concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

NX 300h

ATKLĀJIET APBRĪNOJAMO PILSĒTAS DIZAINU, NĀKAMĀS PAAUDZES LEXUS HIBRĪDA PIEDZIŅU UN DINAMISKO F SPORT MODELI


DIN ZS 197
CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 117
Kombinētais cikls (l/100 km) 5,1
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (s) 9,3
Maks. ātrums (km/h) 180

NO 42 730 €

IZTEIKSMĪGĀS ŠĶAUTNES

ATKLĀJIET APBRĪNOJAMO PILSĒTAS DIZAINU, NĀKAMĀS PAAUDZES LEXUS HIBRĪDA PIEDZIŅU UN DINAMISKO F SPORT MODELI

Radīts, lai pilsētā izceltos, pilnīgi jaunais NX 300h krosovers piedāvā elastīgu telpu un izcilu komfortu līdz pat pieciem braucējiem ar visu bagāžu. Šis revolucionārais Lexus, kam jaudu nodrošina mūsu jaunākā pilnā hibrīda piedziņa, nodrošina līganu un izveicīgu vadāmību apvienojumā ar neticami videi draudzīgu veiktspēju.

Intuitīvās Lexus tehnoloģijas ietver Touch Pad, panorāmas skata monitoru un pirmssadursmes drošības sistēmu. Vēl dinamiskākai braukšanas pieredzei jaunajam NX 300h F SPORT tiek piedāvāta adaptīvā piekare, 18" vieglmetāla diski, F SPORT stūre un perforētas ādas sporta sēdekļi.

nx 300h takeaki kato

JAUNO NX 300h MĒS APŅĒMĀMIES RADĪT TIK MODERNU UN IZTEIKSMĪGU, LAI JŪS ACUMIRKLĪ VĒLĒTOS AR TO BRAUKT.

Takeaki Kato, NX 300h galvenais inženieris

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET NX 300h LABĀK

Braucot ar NX 300h — Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Izteiksmīgais jaunais NX 300h ir apveltīts ar lepnu stāju, drosmīgo Lexus vārpstveida resti un izsmalcinātiem LED lukturiem priekšā un aizmugurē. Būdams gluži vai modernā māksla, nevis automobilis, jaunais NX 300h atsakās palikt ēnā. Lai radītu tā asās, tomēr plūstošās kontūras, Lexus dizaineri iedvesmu smēlās no kausēta metāla sarežģītā skaistuma. Tuvojoties NX, tā durvju rokturi iedegas sveicienā, bet visaptverošu iespaidu rada automobiļa dinamiski augšupejošā sānu līnija un kupejai raksturīgais siluets. Priekšpusē LED trīs projektoru priekšējie lukturi un bultas formas dienas gaitas lukturi izstaro ne ar ko nesajaucamo Lexus auru. Aizmugurē dārgakmeņiem līdzīgie LED aizmugures lukturi veido mūsu „L” emblēmu, kas uzsver krosovera spēkpilno formu.

Jaunais NX 300h sniedz 197 DIN ZS izcili vienmērīgas jaudas. Pārsteidzoši, šā jaudīgā krosovera CO2 emisijas kombinētajā ciklā ir tikai 116 g/km*, bet degvielas patēriņš - 5,0 l/100 km*.

* NX 300h FWD Eco aprīkojuma līmenim.

NX 300h salonā — Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Sēžot krietni augstāk par pārējiem satiksmes dalībniekiem un atpūšoties NX 300h brīnišķīgi apdarinātajos ādas sēdekļos, Jūs izbaudīsiet lieliskos pilsētas skatus. Vairojot salona svaigumu jebkuros laika apstākļos, S-Flow gaisa kondicionētājs kontrolē tikai to sēdekļu klimatu, kuri ir aizņemti, bet ECO režīmā elektriskā sēdekļu apsilde aukstajos rītos sasilda Jūs daudz efektīvāk. Vieglākai manevru veikšanai panorāmas skata monitors nodrošina attēlus no četrām diskrēti izvietotām kamerām. Tās ir novietotas priekšējā restē, sānu spoguļos (kameras darbojas arī tad, ja spoguļi ir nolocīti) un bagāžnieka durvīs — uz ekrāna parādot digitālas vadlīnijas, lai šaurajos pilsētas apstākļos braukt varētu bez raizēm.

Jaunais NX 300h Jums sniedz iespēju izvēlēties visjaunākās multivides tehnoloģijas. Tās ietver Lexus Premium navigācijas sistēmu un Lexus pieslēgtos pakalpojumus, piemēram, Google Street View®. Tā pat var palīdzēt Jums aprēķināt visekoloģiskāko maršrutu.

NX 300h drošība — Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jaunais NX 300h ir konstruēts, lai samazinātu vadītāja nogurumu. Lai palīdzētu izvairīties no briesmām, pirmssadursmes drošības sistēma izmanto milimetru viļņu radara tehnoloģiju, kas nosaka priekšā esošus šķēršļus — un nepieciešamības gadījumā izmanto bremzes un nospriego drošības jostas. Visbeidzot, ja tomēr notiek sadursme, Jūs un Jūsu pasažierus pasargās izturīgs drošības karkass un astoņi drošības spilveni.

18" vieglmetāla diski

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Standarta aprīkojums Comfort, Business un Executive aprīkojuma līmeņiem. Šis komplicētais U formas spieķu dizains rada radikālu un izteiksmīgu profilu, bet 225/60 R18 riepas papildina drosmīgo, sportisko izskatu.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Aizmugures lukturu blokā apvienotas elegantas LED, kas izkārtotas Lexus raksturīgajā „L“ formā, bez pamanāmas spraugas gar bagāžnieka vāku. Kad lukturi nav iedegti, biezās apmales tehnoloģija tiem piešķir kristālisku izskatu – tas ir pārsteidzoši izteiksmīgs skats.

Turbokompresors

TURBOKOMPRESORS

Šis ārkārtīgi efektīvais, jaunais, dubultais turbokompresors ir radīts, lai nodrošinātu augstu griezi visā apgriezienu diapazonā. Turbīnas lāpstiņu forma ir optimizēta, un ir samazināta gultņu mehānisma berze, dāvājot kompaktu augstas efektivitātes turbokompresoru ar neticami atsaucīgu reakciju.

Braukšanas režīmu selektors

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Ar šo krosoveru braukt ir tīrais prieks, un pilsētā tas ir ārkārtīgi izveicīgs, turklāt tā braukšanas režīmu selektors ļauj Jums pielāgot NX 300h veiktspēju savam garastāvoklim, piedāvājot braukšanas režīmus no ECO līdz SPORT S+. Intensīvā satiksmē Jūs varat pārslēgties uz EV (elektriskā automobiļa) režīmu, lai ceļu turpinātu bez izmešiem. Izturīgā šasija un adaptīvā piekare nodrošina līganu un precīzu vadāmību, bet E-FOUR pilnpiedziņa dāvā papildu pārliecību slidenos apstākļos.

Lexus meistarība

LEXUS MEISTARĪBA

Jaunā NX 300h ar rokām apstrādātie šimamoku koka ielaidumi un brīnišķīgi nošūtā ādas apdare ļauj tam no jauna definēt izsmalcinātības standartus šāda tipa krosoveriem. Mūsu Kjušu ražotnes krāsošanas darbnīcas bezputekļu telpās darbiniekiem ieeja atļauta, izejot cauri divām vakuuma kamerām, kas no viņu īpašā darba apģērba un matiem notīra ik sīkāko puteklīti. Ūdens siena, iesaukta par Niagāru, attīra gaisu no putekļu daļiņām vēl rūpīgāk. Mirdzošais krāsojums tiek panākts, ar rokām nopulējot katru krāsas slāni (laikietilpīgs process, kas parasti tiek izmantots ekskluzīviem pasūtījuma automobiļiem). Visbeidzot, pirms piegādes katrs NX krosovers iztur 30 km testa braucienu.

EURO NCAP novērtējums – 5 zvaigznes

EURO NCAP NOVĒRTĒJUMS 5 ZVAIGZNES

Lexus NX 300h ir saņēmis prestižo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu. Rezultāti visās testu jomās bija krietni virs minimālajām prasībām, kas jāizpilda, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu, un jaunais Lexus ierindojās starp visdrošākajiem automobiļiem šajā segmentā.

Programma sastāv no četrām jomām: pieaugušo braucēju, bērnu un gājēju aizsardzība un kopš 2009. gada drošības palīgsistēmas. Pēdējā ietver funkcijas, kas ļauj izvairīties vai mazina ievainojumu nopietnību, piemēram, autonomā ārkārtas bremzēšanas sistēma, elektroniskā stabilitātes kontroles sistēma un ātruma ierobežotājs.

Lexus NX 300h rezultāti ir 82 % par pieaugušo braucēju, 82 % par bērnu, 69 % par gājēju aizsardzību un 71 % par drošības palīgsistēmām.

Salona greznība

SALONA GREZNĪBA

Greznajos priekšējos sēdekļos izmantots „integrēto putu” ražošanas process, kas pirmoreiz tika ieviests F SPORT modeļos. Šī autosporta iedvesmotā tehnoloģija sniedz vairāk komforta un labāku atbalstu no sāniem nekā tradicionālās polsterējuma metodes.

Neskaitot plašo vietu kājām kā priekšā, tā aizmugurē, abi priekšējie sēdekļi ir elektriski regulējami astoņās pozīcijās, dāvājot vēl vairāk ērtību, kā arī ir pieejams jostasvietas atbalsts un atmiņas iestatījumi.

Sēdekļu spilvenu forma un cietība ir optimizēti, lai samazinātu spiedienu uz jutīgo sēžas daļu. Papildu komfortam sēdekļu regulējumi ir piemēroti garajai eiropiešu miesasbūvei.

Praktiskais 60:40 aizmugures sēdekļa sadalījums NX 300h modeļiem ietilpst standarta aprīkojumā, ļaujot viegli pārvadāt lielus priekšmetus, piemēram, sacīkšu velosipēdu vai sērfinga dēli. Ar nolaistiem aizmugures sēdekļiem vietas pietiks vēl lielāku priekšmetu pārvadāšanai.

Jūs savu automobili varat aprīkot arī ar pilnībā elektrisku nolocīšanas mehānismu, kuru darbina ērti izvietoti slēdži. Un papildu komfortam aizmugurējo sēdekļu pasažieri var daļēji nolaist zemāk sēdekļu atzveltnes.

Pasažieru drošības karkass / 8 drošības spilveni

PASAŽIERU DROŠĪBAS KARKASS / 8 DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam drošības karkasam braucēju drošību nodrošina astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā divpakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs. Visas drošības jostas, izņemot aizmugurējam vidējam sēdeklim, ir aprīkotas ar nospriegotājiem. Šis izcilais drošības un aizsardzības līmenis jaunajā NX 300h tiek nodrošināts standarta aprīkojumā.

Priekšējo sēdekļu konstrukcija samazina kakla skriemeļu traumu risku, ko izraisa kakla kustība aizmugurējas sadursmes laikā. Pastiprinātie sēdekļu rāmji ļauj ķermenim iegrimt sēdekļa atzveltnē, bet galvas balsts atbalsta galvu vēl efektīvāk.

Braukšanas dinamika

BRAUKŠANAS DINAMIKA

Lai izbaudītu precīzo un patīkamo dinamiku uz jebkura tipa ceļiem, jaunais NX 300h vispirms tika testēts un pilnveidots pasaulē modernākajā braukšanas simulatorā, bet pēc tam vairākus simtus tūkstošus kilometru pārbaudīts skarbākajos Arktikas un tuksnešu apstākļos.

Pateicoties pilnīgi jaunajai šasijai, piekarei un stūres sistēmai, brauciens ar jauno NX 300h ir neticami vienmērīgs un izsmalcināts. Modernās lāzera skrūvju metināšanas un līmēšanas tehnoloģijas padara NX 300h ārkārtīgi stingru. Tādēļ šis krosovers ir īpaši spēcīgs un vadītājiem dāvā izsmalcinātas vadāmības īpašības. Ar kompakto MacPherson priekšējo piekari un izsmalcināto dubultsviru aizmugurējo piekari NX nodrošina nepārspējamu stabilitāti uz ceļa, sedanam raksturīgu pagriezienu izbraukšanu un izcilu gaitu taisnvirzienā. Lai brauciens būtu vēl aizraujošāks, papildaprīkojuma adaptīvā piekare inteliģenti kontrolē amortizācijas spēku visiem četriem riteņiem. Tas ne vien vairo brauciena komfortu, bet arī uzlabo stabilitāti.

Modernas tehnoloģijas

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

Tuvojieties NX 300h ar atslēgu kabatā, un visas četras durvis tiks maigi izgaismotas, sveicinot Jūs un atslēdzoties, tiklīdz tām pieskarsieties. Brīnišķīgi veidotajās durvīs nav atslēgas caurumu — pirmoreiz pasaulē šāda tipa durvju rokturiem.

Jaunā NX 300h salonā Jūs atklāsiet intuitīvas tehnoloģijas, kas Jūsu dzīvi padara vienkāršāku: inteliģents apgaismojums, kas sajūt, kad Jūsu pirkstu gali tam tuvojas, tāpēc Jums nav jātaustās tumsā, un bagāžnieka vāks, kas atceras, cik tālu Jūs to parasti atverat. Takumi meistaru brīnišķīgi apdarinātais salons lepojas ar vārpstveida restes iedvesmotu viduskonsoli, bet analogais pulkstenis un mājīgais apgaismojums vēl vairāk uzsver automobiļa izsmalcinātību. Ārkārtīgi ērtie, 8 pozīcijās regulējamie priekšējie ādas sēdekļi ir apsildāmi vai ventilējami, bet 60:40 aizmugures sēdeklis ir elektriski nolokāms, lai vietas pietiktu arī Jūsu slēpēm vai sērfošanas dēļiem.

Pirmssadursmes drošības sistēma / adaptīvā kruīza kontrole

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA / ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Pirmssadursmes drošības sistēma: milimetru viļņu radars un borta dators aprēķina sadursmes risku. Augsta riska gadījumā vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuāliem signāliem un tiek paaugstināts spiediens bremžu sistēmā. Kad tiek noteikts, ka no sadursmes nav iespējams izvairīties, pēc vajadzības tiek automātiski iedarbinātas bremzes un ciešāk pievilktas drošības jostas.

Lai palīdzētu mazināt vadītāja nogurumu, adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ievēro iestatīto attālumu starp NX 300h un priekšā braucošo automobili arī tad, ja automobilis maina ātrumu vai pilnībā apstājas. Kad ceļš priekšā ir tukšs, ACC automātiski atjauno iepriekš noteikto kruīza ātrumu.

Panorāmas skata monitors

PANORĀMAS SKATA MONITORS

Atvieglotai braukšanai šaurās vietās četras kameras nodrošina gandrīz 360° skatu apkārt visam automobilim. Lexus pirmoreiz ieviestais panorāmas skata monitors izveido arī virtuālu Jūsu NX 3D skatu, uz ekrāna sniedzot vadlīnijas, kā veikt manevrus pilsētā.

S-Flow klimata kontrole

S-FLOW KLIMATA KONTROLE

Jaudīgais divu zonu gaisa kondicionētājs ir arī ārkārtīgi energoefektīvs, pateicoties S-Flow, kas inteliģenti nodrošina klimata kontroli tikai aizņemtajiem sēdekļiem.

Izvēloties ādas apdari, vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams apsildīt vai ventilēt. Tas vairo greznības sajūtu, jo sevišķi ziemas aukstumā.

Papildu komfortam aukstos laika apstākļos augstākajos aprīkojuma līmeņos iespējams apsildīt arī stūri. Stūres apsildi ieslēdz ar slēdzi, un tā izslēdzas automātiski, paejot iepriekš iestatītam laikam.

Lexus hibrīda piedziņa

LEXUS HIBRĪDA PIEDZIŅA

Aprīkots ar mūsu jaunāko Lexus Hybrid Drive — kas nemanāmi apvieno 2,5 litru benzīna dzinēja un elektromotoru jaudu —, NX 300h ir neticami vienmērīgs un kluss, taču braukt ar to ir tikpat viegli kā ar tradicionālajiem luksusa automobiļiem. Nodrošinot enerģisku veiktspēju, tas patērē tikai 5,0 l/100 km degvielas, kas šāda izmēra krosoveram ir patiesi apbrīnojami. Reģeneratīvā bremzēšana nozīmē, ka akumulatorus nav nepieciešams uzlādēt, un, pateicoties mūsu līderpozīcijai hibrīdu tehnoloģijās, NX 300h būs ļoti nelielas ekspluatācijas izmaksas.

* NX 300h FWD Eco aprīkojuma līmenim.

UZSĀKOT BRAUKŠANU

Uzsākot braukšanu, jaudīgie elektromotori priekšā un aizmugurē ātri paātrina NX 300h līdz 65 km/h tikai ar elektrisko jaudu, ko nodrošina hibrīda akumulators. Šajā laikā automobilis brauc gandrīz pilnīgi klusu, neizmanto degvielu un nerada emisijas.

NORMĀLOS BRAUKŠANAS APSTĀKĻOS

Braucot virs 65 km/h, pieslēdzas izcili vienmērīgais Atkinsona cikla benzīna dzinējs, kas darbojas gandrīz pilnīgi klusu, bet nepieciešamības gadījumā joprojām saņem palīdzību no elektromotoriem. Gandrīz perfekti sadalot benzīna un elektriskās jaudas avotus, NX 300h sniedz neparastu braukšanas prieku - kopā ar zemām emisijām un pieticīgu degvielas patēriņu.

PILNS PAĀTRINĀJUMS

Paātrinieties ar pilnu jaudu, un elektromotoru kombinētā jauda acumirklī papildinās 2,5 litru benzīna dzinēju. Kopā tie nodrošina spēcīgu jaudas pieplūdumu elpu aizraujoša lineāra paātrinājuma veikšanai tieši tajā brīdī, kad Jums tas ir nepieciešams.

ĀTRUMA SAMAZINĀŠANA, APSTĀŠANĀS, BREMZĒŠANA

Samazinot ātrumu vai apturot automobili, benzīna dzinējs tiek izslēgts, samazinot emisijas līdz nullei. Bremzējiet vai noņemiet kāju no akseleratora, un reģeneratīvā bremzēšana uztvers kinētisko enerģiju, kas citos automobiļos tiek zaudēta. Tā pārvērš šo enerģiju elektriskajā enerģijā, lai uzglabātu hibrīda akumulatorā — tas ir viens no iemesliem, kādēļ Jums nekad nebūs jālādē Lexus pilnais hibrīds.

Mark Levinson® Premium audiosistēma

MARK LEVINSON® PREMIUM AUDIOSISTĒMA

Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma ar 14 skaļruņiem un GreenEdge™ tehnoloģiju ir pielāgota NX 300h akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Dārgakmeņiem līdzīgie trīskāršā „L” priekšējie lukturi

DĀRGAKMEŅIEM LĪDZĪGIE TRĪSKĀRŠĀ „L” PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Dārgakmeņiem līdzīgie, ar trīskāršu „L” rotātie priekšējie lukturi tuvajām un tālajām gaismām izmanto vienu gaismas avotu. Ekskluzīvi F SPORT un Luxury aprīkojuma līmeņu modeļiem, NX iespaidīgo auru papildina biezie L formas pilno LED dienas gaitas lukturi.

Aizmugures lukturu blokā apvienotas elegantas LED, kas izkārtotas Lexus raksturīgajā „L” formā, bez pamanāmas spraugas gar bagāžnieka vāku. Kad lukturi nav iedegti, biezās apmales tehnoloģija tiem piešķir kristālisku izskatu - tas ir pārsteidzoši izteiksmīgs skats.

LED priekšējie miglas lukturi — ar jaunu, novatorisku pagrieziena rādītāju funkciju — kontrastē ar vārpstveida resti un LED dienas gaitas lukturiem. Tie arī palīdz samazināt kopējo NX 300h enerģijas patēriņu.

E-Four

E-FOUR

NX 300h pilnpiedziņas modeļos E-FOUR nodrošina vienmērīgu veiktspēju un pārliecinošu vilci uz izaicinoša reljefa. Inovatīvā E-FOUR piedziņa ir aprīkota ar papildu 68 DIN ZS elektromotoru, kas uzstādīts uz aizmugurējās ass un nepieciešamības gadījumā sniedz acumirklīgu griezi.

Touch Pad / multimediji

TOUCH PAD / MULTIMEDIJI

Lai cik aizņemta būtu Jūsu dzīve, jaunajā NX 300h Jūs vienmēr būsiet atpūties un informēts. Pateicoties tādām inovatīvām tehnoloģijām kā bezvadu lādētājs, kas papildina Jūsu mobilā tālruņa akumulatoru, ja ieliekat to viduskonsoles nodalījumā. Vai intuitīvajam Touch Pad, kas nodrošina nevainojamu piekļuvi Lexus Premium navigācijas sistēmai un pieslēgtajiem pakalpojumiem. Tas nodrošina arī tādus pakalpojumus kā meklēšana tiešsaistē, Google Street View®, Panoramio® un Connected Traffic. Jūs varat arī vienkārši atslābināties, klausoties iecienītāko mūziku uz nepārspējamās Mark Levinson® Premium Surround audiosistēmas.

Vilces kontrole / automobiļa stabilitātes kontrole

VILCES KONTROLE / AUTOMOBIĻA STABILITĀTES KONTROLE

Vilces kontroles sistēma uzlabo NX 300h saķeri, jo sevišķi uzsākot braukšanu vai paātrinoties uz nelīdzenas vai slidenas virsmas. Brīdī, kad tiek konstatēts izspolēšanas risks, tiek veikta korektīva darbība, kas uztur saķeri.

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma palīdz novērst kontroles pār automobili zaudēšanu, it īpaši strauji izbraucot līkumus vai kad automobilis sāk slīdēt. Selektīvi iedarbinot bremzes un/vai samazinot jaudu, tiek samazināts automobiļa ātrums un uzlabota stabilitāte.

Brīdinājums par šķērsojošu satiksmi aizmugurē

BRĪDINĀJUMS PAR ŠĶĒRSOJOŠU SATIKSMI AIZMUGURĒ

Braucot atpakaļgaitā, piemēram, intensīvā stāvvietā, brīdinājums par šķērsojošu satiksmi aizmugurē (RCTA) izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas tuvojas grūti pārredzamajai zonai automobiļa aizmugurē. Ja automobilis tiek konstatēts, RCTA funkcija brīdina Jūs ar vizuālu signālu sānu spoguļos un skaņas signālu.

Iekāpšanas apgaismojums

IEKĀPŠANAS APGAISMOJUMS

Kad tuvojaties NX ar atslēgu kabatā vai somiņā, Jūs sagaida salona un sliekšņu apgaismojums, palīdzot izvairīties no šķēršļiem tumsā.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

NX Sport

NX SportEdition EU Cutout

IZBAUDIET UZ AUTOVADĪTĀJU FOKUSĒTO KABĪNI
UN PASAULES KLASES LEXUS IZSMALCINĀTĪBU

Šā ar Lexus Hybrid Drive piedziņu aprīkotā, pievilcīgā automobiļa apdari ir darinājuši mūsu japāņu Takumi meistari. Komfortablais salons lepojas ar vārpstveida restes iedvesmoto viduskonsoli, analogo pulksteni, maigu salona apgaismojumu un moderno Lexus navigācijas tehnoloģiju.

Ārpusē melnie 18 collu vieglmetāla diski un satriecošais krosovera dizains neapšaubāmi piesaistīs skatienus.

NX300h SportEdition Features AlloyWheels 300x220 1

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Izteiksmīgie melnie diski ir iekļauti standarta aprīkojumā un piešķir Jūsu NX izsmalcināta sportiskuma auru.

NX300h SportEdition Features WelcomeIllumination

IEKĀPŠANAS APGAISMOJUMS

Maigais durvju rokturu apgaismojums sveicina Jūs, kad tuvojaties automobilim, turot tā atslēgas kabatā vai somiņā.

NX300h SportEdition Features PanoramicRoof

PANORĀMAS JUMTS

Papildaprīkojuma lielais stikla panorāmas jumts piepilda salonu ar gaismu, dāvājot vēl lielāku brīvības sajūtu.

NX300h SportEdition Features LexusNavigation

LEXUS NAVIGĀCIJA

NX 300h Sport var aprīkot ar papildaprīkojuma Lexus navigācijas sistēmu. Tā ir ātra, lietotājam draudzīga, kā arī sniedz plašas maršruta izstrādāšanas iespējas.

NX300h SportEdition Features HeatedSeats

APSILDĀMI SĒDEKĻI

Apvienojumā ar Tahara sēdekļu apdari, NX 300h Sport var izvēlēties apsildāmus priekšējos sēdekļus, kas ziemas salā ir patīkama greznība.

NX300h SportEdition Features LEDLight

LED LUKTURI

LED tuvo gaismu un halogēna tālo gaismu priekšējie lukturi, ko izceļ L formas LED dienas gaismas lukturi, ietilpst standarta aprīkojumā, dāvājot vēl labāku redzamību.

NX 300h F SPORT

nx 300h fsport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

NX 300h F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

AKSESUĀRI

APLŪKOJIET NODERĪGO PAPILDIESPĒJU KLĀSTU, KO VARAT PIEVIENOT SAVAM LEXUS

AKSESUĀRI
Visi
Eksterjers

NAV REZULTĀTU

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK