IEPAZĪSTIETIES AR LS

Piecu gadu radošā ceļojuma rezultāts, pilnīgi jaunais piektās paaudzes Lexus flagmanis transformē luksusa sedanu pilnīgi jaunā mākslas formā. Mūsu dizaineri vienmēr ir paplašinājuši robežas, taču šis jaunākais LS tehnoloģiju rāmjus papleš vēl tālāk. Izgudrots no jauna no augšas līdz apakšai, tas piedāvā izcilu vadāmību, izveicību un aizraujošu veiktspēju, turklāt atsakās upurēt komfortu un greznību.


 

 
  2018 lexus ls key features
 • Patiesa “Omotenashi” sagaidīšana

  Japāņu viesmīlības iedvesmots, jaunais LS Jūs sveicina un atvieglo iekāpšanu, tiklīdz Jūs aizskarat durvju rokturi, pat priekšējā sēdekļa mala automātiski nolaižas, lai Jūs varēt vieglāk apsēsties.

 • 28 veidos regulējami sēdekļi ar Shiatsu masāžas funkciju

  Lai Jūs vienmēr justos relaksēti, 28 veidos regulējamais priekšējais sēdeklis prot veikt Shiatsu masāžu, bet aizmugurējo sēdvietu pasažieri var izbaudīt atzveļamus klubkrēsla tipa sēdekļus ar septiņām Shiatsu masāžas programmām un papildu sildītājiem.

 • Mark Levinson® Surround Sound audiosistēma

  Salona klusais rāmums rada nevainojamu skatuvi Mark Levinson® audiosistēmai, kas aprīkota ar Quantum Logic Immersion tehnoloģiju un griestu uzbūvi, kas palīdz radīt unikālu 3D koncerta pieredzi.

 • Benzīna vai hibrīda tehnoloģija

  Piedāvājot izvēli starp daudzpakāpju hibrīda piedziņu vai 3,5 litru V6 benzīna dzinēju ar divām turbīnām, LS turpina uzstādīt jaunus veiktspējas, vienmērīguma, klusuma un degvielas efektivitātes standartus.

 • Ekskluzīvā Lexus Safety System+ A

  Pamatojoties uz mūsu satiksmes negadījumu profilaktisko pasākumu pētījumiem, visi LS modeļi standarta aprīkojumā ir aprīkoti ar Lexus Safety System+. Tajā ietverta sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju, brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar joslas monitorēšanas funkciju, automātisko tālo gaismu funkcija, dinamiskā kruīza kontrole ar radaru un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma. Vēl modernākam braukšanas atbalstam, ekskluzīvi Lexus LS ir pieejama Lexus Safety System+ A, kas nodrošina jauna līmeņa atbalstu vadītājam. Kā papildfunkcija ir pieejama sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju un aktīvo stūrēšanas palīgsistēmu, brīdinājums par priekšā šķērsojošu satiksmi, Lexus CoDrive un divpakāpju adaptīvo tālo gaismu sistēma.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot LS savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

LS 500h Luxury / Black

IZBAUDIET LS

LS pievilcīgajam, dinamiskajam izskatam atbilst automobiļa izcilā, uz autovadītāju koncentrētā veiktspēja. Pateicoties jaunajām un uzlabotajām funkcijām un aprīkojumam, šis flagmaņa luksusa sedans dāvā izcilu vadāmību apvienojumā ar nepārspējamu komfortu un izsmalcinātību.

EXPERIENCE THE LS

Iepriekš minētais modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.

CITI MODEĻI