RC

ĪSTA SPORTA KUPEJA

Šajā valdzinošajā sporta kupejā satiekas leģendārā Lexus izsmalcinātība un aizraujoša kupejas veiktspēja un dizains.


 

 
  2018 lexus new rc promo

RC

JAUNAIS RC

RC kupeja ir radīta no jauna, ar vienlaikus izteikti strauju un vienmērīgu raksturu.

IEPAZĪSTIETIES AR RC

Sporta kupeja, kas dāvā aizraujošu veiktspēju un izteiksmīgu dizainu, kas liek atskatīties. Zem muskuļotās un agresīvās RC virsbūves slēpjas īsa riteņu bāze un izturīga šasija, kas dāvā izcilu vadāmību un manevrētspēju. Šī izteiksmīgā sporta kupeja ir pieejama ar augstas veiktspējas benzīna vai hibrīda piedziņu, tāpēc Jūs varat konfigurēt tieši tādu RC, kādu vēlaties.


 

 
  2017 lexus rc 200t key features
 • Sportiska braukšanas pozīcija

  No pazeminātās, sportiskās braukšanas pozīcijas Jūs patiešām sajutīsiet ceļa virsmu un izbaudīsiet, kā automobilis atsaucas uz vissīkāko stūres kustību.

 • Elastīga telpa

  Praktiskais 60:40 dalījuma aizmugurējais sēdeklis RC modeļiem ietilpst standarta aprīkojumā. Nodrošinot universāļa ērtības, bet sporta kupejas grāciju un izsmalcinātību, ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem vietas pietiks arī apjomīgāku priekšmetu pārvadāšanai.

 • Smart Entry sistēma

  Tuvojieties RC ar atslēgu kabatā, un abu durvju rokturi tiks maigi izgaismoti, sveicinot Jūs un atslēdzoties, tiklīdz tām pieskarsieties. Brīnišķīgi veidotajās durvīs nav atslēgas caurumu – pirmoreiz pasaulē šāda tipa durvju rokturiem.

 • Apsildāma stūre ar ādas apdari

  Brīnišķīgi nošūtā ādas stūre lepojas ar atpūtas vietām pirkstiem un optimizētu vidusdaļu, lai tā komfortabli iegultu Jūsu rokās. Papildu komfortam aukstos laikapstākļos stūri var arī apsildīt.

 • Veiktspēja un drošība

  Ar integrēto automobiļa dinamikas sistēmu un jaudīgām ventilējamu disku bremzēm aprīkotais jaunais RC ir konstruēts, lai palīdzētu Jums izvairīties no briesmām.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot RC savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Configure your car

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RC 300h Luxury / Mercury Grey

IZBAUDIET RC

Lexus RC uz autovadītāju fokusētā kabīne, muskuļotais stils un brīnišķīgi apdarinātais salons iemieso neatvairāmu augstas veiktspējas un tīras izsmalcinātības līdzsvaru. Ja kādreiz sporta kupeja tiktu radīta ar mērķi ielīksmot dvēseli, tā būtu RC.

IZBAUDIET RC

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI