IEPAZĪSTIETIES AR RC F

Tās zemais, muskuļotais profils un sacīkšu braukšanā iegūtās kontūras padara RC F ignorēšanu neiespējamu. Un kāpēc gan lai Jūs laistu garām šo satriecošo 2+2 kupeju? RC F ir radīts, lai provocētu spēcīgu fizisku reakciju autovadītājos, kas pieprasa augstu veiktspēju bez kompromisiem un neslēptu izsmalcinātību.

    RC F Key Features
 • Ar rokām būvētā V8 jauda

  Mūsu Taharas rūpnīcā ar rokām būvētais un ar stetoskopu regulētais, apbrīnojamais 5,0 litru V8 dzinējs attīsta 477 DIN ZS jaudu un vairāk nekā 520 Nm griezi. Cilindru galvas un visas kustīgās detaļas ir konstruētas, lai nodrošinātu maksimālu jaudu pie augstiem dzinēja apgriezieniem.

 • Sports VDIM

  Automobiļa dinamikas integrētās valdības sistēmas (VDIM) sporta versija nodrošina to, ka milzīgo RC F jaudu iespējams baudīt vienmērīgi un droši, pat izbraucot pagriezienus lielā ātrumā.

 • Oglekļa komplekts

  Izmantojot oglekļa šķiedru liešanas tehnoloģiju, kas tika izstrādāta mūsu Lexus LFA superauto un IS F CCS-R sacīkšu auto, RC F modelis ar oglekļa komplektu ir par 9,5 kilogramiem vieglāks nekā ar standarta aprīkojumu.

 • 8 pārnesumu Sport Direct Shift transmisija

  V8 dzinējs jaudu nodrošina ar 8 pārnesumu Sport Direct Shift (SDS) sekvenciālās transmisijas palīdzību, kam pieejams arī manuālais režīms. Transmisijas pārnesumu kontrole ir uzlabota, lai vēl precīzāk reaģētu uz vissīkākajām izmaiņām akseleratora pedāļa lietošanā.

 • 19" kalti vieglmetāla diski

  Papildaprīkojumā pieejamie RC F vieglmetāla diski ir kalti (nevis lieti) procesā, kas līdzinās kalēja āmura sitieniem, apvienojot spēku, ko nodrošina uzlabotā metāla struktūra, ar vieglumu.

 • Ādas sporta sēdekļi

  Sēdekļos ar augstajām atzveltnēm izmantota Lexus integrēto putu tehnoloģija, kas nodrošina ieskaujošu, ārkārtīgi atbalstošu komfortu. Sēdekļu spilvenu forma un cietība ir optimizētas, lai samazinātu spiedienu uz jutīgo sēžas daļu.

IZBAUDIET RC F

Zem izliektā dzinēja pārsega slēpjas visspēcīgākais V8 dzinējs, kādu esam izstrādājuši. Tā vienīgais mērķis ir nodrošināt apbrīnojamu jaudu. Pārslēdzoties starp pārnesumiem, Jūs izdzirdēsiet neatvairāmo un atkarību raisošo droseles skaņu, bet griezes vektorēšanas diferenciālis nodrošinās kontroli lielā ātrumā. RC F iemieso īstas sacīkšu kupejas garu.

 • IZBAUDIET RC F

  Augstāk redzamais modelis nepārstāv šo klāstu.

500 6af93f06-b36d-4a73-928b-63dc8774834e

Pavilkt, lai pagrieztu

Izvēlieties aprīkojuma līmeni Luxury Track Edition Carbon
270
Maks. ātrums
5.0
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI