concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

NX 200t

JAUNĀ NX APBRĪNOJAMAIS PILSĒTNIECISKAIS DIZAINS


DIN ZS 238
CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 183
Kombinētais cikls (l/100 km) 7,9
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (s) 7,1
Maks. ātrums (km/h) 200

NO 46 200 €

IZTEIKSMĪGĀS ŠĶAUTNES

ATKLĀJIET TURBĪNAS KĀPINĀTĀS JAUDAS UN PĀRNESUMU PĀRSLĒGU DĀVĀTO PRIEKU

NX 200t pilnīgi jaunais 2,0 litru benzīna dzinējs, kas dāvā 238 DIN ZS ar turbīnas papildinātu jaudu, nepārspējami vairos Jūsu krosovera izbaudīšanas priekus. Aprīkots ar izteiksmīgām, ekskluzīvo motociklu iedvesmotām dubultajām alumīnija izplūdes caurulēm, jaunais NX 200t dāvā gan acumirklīgu paātrinājumu, gan dinamisku vadāmību. Elektroniski kontrolētās pilnpiedziņas pārnesumu pārslēgi nodrošina tiešu kontroli pār ārkārtīgi atsaucīgo 6 pārnesumu automātisko transmisiju.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET NX 200t LABĀK

Braucot ar NX 200t – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Izteiksmīgais jaunais NX 200t ir apveltīts ar lepnu stāju, drosmīgo Lexus vārpstveida resti un izsmalcinātiem LED lukturiem priekšā un aizmugurē. Būdams gluži vai modernā māksla, nevis automobilis, jaunais NX 200t atsakās palikt ēnā. Lai radītu tā asās, tomēr plūstošās kontūras, Lexus dizaineri iedvesmu smēlās no kausēta metāla sarežģītā skaistuma. Tuvojoties NX, tā durvju rokturi iedegas sveicienā, bet visaptverošu iespaidu rada automobiļa dinamiski augšupejošā sānu līnija un kupejai raksturīgais siluets. Priekšpusē LED priekšējie lukturi un bultas formas dienas gaitas lukturi izstaro ne ar ko nesajaucamo Lexus auru. Aizmugurē dārgakmeņiem līdzīgie LED aizmugures lukturi veido mūsu „L“ emblēmu, kas uzsver krosovera spēkpilno formu.

NX 200t pilnīgi jaunais 2,0 litru benzīna dzinējs, kas dāvā 238 DIN ZS ar turbīnu papildinātu jaudu, nepārspējami vairos Jūsu krosovera izbaudīšanas priekus. Aprīkots ar izteiksmīgām, ekskluzīvo motociklu iedvesmotām dubultajām alumīnija izplūdes caurulēm, jaunais NX 200t dāvā gan acumirklīgu paātrinājumu, gan dinamisku vadāmību. Elektroniski kontrolētās pilnpiedziņas pārnesumu pārslēgi nodrošina tiešu kontroli pār ārkārtīgi atsaucīgo 6 pārnesumu automātisko transmisiju.

NX 200t salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Sēžot krietni augstāk par pārējiem satiksmes dalībniekiem un atpūšoties NX 200t brīnišķīgi apdarinātajos ādas sēdekļos, Jūs izbaudīsiet lieliskos pilsētas skatus. Vairojot salona svaigumu jebkuros laika apstākļos, S-Flow gaisa kondicionētājs kontrolē tikai to sēdekļu klimatu, kuri ir aizņemti, bet ECO režīmā elektriskā sēdekļu apsilde aukstajos rītos sasilda Jūs daudz efektīvāk. Vieglākai manevru veikšanai panorāmas skata monitors nodrošina attēlus no četrām diskrēti izvietotām kamerām. Tās ir novietotas priekšējā restē, sānu spoguļos (kameras darbojas arī tad, ja spoguļi ir nolocīti) un bagāžnieka durvīs – uz ekrāna parādot digitālas vadlīnijas, lai šaurajos pilsētas apstākļos braukt varētu bez raizēm.

NX 200t drošība – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jaunais NX 200t ir konstruēts, lai samazinātu vadītāja nogurumu, pateicoties tādām funkcijām kā ergonomiski optimizētā vadītāja pozīcija, kas palīdz koncentrēties uz priekšā esošo ceļu. Visaptverošs bremzēšanas un vilces sistēmu klāsts (tostarp vilces kontrole un automobiļa stabilitātes kontrole) padara to par vienu no drošākajiem luksusa krosoveriem uz mūsu ceļiem. Ir patīkami arī apzināties, ka ir uzstādīts pilnīgs astoņu drošības spilvenu (ieskaitot pilna garuma aizkarveida drošības spilvenus) vairogs, kas pasargās kā vadītāju, tā pasažierus.

18" vieglmetāla diski

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Standarta aprīkojums Comfort, Business un Executive aprīkojuma līmeņiem. Šis komplicētais U formas spieķu dizains rada radikālu un izteiksmīgu profilu, bet 225/60 R18 riepas papildina drosmīgo, sportisko izskatu.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Aizmugures lukturu blokā apvienotas elegantas LED, kas izkārtotas Lexus raksturīgajā „L“ formā, bez pamanāmas spraugas gar bagāžnieka vāku. Kad lukturi nav iedegti, biezās apmales tehnoloģija tiem piešķir kristālisku izskatu – tas ir pārsteidzoši izteiksmīgs skats.

Turbokompresors

TURBOKOMPRESORS

Šis ārkārtīgi efektīvais, jaunais, dubultais turbokompresors ir radīts, lai nodrošinātu augstu griezi visā apgriezienu diapazonā. Turbīnas lāpstiņu forma ir optimizēta, un ir samazināta gultņu mehānisma berze, dāvājot kompaktu augstas efektivitātes turbokompresoru ar neticami atsaucīgu reakciju.

Lexus meistarība

LEXUS MEISTARĪBA

Jaunā NX 200t ar rokām apstrādātie šimamoku koka ielaidumi un brīnišķīgās formas ādas sēdekļi ļauj tam no jauna definēt izsmalcinātības standartus šāda tipa krosoveriem. Mūsu Kjušu ražotnes krāsošanas darbnīcas bezputekļu telpās darbiniekiem ieeja atļauta, izejot cauri divām vakuuma kamerām, kas no viņu īpašā darba apģērba un matiem notīra ik sīkāko puteklīti. Ūdens siena, iesaukta par Niagāru, attīra gaisu no putekļu daļiņām vēl rūpīgāk. Mirdzošais krāsojums tiek panākts, ar rokām nopulējot katru krāsas slāni (laikietilpīgs process, kas parasti tiek izmantots ekskluzīviem pasūtījuma automobiļiem). Visbeidzot, pirms piegādes katrs NX krosovers iztur 30 km testa braucienu.

Krosovera veiktspēja

KROSOVERA VEIKTSPĒJA

Lai izbaudītu precīzo un patīkamo dinamiku uz jebkura tipa ceļiem, jaunais NX 200t vispirms tika testēts un pilnveidots pasaulē modernākajā braukšanas simulatorā, bet pēc tam vairākus simtus tūkstošus kilometru pārbaudīts skarbākajos Arktikas un tuksnešu apstākļos.

Pateicoties pilnīgi jaunajai šasijai, piekarei un stūres sistēmai, brauciens ar jauno NX 200t ir neticami vienmērīgs un izsmalcināts. Modernās lāzera skrūvju metināšanas un līmēšanas tehnoloģijas padara NX 200t ārkārtīgi stingru. Tādēļ šis krosovers ir īpaši spēcīgs un vadītājiem dāvā izsmalcinātas vadāmības īpašības. Ar kompakto MacPherson priekšējo piekari un izsmalcināto dubultsviru aizmugurējo piekari NX nodrošina nepārspējamu stabilitāti uz ceļa, sedanam raksturīgu pagriezienu izbraukšanu un izcilu gaitu taisnā virzienā.

Vilces kontrole / automobiļa stabilitātes kontrole

VILCES KONTROLE / AUTOMOBIĻA STABILITĀTES KONTROLE

Vilces kontroles sistēma uzlabo NX 200t saķeres spējas, jo sevišķi uzsākot braukšanu vai paātrinoties uz nelīdzenas vai slidenas virsmas. Brīdī, kad tiek konstatēts izspolēšanas risks, tiek veikta korektīva darbība, kas uztur saķeri.

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma palīdz novērst kontroles pār automobili zaudēšanu, it īpaši strauji izbraucot līkumus vai kad automobilis sāk slīdēt. Selektīvi iedarbinot bremzes un/vai samazinot jaudu, tiek samazināts automobiļa ātrums un uzlabota stabilitāte.

Pasažieru drošības karkass / 8 drošības spilveni

PASAŽIERU DROŠĪBAS KARKASS / 8 DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju drošību nodrošina astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs. Visas drošības jostas, izņemot aizmugurējam vidējam sēdeklim, ir aprīkotas ar nospriegotājiem. Šis izcilais drošības un aizsardzības līmenis jaunajā NX 200t tiek piedāvāts standarta aprīkojumā.

Priekšējo sēdekļu konstrukcija samazina kakla skriemeļu traumu risku, ko izraisa kakla kustība aizmugurējas sadursmes laikā. Pastiprinātie sēdekļu rāmji ļauj ķermenim iegrimt sēdekļa atzveltnē, bet galvas balsts atbalsta galvu vēl efektīvāk.

Bezvadu lādētājs

BEZVADU LĀDĒTĀJS

Uzlādējiet saderīgus viedtālruņus vai citas elektroniskās ierīces, izmantojot induktīvo bezvadu akumulatora uzlādes sistēmu, kas ērti novietota NX viduskonsoles uzglabāšanas nodalījumā.

Aklo zonu monitors / brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

AKLO ZONU MONITORS / BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, aklo zonu monitors acumirklī aktivizē brīdinājuma signālu attiecīgajā sānu spogulī.

Braucot atpakaļgaitā, piemēram, intensīvā stāvvietā, brīdinājuma sistēma par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas tuvojas grūti pārredzamajai zonai automobiļa aizmugurē. Ja automobilis tiek konstatēts, RCTA funkcija brīdina Jūs ar vizuālu signālu sānu spoguļos un skaņas signālu.

Braukšanas režīmu selektors

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Ar šo krosoveru braukt ir tīrais prieks, un pilsētā tas ir ārkārtīgi izveicīgs, turklāt tā braukšanas režīmu selektors ļauj Jums pielāgot NX 200t veiktspēju savam garastāvoklim, piedāvājot braukšanas režīmus no ECO līdz SPORT +

2,0 litru benzīna dzinējs ar turbīnu

2,0 LITRU BENZĪNA DZINĒJS AR TURBĪNU

Ar revolucionāro ar ūdeni dzesējamu cilindru galvu, integrēta izplūdes kolektora un dubultā turbokompresora kombināciju apveltītais pilnīgi jaunais Lexus 2,0 litru dzinējs ar turbīnu dāvā acumirklīgu akseleratora reakciju un aizraujošu veiktspēju. Vēl labākai degvielas ekonomijas – novatoriskā vārstu atvēršanās laika kontroles sistēma ļauj dzinējam pārslēgties starp Otto un Atkinsona cikliem. Ārkārtīgi izaicinošos apstākļos – tostarp nedēļām ilgi kalnos 3000 m augstumā un vairāk nekā 50°C karstumā – pārbaudītais jaunais dzinējs nodrošina maksimālo jaudu 175 kW (238 ZS) un maksimālo griezi 350 Nm.

Intuitīvas Lexus tehnoloģijas

INTUITĪVAS LEXUS TEHNOLOĢIJAS

Tuvojieties NX 200t ar atslēgu kabatā, un visas četras durvis tiks maigi izgaismotas, sveicinot Jūs un atslēdzoties, tiklīdz tām pieskarsieties. Brīnišķīgi veidotajās durvīs nav atslēgas caurumu – pirmoreiz pasaulē šāda tipa durvju rokturiem.

Jaunā NX 200t salonā Jūs atklāsiet intuitīvas tehnoloģijas, kas Jūsu dzīvi padara vienkāršāku: inteliģents apgaismojums, kas sajūt, kad Jūsu roka tam tuvojas, tāpēc Jums nav jātaustās tumsā, un bagāžas nodalījuma durvis, kas atceras, cik tālu Jūs tās parasti atverat. Takumi meistaru brīnišķīgi apdarinātais salons lepojas ar vārpstveida restes iedvesmotu viduskonsoli, bet analogais pulkstenis un mājīgais apgaismojums vēl vairāk uzsver automobiļa izsmalcinātību. Ārkārtīgi ērtie, 8 virzienos regulējamie sēdekļi ir apsildāmi, bet 60:40 aizmugures sēdeklis ir nolokāms, lai vietas pietiktu arī Jūsu slēpēm vai sērfošanas dēļiem.

6 pakāpju automātiskā transmisija

6 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA

NX 200t jaunā 6 pārnesumu automātiskā transmisija ir konstruēta, lai nodrošinātu maksimālo turbodzinēja jaudu. Pateicoties jaunajam griezes pieprasījuma kontroles algoritmam, sistēma ik mirkli optimizē nepieciešamo dzinēja griezi, nodrošinot strauju akseleratora reakciju un ievērojamu degvielas efektivitāti.

Dārgakmeņiem līdzīgie trīskāršā „L“ priekšējie lukturi

DĀRGAKMEŅIEM LĪDZĪGIE TRĪSKĀRŠĀ „L“ PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Dārgakmeņiem līdzīgie, ar trīskāršu „L“ rotātie priekšējie lukturi tuvajām un tālajām gaismām izmanto vienu gaismas avotu. Ekskluzīvi F SPORT un Luxury aprīkojuma līmeņu modeļiem, NX 200t iespaidīgo auru papildina biezie L formas pilno LED dienas gaitas lukturi.

Aizmugures lukturu blokā apvienotas elegantas LED, kas izkārtotas Lexus raksturīgajā „L“ formā, bez pamanāmas spraugas gar bagāžas nodalījuma durvīm. Kad lukturi nav iedegti, biezās apmales tehnoloģija tiem piešķir kristālisku izskatu – tas ir pārsteidzoši izteiksmīgs skats.

LED priekšējie miglas lukturi – ar jaunu, novatorisku pagrieziena rādītāju funkciju – kontrastē ar vārpstveida resti un LED dienas gaitas lukturiem. Tie arī palīdz samazināt kopējo enerģijas patēriņu.

Mark Levinson® audiosistēma

MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

Mark Levinson® Premium Surround audiosistēma ar 14 skaļruņiem un GreenEdge™ tehnoloģiju ir pielāgota NX akustiskajām īpatnībām. Tā nodrošina nepārspējamu 7,1 kanālu digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Lexus pieslēgtie pakalpojumi

LEXUS PIESLĒGTIE PAKALPOJUMI

Jaunais NX 200t piedāvā tādus pakalpojumus kā meklēšanu tiešsaistē, Google Street View®, Panoramio® un Connected Traffic. Papildu ērtībām Jūs pat varat pārsūtīt maršrutu no datora vai planšetes uz NX navigācijas sistēmu.

Pilnpiedziņa

PILNPIEDZIŅA

NX 200t pilnpiedziņa nodrošina optimālu griezes sadalījumu visā diapazonā no 100:0 līdz 50:50 starp priekšējiem un aizmugures riteņiem atkarībā no ceļa apstākļiem un Jūsu braukšanas stila. Ja uzsākat braukšanu vai veicat paātrinājumu uz slidenas virsmas, grieze ātri tiek pievadīta visiem četriem riteņiem, nodrošinot maksimālu saķeri. Normālas braukšanas, lielā ātrumā, laikā grieze vairs netiek pievadīta aizmugurējiem riteņiem, tādējādi uzlabojot degvielas patēriņa efektivitāti.

S-Flow klimata kontrole

S-FLOW KLIMATA KONTROLE

Jaudīgais divu zonu gaisa kondicionētājs ir arī ārkārtīgi energoefektīvs, pateicoties S-Flow, kas inteliģenti nodrošina klimata kontroli tikai aizņemtajiem sēdekļiem.

Papildu komfortam aukstos laikapstākļos augstākajos aprīkojuma līmeņos iespējams apsildīt arī stūri. Stūres apsildi ieslēdz ar slēdzi, un tā izslēdzas automātiski, paejot iepriekš iestatītam laikam.

Panorāmas skata monitors

PANORĀMAS SKATA MONITORS

Vieglākai braukšanai šaurās vietās četras kameras nodrošina gandrīz 360° skatu apkārt visam automobilim. Lexus pirmoreiz ieviestais panorāmas skata monitors izveido arī virtuālu Jūsu NX 3D skatu, uz ekrāna sniedzot vadlīnijas, kā veikt manevrus pilsētā.

Lexus Premium navigācijas sistēma / Touch Pad

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJAS SISTĒMA / TOUCH PAD

Ar spilgto 3D grafiku un neskaitāmām karšu iespējām apveltītais 8" ekrāns tiek vadīts ar Touch Pad vai balss komandu palīdzību. Sistēma pat spēj ģenerēt QR kodu Jūsu viedtālrunim, lai palīdzētu Jums sasniegt galamērķi, ejot kājām.

Vēl viena Lexus pirmoreiz ieviesta tehnoloģija, Touch Pad ar Remote Touch saskarni, kas ļauj braucējiem priekšējos sēdekļos intuitīvi strādāt ar centrālo 8" multivides displeju. Ergonomiski veidoto sistēmu ir tikpat viegli lietot kā viedtālruni vai planšetdatoru.

Brīdinājums par šķērsojošu satiksmi aizmugurē

BRĪDINĀJUMS PAR ŠĶĒRSOJOŠU SATIKSMI AIZMUGURĒ

Braucot atpakaļgaitā, piemēram, intensīvā stāvvietā, brīdinājums par šķērsojošu satiksmi aizmugurē (RCTA) izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas tuvojas grūti pārredzamajai zonai automobiļa aizmugurē. Ja automobilis tiek konstatēts, RCTA funkcija brīdina Jūs ar vizuālu signālu sānu spoguļos un skaņas signālu.

Iekāpšanas apgaismojums

IEKĀPŠANAS APGAISMOJUMS

Kad tuvojaties NX ar atslēgu kabatā vai somiņā, Jūs sagaida salona un sliekšņu apgaismojums, palīdzot izvairīties no šķēršļiem tumsā.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

NX 200t F SPORT

nx 200t f sport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

NX 200t F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK