IEPAZĪSTIETIES AR LC

Ja kādreiz ir radīts automobilis, kas spēj atstāt neizdzēšamu iespaidu uz visām Jūsu maņām, tas ir jaunais Lexus LC. Mēs izmantojām godalgoto LF-LC konceptautomobili, lai radītu satriecošu ražošanas modeli. Lexus LC nav vienkārši 2+2 kupeja, kas apburs Jūs ar greznu estētiku. To līdz perfektumam pilnveidoja vairāk nekā 4000 dizaineru, inženieru un tehniķu komanda, lai tā sniegtu patiešām izcilu braukšanas pieredzi.


 

 
  2017 lexus lc key features
 • Nevainojamas formas kupeja

  Lexus zīmolam raksturīgā vārpstveida reste papildina unikālo apgaismojuma dizainu, bet kompaktā konstrukcija dāvā LC zemu dzinēja pārsegu. Aizmugurē salona jumta līnija sašaurinās starp platajām riteņu arkām, izceļot automobiļa muskuļoto stāju.

 • Aizraujošu dzinēju izvēle

  Pateicoties 5,0 litru V8 benzīna dzinējam un 10 pārnesumu Direct Shift automātiskajai transmisijai, LC 500 ir apbrīnojami atsaucīgs. Savukārt LC 500h aprīkots ar pasaulē pirmo četru pakāpju daudzpakāpju hibrīda sistēmu: 3,5 litru V6 benzīna dzinēju apvienojumā ar modernu elektromotoru.

 • Aizraujošs spēka agregāts [tikai benzīna versija]

  Pateicoties ar rokām būvētajam 5,0 litru dzinējam, LC 500 ir apbrīnojami atsaucīgs ar burvīgu V8 skaņu. Direct Shift 10 pārnesumu automātiskā transmisija nodrošina pārsteidzoši ātru pārnesumu pārslēgšanu, bet AI-SHIFT izvēlas optimālāko pārnesumu, balstoties uz Jūsu iecienītāko braukšanas stilu.

 • Vieglas tehnoloģijas

  LC jumtam un durvju rāmjiem izmantota neticami vieglā, bet izturīgā ar oglekļa šķiedru pastiprinātā plastmasa. Durvis, bagāžas nodalījuma un dzinēja paneļi ir izgatavoti no viegla alumīnija, un šīs satriecošās kupejas virsbūves rāmis ir izgatavots no īpaši stiepes izturīga tērauda.

 • Uz vadītāju koncentrēta kabīne

  Kabīnes ergonomiskā inteliģence dāvā Jums pārliecību izbaudīt iedvesmojošu braucienu. Slēdži un displeji ir izvietoti intuitīvi tieši tur, kur Jums tie ir nepieciešami. Biežāk izmantotie slēdži, piemēram, braukšanas režīma selektors, atrodas parocīgā attālumā stūres tuvumā.

IZBAUDIET LC

Radot jauno LC luksusa kupeju, nekas netika atstāts likteņa varā. Atteikšanās iziet uz kompromisiem attiecas arī uz tehnoloģijām, kas slēpjas zem automobiļa pavedinošās virsbūves. LC kupeja ir radīta, lai pārspētu jebkuras gaidas un iezīmē jauna un aizraujoša laikmeta sākumu Lexus vēsturē.

IZBAUDIET LC

Augstāk redzamais modelis nepārstāv šo klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI