JAUNAIS NX 300h

IKONISKAIS LEXUS KROSOVERS

Iekarojiet pilsētu šajā elegantajā krosoverā, kas ir aprīkots, lai pārsteigtu.

IEPAZĪSTIETIES AR NX

Demonstrējot jaunākās Lexus dizaina iezīmes, NX ir aprīkots ar drosmīgu vārpstveida režģi, kam piešķirtas stilīgas matēta hroma detaļas, un sportiskiem LED priekšējiem lukturiem. Izbaudiet maksimālu iekļaušanos pilsētas vidē, pateicoties iespējai izvēlēties starp pašuzlādes hibrīda modeli un benzīna turbodzinēja modeli.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Hibrīda piedziņa

  Nevainojami pārvaldot gan benzīna dzinēja, gan elektromotora nodrošināto jaudu, NX 300h rada patīkamu braukšanas pieredzi apvienojumā ar zemu izmešu līmeni un samazinātu degvielas patēriņu.

 • Benzīna piedziņa

  Tā kā dinamiskā NX 300 darbību nodrošina tiešās iesmidzināšanas 2,0 litru benzīna turbodzinējs, šis automobilis ievērojami palielina Jūsu krosovera baudītprieku, sniedzot ātru paātrinājumu, pārliecinošu sniegumu uz autoceļiem un pilnīgu braukšanas pieredzi.

 • Izsmalcināta kabīnes pieredze

  Paliekot uzticīga mūsu „Kaizen” jeb nepārtrauktas pilnveidošanās filozofijai, NX kabīne ir daudz izsmalcinātāka nekā jebkad iepriekš. Uzreiz pamanāms ir palielinātais 10,3 collu Lexus Premium navigācijas sistēmas displejs, bet īpaši precīzais ādas apšuvums un izcili pielāgotās apdares noslēdzošās detaļas vairo Jūsu braukšanas pieredzi.

 • Pārkonstruētā piekare

  NX piekare ir pārkonstruēta, ārkārtīgi rūpīgi izstrādājot un mūsu Takumi profesionālajiem šoferiem to bargi testējot, un adaptīvā regulējamā piekare tagad nodrošina plašu regulēšanas iestatījumu klāstu — pieejami ir līdz pat 650 iestatījumi.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot NX savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Configure your car

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

NX 300h Luxury / Black

IZBAUDIET NX

Kausēta metāla skaistuma iedvesmotais NX bezrūpīgi slīd pa pilsētas ainavu. Tas ir aprīkots ar intuitīvām tehnoloģijām, sākot no skaistās ādas sēdekļu apdares līdz pat pirmšķirīgajai akustikai, tādējādi uzlabojot Jūsu braukšanas pieredzi.

IZBAUDIET NX

Augšpusē atainotais modelis nepārstāv šo modeļu klāstu.

Next steps

CITI MODEĻI