concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LC 500h

PASAULĒ PIRMĀ DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDA PIEDZIŅA NOSAKA JAUNUS VEIKTSPĒJAS UN EFEKTIVITĀTES STANDARTUS.


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 145
Kombinētais cikls (l/100 km) 6,4
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 5
Maks. ātrums 250

NO 105 560 €

UNIKĀLA BRAUKŠANAS PIEREDZE

PASAULĒ PIRMĀ DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDA PIEDZIŅA NOSAKA JAUNUS VEIKTSPĒJAS UN EFEKTIVITĀTES STANDARTUS.

LC 500h ir radīta, lai pārspētu jebkuras gaidas un iezīmē jauna laikmeta sākumu Lexus vēsturē. Lai Jūs nemulsina burts “h” – LC 500h paātrinās no nulles līdz 100 km/h tikai piecās sekundēs, vienlaikus nodrošinot iespaidīgu degvielas ekonomiju; 6,4 l/100 km un 145 g/km CO2 emisiju.

Automobiļa neaptveramā grieze to padara par pirmo Lexus hibrīdu, kas spēj nospolēt aizmugurējos riteņus. Tomēr neraugoties uz šo aizraujošo veiktspēju, LC 500h nodrošina arī degvielas ekonomiju un zemu emisiju līmeni, kādu Jūs sagaidāt no Lexus hibrīda.


AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIETIES AR LC 500h TUVĀK

Braucot ar LC 500h – Būtiskākās iezīmes

BRAUCOT AR LC 500h – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pateicoties pilnīgi jaunam aizmugures riteņu piedziņas izkārtojumam, LC dāvā ne ar ko nesalīdzināmu braukšanas pieredzi. Pateicoties zemajam smaguma centram un optimālajam svara sadalījumam, LC 500h no jauna definē visu, ko sagaidāt no hibrīda automobiļa. LC 500h ir radīts, lai dāvātu izcilu vadāmību un manevrētspēju, stabilitāti un vispilnīgāko braucienu, kādu Jūs sagaidāt vai pat pieprasāt no šādas kvalitātes un konstrukcijas luksusa kupejas.

LC 500h salonā – Būtiskākās iezīmes

LC 500h SALONĀ – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jau pēc dažām minūtēm pie LC Takumi meistaru apdarinātās stūres Jūs izjutīsiet ergonomisko pārdomātību, ar kādu veidots kabīnes izkārtojums. Lai dāvātu pārliecinātus un iedvesmojošus braucienus, visi slēdži un saskarnes ir novietotas tieši tur, kur Jums tās ir nepieciešamas. Pateicoties zemajam dzinēja pārsegam un mērinstrumentu panelim, varēsiet baudīt arī nepārspējamu skatu uz priekšā esošo ceļu.

Lexus Safety System+

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Revolucionārā Lexus Safety System+ ietilpst jaunā LC standarta aprīkojumā un ietver pirmssadursmes sistēmu ar gājēju pamanīšanas funkciju, uzlaboto joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot braukšanas joslu, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

20” & 21" vieglmetāla diski

20" & 21" VIEGLMETĀLA DISKI

20" lieti vieglmetāla diski
Precīzi izlieti un noslīpēti, 5 četrkāršu spieķu, troksni samazinoši diski ar tumši pelēku metālisku pārklājumu.

20" kalti vieglmetāla diski
Kalti 5 dubultspieķu diski ar skatienu piesaistošu pulētu apdari. (Pieejami Sport aprīkojuma līmenim)

21" kalti vieglmetāla diski
Kalti 5 dubultspieķu vieglmetāla diski. (Pieejami Sport & Sport+ aprīkojuma līmeņiem)

Lexus daudzpakāpju hibrīds

LEXUS DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

LC 500h ir aprīkots ar pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda sistēmu, kas atjautīgi apvieno 3,5 litru V6 benzīna dzinēja jaudu un uzlabotu elektromotoru. Tā daudz tiešāk atsaucas uz autovadītāja darbībām, vienlaikus nodrošinot Lexus hibrīda vienmērīgumu un efektivitāti.

LED priekšējie lukturi

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Šie īpaši kompaktie, trīskāršie LED prožektora tipa priekšējie lukturi tika speciāli izstrādāti jaunā LC īpaši īsajai priekšējai pārkarei, kas ir ļoti svarīga vadāmībai lielā ātrumā.

Stikla jumts

STIKLA JUMTS

Gar stikla jumta malām novietotās hromētās līstes papildina eleganto kupejas profilu un LC salonā rada gaisīgas brīvības izjūtu, bet apdare aizmugurē atgādina tradicionālā japāņu zobena aprises.

Oglekļa šķiedras jumts

OGLEKĻA ŠĶIEDRU JUMTS

Šis brīnišķīgi apdarinātais austas oglekļa šķiedras jumts ir ražots mūsu Motomači rūpnīcā, izmantojot jaunu liela ātruma gumijas pārnešanas veidņu procedūru, kā arī pazemina LC smaguma centru.

Nolaižams aizmugures spoilers

NOLAIŽAMS AIZMUGURES SPOILERS

Nolaižamais aizmugures spoilers automātiski izbīdās, pārsniedzot ātrumu 80 km/h, radot papildu piespiedējspēku un stabilitāti lielā ātrumā, sānu gaisa atveres samazina turbulenci ap aizmugurējiem riteņiem, uzlabojot automobiļa vadāmību.

LED hologrāfiskie aizmugures lukturi

LED HOLOGRĀFISKIE AIZMUGURES LUKTURI

Reaktīvo iznīcinātāju izdedzinātāju iedvesmoti, skatienu piesaistošie aizmugures lukturi ar konturētajiem metāliskajiem ietvariem veido bezgalīgu Lexus “L” motīvu. Aplūkojot tuvāk, atklājas aizmugures lukturu moldingā nemanāmi iestrādāta bagāžas nodalījuma slēdzene.

Uz autovadītāju koncentrēta kabīne

UZ VADĪTĀJU KONCENTRĒTA KABĪNE

Takumi meistars izveidoja vislabāko iespējamo stūres formu – elipsi, kas pagriezienos ar lielu G spēku nevainojami iegulst Jūsu rokās.

Lai samazinātu acu kustības un potenciālu uzmanības novēršanu, visi svarīgākie mērinstrumenti un displeji ir novietoti pēc iespējas tuvāk Jūsu skatienam uz ceļu.

Biežāk izmantotie slēdži, piemēram, braukšanas režīma selektors, ir koncentrēti ap stūri. Šī uzmanība pret ikvienu detaļu ir palīdzējusi izveidot uz autovadītāju koncentrētu kabīni, gatavu sniegt apbrīnojamu pieredzi.

Climate Concierge / Nanoe® tehnoloģija

CLIMATE CONCIERGE / NANOE® TEHNOLOĢIJA

Revolucionārā Climate Concierge klimata kontrole automātiski noregulē salona, sēdekļu un stūres temperatūras. Papildus tam godalgotā nanoe® tehnoloģija salonā izdala negatīvi lādētas daļiņas, kas attīra gaisu un efektīvi dezodorē sēdekļus. Tām ir arī patīkama, mitrinoša iedarbība uz Jūsu ādu un matiem.

Ādas sēdekļu apdare

ĀDAS SĒDEKĻI

Brīnišķīgi nošūtie ādas sēdekļi dāvā vislabāko iespējamo atbalsta un komforta kombināciju. Pats LC galvenais inženieris Sato iesaistījās jaunā dizaina izstrādē, kas kopā tika pakļauts 50 testu cikliem.

Alcantara® sporta sēdekļi un durvju paneļi

ALCANTARA® SPORTA SĒDEKĻI UN DURVJU PANEĻI

LC augumu ieskaujošie sporta sēdekļi aprīkoti ar ekskluzīviem sānu atbalstiem, kas, izbraucot līkumus, notur Jūs cieši vietā. Takumi meistaru profesionāli apdarināti, kombinējot kontrastējošu Alcantara® un īstu ādu.

Oglekļa šķiedru tehnoloģija

OGLEKĻA ŠĶIEDRU TEHNOLOĢIJA

Mēs izmantojām to pašu oglekļa šķiedru maisījuma tehnoloģiju, kuru izstrādājām LFA automobilim. LC durvju iekšpuses paneļus veido impregnētas oglekļa šķiedru loksnes, kam forma piešķirta presējot.

Slīpēti pedāļi

SLĪPĒTI PEDĀĻI

Slīpēts alumīnija akseleratora un bremžu pedālis un liels pēdas atbalsts ar anodizēta alumīnija pārklājumu sniedz patiesi sportisku veiktspēju.

Analogais pulkstenis ar “L” motīvu

ANALOGAIS PULKSTENIS AR “L” MOTĪVU

Atklājiet diskrēto Lexus “L” motīvu uz analogā pulksteņa ciparnīcas un virsmas izcēlumus uz gaisa atveru slēdžiem.

Daudzfunkcionālais displejs

DAUDZFUNKCIONĀLAIS DISPLEJS

Lai Jūs vienmēr būtu informēti par jaunākajiem brauciena datiem, piemēram, drošības paziņojumiem un navigācijas vadlīnijām, centrālajā mērinstrumentu panelī ir integrēts krāsains daudzfunkcionālais displejs.

* LC 500 attēls.

Īpaši plats vējstikla displejs

ĪPAŠI PLATS VĒJSTIKLA DISPLEJS

Mazinot nepieciešamību novērst skatienu no priekšā esošā ceļa, brauciena datu izlase spilgtās krāsās tiek projicēta tieši uz vējstikla – ar mūsu jaunākās vējstikla displeja tehnoloģijas palīdzību (174 mm x 48 mm).

Lexus Premium navigācijas sistēma

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Nevainojami novietotu, lai brauciens būtu relaksējošs, īpašo plato augstas izšķirtspējas 10,3 collu centrālo displeju var izmantot ar balss komandu palīdzību vai no Touch Pad skārienjutīgā paneļa ar attālinātās vadības Remote Touch Interface saskarni, ko ir tikpat viegli izmantot kā viedtālruni vai planšetdatoru. Dalītā ekrāna iespējas ļauj vienlaikus piekļūt dažādai informācijai, piemēram, Lexus Premium navigācijas sistēmai un klimata kontroles datiem.

Mark Levinson® audiosistēma

MARK LEVINSON® AUDIOSISTĒMA

Papildaprīkojumā pieejamā pasaules klases Mark Levinson® Premium Surround skaņas sistēma ar 13 skaļruņiem un GreenEdge™ tehnoloģiju ir īpaši pielāgota LC salona akustiskajiem parametriem. Tā nodrošina digitālās mājas kinozāles pieredzi, ko papildina Clari-Fi™, kas atjauno MP3 digitālās kompresijas laikā zaudēto skaņas kvalitāti.

Aklo zonu monitors & brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

AKLO ZONU MONITORS AR BRĪDINĀJUMU PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.

RCTA funkcija izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas stāvvietā tuvojas Jūsu automobiļa aizmugurei. Ja nepieciešams, tā brīdina Jūs ar skaņas signāla palīdzību un attēlo vizuālu indikatoru sānu spoguļos.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

Jaunā LC ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) ar vējstiklā iebūvētās kameras palīdzību nolasa ceļa zīmes un sniedz vadītājam informāciju uz daudzfunkcionālā displeja. RSA spēj atpazīt ceļa zīmes, kas atbilst Vīnes Konvencijai (ieskaitot elektroluminiscējošās un mirgojošās zīmes).

* LC 500 attēls.

Brīdinājuma sistēma par spiedienu riepās

BRĪDINĀJUMA SISTĒMA PAR SPIEDIENU RIEPĀS

Sistēma saņem datus no katrā riepā uzstādītā devēja, uz daudzfunkcionālā displeja attēlo spiediena datus un attiecīgi brīdina, ja spiediens krītas vienā vai vairākās riepās.

* LC 500 attēls.

Stāvvietā novietošanas palīgsistēmas monitors

STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS PALĪGSISTĒMAS MONITORS

Lai vēl vairāk atvieglotu novietošanu stāvvietā, devēji aizmugures buferī ir savienoti ar skaņas signālu salonā, lai brīdinātu par šķēršļiem automobiļa ceļā. Kad signāli nav nepieciešami, tos var atslēgt. Ieslēdziet atpakaļgaitu, un skats aiz LC tiks attēlots uz 10,3 collu displeja, papildināts ar digitālām vadlīnijām uz ekrāna, kas palīdzēs novietot automobili.

Absorbējošs dzinēja pārsegs

ABSORBĒJOŠS DZINĒJA PĀRSEGS

To aktivizē priekšējā buferī uzstādītie devēji: ja tiek konstatēta sadursme ar gājēju, trieciena absorbēšanas sistēma viegli paceļ dzinēja pārsegu, lai starp to un cietajām dzinēja detaļām zem tā rastos vairāk brīvas vietas. Tas samazina ievainojumu risku gājējam.

* LC 500 attēls.

8 drošības spilveni

8 DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju aizsardzību nodrošina astoņi drošības spilveni. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Aizkarveida drošības spilveni stiepjas visā garumā abās salona pusēs. Visas drošības jostas ir aprīkotas ar spriegotājiem.

Braukšanas režīmu selektors

BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORS

Stūrei blakus novietotais braukšanas režīmu selektors – lai Jūs varētu koncentrēties uz ceļu – ļauj pārslēgties starp ECO / COMFORT, NORMAL / CUSTOM, SPORT S / SPORT S+ režīmiem.

Magnija 10 pārnesumu pārslēgi, manuālais “M” režīms

MAGNIJA 10 PĀRNESUMU PĀRSLĒGI, MANUĀLAIS “M” REŽĪMS

Lai brauciens sagādātu vēl vairāk prieka un automobiļa reakcija būtu vēl neticamāka un dinamiskāka, “M” režīms ir pielāgots tieši LC 500h (pirmo reizi Lexus hibrīdam), ļaujot autovadītājam brīvi izvēlēties un paturēt ilgāk jebkuru pārnesumu, izmantojot stūres pārslēgus.

Augsta virsbūves stingrība

AUGSTA VIRSBŪVES STINGRĪBA

Lai radītu stingru virsbūves rāmi, deformācijai nepakļautās LC detaļas ir izgatavotas no īpaši augstas stiepes izturības tērauda, bet durvju, bagāžas nodalījuma un dzinēja pārsega paneļos izmantots viegls alumīnijs. Tādām detaļām kā jumts un durvju rāmji izmantota vieglā, bet izturīgā ar oglekļa šķiedru pastiprinātā plastmasa.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

2017 Lexus LC 500h quote

JAUNAJĀ LC JŪS ATKLĀSIET DAUDZ INTELIĢENTU AERODINAMISKO DETAĻU: NEKAS NETIKA ATSTĀTS BEZ IEVĒRĪBAS.

Tošijuki Murajama (Toshiyuki Murayama), grupas menedžeris, Termālā vadība un aerodinamika

AKSESUĀRI

PERSONALIZĒJIET SAVU LC 500h AR LEXUS AKSESUĀRIEM

AKSESUĀRI
Visi
Eksterjers

NAV REZULTĀTU

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK