Hero

NX

NX KYUSHU EDITION

DROSME IZCELTIES

Jaunais NX Kyushu Edition ir drosmīgāks, elegantāks un atšķirīgāks nekā jebkad agrāk. Izbaudiet relaksējošu braucienu Takumi izstrādātajos Tahara sēdekļos ar tumši sarkanajām nošuvēm, sekojot līdzi kustībai skulpturālos melnos sānu spoguļus, kas vēl vairāk izceļ transportlīdzekļa raksturīgo izskatu.

    Paralax 1

NX KYUSHU EDITION

PĀRSTEIDZOŠS DIZAINS

Mūsu rūpnīcā Japānas dienvidos NX Kyushu Edition būvē Lexus Takumi meistari, kuru izcilā meistarība ir acīmredzama. Iekšpusē varat baudīt Tahara apdari un sudrabkrāsas ielaidumus. Pārsteidzošo interjeru papildina tādas izsmalcinātas funkcijas kā elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis, priekšējo sēdekļu sildītāji un stāvvietā novietošanas monitors. Eksterjeru iezīmē pārsteidzošais profils, atšķirīgie 18" vieglmetāla diski un riteņu arku moldingi.

Iepazīstieties ar Takumi

    Parallax Image 2

NX KYUSHU EDITION

KROSOVERA VEIKTSPĒJA

Automobilis, kuru darbina novatoriskā Lexus pašuzlādes hibrīdtehnoloģija, izmanto 2,5 litru benzīna dzinēju un elektromotoru, lai nodrošinātu vienmērīgu veiktspēju un izcilu degvielas ekonomiju. 2,0 litru benzīna dzinējs ar nākamās paaudzes VVT-i vārstu vadības sistēmu nodrošina atsaucību, efektivitāti, ātru paātrinājumu un jau zināmo Lexus izsmalcinātību.

Izpētiet pašuzlādes hibrīdus

    Parallax Image 3 Intuitive Technology

NX KYUSHU EDITION

INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

NX Kyushu Edition izmanto intuitīvu Lexus tehnoloģiju, lai padarītu Jūsu dzīvi patīkamāku. Skārienpaliktnis Touch Pad ļauj mijiedarboties ar centrālo 10,3 collu displeju. Lexus Link lietotne palīdz plānot braucienus, ieplānot servisa apmeklējumu vai iegūt informāciju par Jūsu braukšanas ieradumiem. Katrs NX Kyushu Edition modelis ir aprīkots ar mūsu novatorisko Lexus Safety System+, aklo zonu monitoru un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA).