LS

PIONIERIS FLAGMAŅA SEDANS

Nekas nevar līdzināties LS sedanam: tas ir neatkārtojams inženierijas, komforta un greznības meistardarbs.

IEPAZĪSTIETIES AR LS

Piecu gadu radošā ceļojuma rezultāts, pilnīgi jaunais piektās paaudzes Lexus flagmanis transformē luksusa sedanu pilnīgi jaunā mākslas formā. Mūsu dizaineri vienmēr ir paplašinājuši robežas, taču šis jaunākais LS tehnoloģiju rāmjus papleš vēl tālāk. Izgudrots no jauna no augšas līdz apakšai, tas piedāvā izcilu vadāmību, izveicību un aizraujošu veiktspēju, turklāt atsakās upurēt komfortu un greznību.

2018 lexus ls key features
 • Patiesa “Omotenashi” sagaidīšana

  Japāņu viesmīlības iedvesmots, jaunais LS Jūs sveicina un atvieglo iekāpšanu, tiklīdz Jūs aizskarat durvju rokturi, pat priekšējā sēdekļa mala automātiski nolaižas, lai Jūs varēt vieglāk apsēsties.

 • Lexus Safety System+ A

  Jūsu drošībai jaunais 2018. gada LS ir aprīkots arī ar nākamās paaudzes Lexus Safety System + . Sistēmas modernās tehnoloģijas tagad ietver pasaulē pirmo gājēju noteikšanas funkciju ar aktīvo stūrēšanu.

 • 28 veidos regulējami sēdekļi ar Shiatsu masāžas funkciju

  Lai Jūs vienmēr justos relaksēti, 28 veidos regulējamais priekšējais sēdeklis prot veikt Shiatsu masāžu, bet aizmugurējo sēdvietu pasažieri var izbaudīt atzveļamus klubkrēsla tipa sēdekļus ar septiņām Shiatsu masāžas programmām un papildu sildītājiem.

 • Mark Levinson® Surround Sound audiosistēma

  Salona klusais rāmums rada nevainojamu skatuvi Mark Levinson® audiosistēmai, kas aprīkota ar Quantum Logic Immersion tehnoloģiju un griestu uzbūvi, kas palīdz radīt unikālu 3D koncerta pieredzi.

 • Benzīna vai hibrīda tehnoloģija

  Piedāvājot izvēli starp daudzpakāpju hibrīda piedziņu vai 3,5 litru V6 benzīna dzinēju ar divām turbīnām, LS turpina uzstādīt jaunus veiktspējas, vienmērīguma, klusuma un degvielas efektivitātes standartus.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI