concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

bg hero

LC

LEXUS

LEXUS LC 500 UN LC 500h

JAUNĀ LC PIEGĀDES EIROPAS KLIENTIEM
SĀKSIES ŠĀ GADA AUGUSTĀ.

Visā automobiļa izstrādes laikā Lexus galvenā prioritāte bija saglabāt oriģinālā LF-LC konceptautomobiļa stila būtību, radot flagmaņa kupeju, kas paustu radikālu, tomēr zīmolam raksturīgu Lexus dizainu.

Tikpat svarīgs ir tas, kas slēpjas automobiļa pamatā – jaunais LC ir pirmais modelis, kas tiks uzbūvēts uz Lexus globālās arhitektūras – luksusa platformas, kas automobilim piešķirs zemu smaguma centru un optimālu svara sadalījumu. Tā nodrošina izcili izveicīgu vadāmību un stabilitāti un sniedz tik aizraujošu braucienu, kādu klienti sagaida no prestižas kupejas.

Lexus modernās piedziņas tehnoloģijas nodrošina efektīvu veiktspēju gan LC pilnā hibrīda versijai, gan versijai, kas aprīkota ar V8 dzinēju. LC 500h nodrošina degvielas patēriņu 6,4 l/100 km un 145 g/km CO2 emisijas, bet LC 500, kas aprīkots ar 477 DIN ZS/351 kW 5,0 litru V8 benzīna dzinēju, attiecīgie skaitļi ir 11,5 l/100 km un 263 g/km.

Lexus Ženēvas automobiļu izstādes prezentācijā paziņoja par jaunā LC atklāšanas versiju (Launch Edition) – tā tiks izlaista ierobežotā skaitā, lai nosvinētu luksusa kupejas ieviešanu Eiropā.

Pilnā hibrīda LC 500h un V8 LC 500 atklāšanas versijas no pārējiem eksemplāriem atšķirsies ar F-White eksterjera krāsu un kontrastējošu Breezy Blue salona apdari. Tās tiks aprīkotas arī ar 21” vieglmetāla diskiem, kas citkārt tiks piedāvāti tikai LC modeļu Sport un Sport+ aprīkojuma līmeņiem.

RADĪTS JAUNAM LAIKMETAM

LC IEZĪMĒ LEXUS JAUNA ETAPA SĀKUMU. ŠAJĀ FLAGMAŅA LUKSUSA KUPEJĀ IR APVIENOTAS TEHNOLOĢIJAS AR IZTEIKSMĪGU DIZAINU, NOSAKOT JAUNUS VEIKTSPĒJAS, STILA UN MEISTARĪBAS STANDARTUS.

AIZRAUJOŠS BRAUCIENS

PATEICOTIES PILNĪGI JAUNAM AIZMUGURES RITEŅU PIEDZIŅAS IZKĀRTOJUMAM UN PRECĪZAJAI KONSTRUKCIJAI, KAS NODROŠINA NEVAINOJAMU VADĀMĪBU, LC DĀVĀ NE AR KO NESALĪDZINĀMU BRAUKŠANAS PIEREDZI.

AVANGARDA DIZAINS

2012. GADĀ DEBITĒJUŠĀ GODALGOTĀ LF-LC KONCEPTAUTOMOBIĻA IEDVESMOTAIS LC PREZENTĒ VĒL NEREDZĒTUS SASNIEGUMUS. SATRICINOT NOZARES TRADĪCIJAS, LEXUS INŽENIERI UN DIZAINERI NERIMSTOŠI STRĀDĀJA, LAI PĀRVĒRSTU LC NO ELPU AIZRAUJOŠA KONCEPTAUTOMOBIĻA SATRIECOŠĀ REALITĀTĒ.

TAKUMI MEISTARĪBA

TĀPAT KĀ MŪSU PASAULSLAVENO LFA SUPERAUTOMOBILI, ARĪ LC IR BŪVĒJUŠI TAKUMI AMATA MEISTARI. VIŅU VAIRĀK NEKĀ 20 GADU PIEREDZE DARBĀ AR LEXUS NOZĪMĒ, KA VIŅI SPĒJ PAMANĪT PAT VISNIECĪGĀKĀS NEPILNĪBAS.

LC SPECIFIKĀCIJAS

LC 500h

Atklājiet LC 500h pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda transmisiju –
jaunu standartu hibrīda veiktspējā. Jauda, reakcija un efektivitāte bez kompromisiem.

3,5 l V6 benzīna dzinējs
Pasaulē pirmā 10 pārnesumu daudzpakāpju hibrīda transmisija
Jaudīgs elektromotors ar litija-jonu akumulatoru bloku
No 0 līdz 100 km/h nepilnās 5,0 sekundēs

LC 500

Atklājiet izcilo jaudu, vadāmību un kontroli – kopā ar LC 500, jaunā laikmeta luksusa kupeju flagmani. Veiktspēja, kuru varat saskatīt, sadzirdēt un sajust.

5,0 l V8 dzinējs
Pasaulē pirmā 10 pārnesumu tiešās pārslēgšanās automātiskā transmisija
467 ZS un 389 Nm
No 0 līdz 100 km/h nepilnās 4,7 sekundēs

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK