NX

APBRĪNOJAMAIS PILSĒTAS KROSOVERS

Radīts, lai pilsētā liktu uz sevi atskatīties, šis krosovers vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem pilsētā.

IEPAZĪSTIETIES AR NX

Modernā māksla ieņem metropoles satriecoši plūstošo Lexus NX kontūru veidolā. Aprīkotu ar mūsu jaunāko pilnā hibrīda piedziņu (Full Hybrid Drive), iespaidīgu aprīkojuma sarakstu un virkni citu funkciju, Jūs patiesi varat konfigurēt savu NX, lai tas atbilstu Jūsu dzīvesstilam.

[Tirgos, kur tiek piedāvāts tikai hibrīds] Modernā māksla ieņem metropoles satriecoši plūstošo Lexus NX kontūru veidolā. Aprīkotu ar mūsu jaunāko pilnā hibrīda piedziņu (Full Hybrid Drive)), iespaidīgu aprīkojuma sarakstu un virkni citu funkciju, Jūs patiesi varat konfigurēt savu NX, lai tas atbilstu Jūsu dzīvesstilam.

2017 lexus nx key features
 • Krosovera veiktspēja

  Ar kompakto MacPherson priekšējo piekari un izsmalcināto dubultsviru aizmugurējo piekari NX nodrošina nepārspējamu stabilitāti uz ceļa, sedanam raksturīgu pagriezienu izbraukšanu un izcilu gaitu taisnā virzienā.

 • Luksusa apdare

  Tas nav tikai vispārējais apdares līmenis, tā ir attieksme pret ikvienu detaļu. Piemēram, Shimamoku ar rokām apdarinātie koka ielaidumi vai brīnišķīgie 8 virzienos elektriski regulējamie ādas sēdekļi.

 • Pieejams kā F SPORT

  Vēl dinamiskākam braucienam NX F SPORT modeļi ir aprīkoti ar adaptīvo piekari, 18 collu vieglmetāla diskiem un ādas sporta sēdekļiem.

 • Inteliģenta drošība

  Lexus Safety System+ ietver intuitīvu informāciju autovadītājam, labāku redzamību uz priekšu, brīdinājumus par briesmām un sadursmes risku, kā arī autonomo bremzēšanas funkciju ārkārtas gadījumos.

 • Elastīga telpa

  Praktiskais 60:40 aizmugures sēdekļa sadalījums visiem NX modeļiem ietilpst standarta aprīkojumā, ļaujot viegli pārvadāt lielus priekšmetus.

 • Izvēle starp benzīna un hibrīda piedziņu

  Pateicoties hibrīda un benzīna piedziņu izvēlei, iespaidīgajam aprīkojuma sarakstam un virknei citu funkciju, tostarp F SPORT versijai, Jūs varat izveidot tieši tādu NX, kas nevainojami atbilstu tieši Jums.

IZBAUDIET NX

Pārsteidzošā un strukturālā metāla lietņu skaistuma iedvesmots, NX smailais kupejas tipa siluets šķeļ pilsētu. Šis krosovers tika radīts metropolēm un pilsētvides “stop-start” raksturam.

IZBAUDIET NX

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI