts ar Touch Pad vai balss komandu palīdzību. Sistēma pat spēj ģenerēt QR kodu Jūsu viedtālrunim, lai palīdzētu Jums sasniegt galamērķi, ejot kājām.

60:40 elastīgums

60:40 ELASTĪGUMS

Praktiskais 60:40 dalījuma aizmugurējais sēdeklis RC modeļiem ietilpst standarta aprīkojumā. Nodrošinot universāļa ērtības, bet sporta kupejas grāciju un izsmalcinātību, ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem vietas pietiks arī apjomīgāku priekšmetu pārvadāšanai.

Mark Levinson® audiosistēma

MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

RC 835 W Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma ar 17 skaļruņiem ir pielāgota salona akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Takumi meistarība

TAKUMI MEISTARĪBA

Jaunais RC ir Lexus Takumi meistaru būvēts mūsu godalgotajā Taharas ražotnē. Pateicoties vismaz 25 gadu pieredzei, ikviens meistars ir kļuvis par ekspertu vissīkāko nepilnību atrašanā. Jūs izbaudīsiet viņu apbrīnojamo meistarību, pirmoreiz pieskaroties precīzi apstrādātajiem alumīnija audio slēdžiem vai brīnišķīgi nošūtajai ādas apdarei. Mirdzošais krāsojums ir rūpīgi manuāli pulēts ar mitrām smiltīm, nodrošinot nevainojamu apdari. Pirms pēdējā pārbaudes brauciena Takumi meistari pārbauda katra auto darbības vienmērīgumu „klusuma istabā“, izmantojot uztrenētās ausis un jutīgu mikrofonu, kas stratēģiski novietots kabīnē.

Smart Entry sistēma

SMART ENTRY SISTĒMA

Tuvojieties RC ar atslēgu kabatā, un abu durvju rokturi tiks maigi izgaismoti, sveicinot Jūs un atslēdzoties, tiklīdz tām pieskarsieties. Brīnišķīgi veidotajās durvīs nav atslēgas caurumu – pirmoreiz pasaulē šāda tipa durvju rokturiem.

Absorbējošs dzinēja pārsegs

ABSORBĒJOŠS DZINĒJA PĀRSEGS

Jaunais RC ir aprīkots ar triecienus absorbējošu dzinēja pārsegu. To aktivizē priekšējā buferī uzstādītie sensori: ja tiek konstatēta sadursme ar gājēju, sistēma viegli paceļ dzinēja pārsegu, lai starp to un cietajām dzinēja detaļām zem tā rastos vairāk brīvas vietas. Tas samazina ievainojumu risku gājējam.

Astoņi drošības spilveni

ASTOŅI DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju aizsardzību nodrošina astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs. Visas drošības jostas ir aprīkotas ar priekšspriegotājiem.

Automātisko tālo gaismu funkcija

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Naktī automātisko tālo gaismu sistēma izmanto kameru, kas uzstādīta aiz atpakaļskata spoguļa, un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, ja tiek pamanīta gaisma no pretī vai priekšā braucoša automobiļa. Tas samazina iespēju netīšām apžilbināt citus autovadītājus gadījumā, ja aizmirstat izslēgt tālās gaismas.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

RC 200t F SPORT

rc200t fsport cutout

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

RC 200t F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK