IEPAZĪSTIETIES AR RC

Sporta kupeja, kas dāvā aizraujošu veiktspēju un izteiksmīgu dizainu, kas liek atskatīties. Zem muskuļotās un agresīvās RC virsbūves slēpjas īsa riteņu bāze un izturīga šasija, kas dāvā izcilu vadāmību un manevrētspēju. Šī izteiksmīgā sporta kupeja ir pieejama ar augstas veiktspējas benzīna vai hibrīda piedziņu, tāpēc Jūs varat konfigurēt tieši tādu RC, kādu vēlaties.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Jaunatklāta elegance

  Jauns priekšējā bufera stūris laideni turpina priekšējo lukturu līniju, savukārt restes tīklveida raksts no augšas līdz apakšai pakāpeniski pārveidojas. Vertikāli izkārtotie sevišķi mazie trīskāršie LED priekšējie lukturi un jaunie L veida LED gabarītlukturi akcentē automobiļa izteiksmīgo izskatu.

  Lasīt vairāk par dizainu

 • Precīza vadāmība

  Ar raksturlielumiem, kas atvasināti no LC, jaunais RC reaģē vēl straujāk un ir izsmalcinātāks nekā jebkad. Tādas detaļas, kā jauns spuras siluets sānu logu ietvaros un kanāls aizmugurējā buferī, piešķir automobilim stabilāku vadāmību un uzlabo aerodinamiku.

  Lasīt vairāk par uzlaboto sniegumu

 • Uzlabota drošība

  Ar jauno Lexus Safety System+ RC izmanto izcili visaptverošu drošības priekšrocību kopumu, kurā ietilpst sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju, brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar joslas monitorēšanas palīgsistēmu, automātiskās tālās gaismas, dinamiskā radara kruīza kontrole un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma.

  Lasīt vairāk par uzlaboto drošību

 • F SPORT

  Izsmalcināto F-Aluminium salona apdari RC F SPORT modeļos iedvesmojuši virpuļu raksti uz tradicionālajiem japāņu zobenu asmeņiem. F SPORT piedāvā arī ekskluzīvus melnus apdares ietvarus ap restes tīklu un logiem.

  Lasīt vairāk par F SPORT stila iezīmēm

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot RC savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

RC 300h Luxury / Black

IZBAUDIET RC

Lexus RC uz autovadītāju fokusētā kabīne, muskuļotais stils un brīnišķīgi apdarinātais salons iemieso neatvairāmu augstas veiktspējas un tīras izsmalcinātības līdzsvaru. Ja kādreiz sporta kupeja tiktu radīta ar mērķi ielīksmot dvēseli, tā būtu RC.

IZPĒTIET RC

Augstāk redzamais modelis nepārstāv šo klāstu.


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background

 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

STRAUJAIS, BET VIENMĒRĪGAIS AUTOMOBILIS NODROŠINA DAŽĀDUS BRAUKŠANAS REŽĪMUS, KAS PIEDĀVĀ GAN ĻOTI SPORTISKAS IZJŪTAS, GAN IEVĒROJAMAS KOMFORTA SAJŪTAS.

Andreass Mellers /Andreas Møller/, šefpavārs

EKSKLUZĪVS SKATES BRAUCIENS PARĪZĒ

Ekskluzīvais pop-up pasākums tika īstenots mēnesi pirms Lexus RC kupejas pasaules pirmizrādes Parīzes 2018. gada autoizstādē. Elizejas laukos esošā restorāna "Kopenhāgena" šefpavārs Mellers, kura prasmes šī gada sākumā tika novērtētas ar pirmo Mišelin (Michelin) zvaigzni, radīja ēdienu, kas atspoguļo jaunā RC būtību un izved izcilā garšu piedzīvojumā.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI