LC Convertible Hero Image

LC

JAUNAIS LC CONVERTIBLE

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa saules apspīdēto piekrastes ceļu vai dramatisko Alpu serpentīnu, jaunais Lexus LC Convertible nodrošina nepārspējamu kabrioleta izsmalcinātību un satriecošas V8 jaudas līmeni.

DIVU FORMU KĀRDINĀJUMS

LC Convertible dizaina komanda saskārās ar divkāršu izaicinājumu: radīt pasaulē skaistāko kabrioletu brīžos, kad jumts ir nolaists vai pacelts.

EXPERIENCE THE LC CONVERTIBLE

Iepriekš minētais modelis neatspoguļo visu automobiļu klāstu.

    Parallax Image 1 LC Coupe Beauty

IEZĪMES

LC KUPEJAS BURVĪBA KATRĀ DIZAINA ELEMENTĀ

Atbalsta rāmī ietvertais LC kabrioleta mīkstais jumts darbojas tik pa eleganti kā LC kupejas jumts. Atvērtā veidā jumts ielokās zem izsmalcināti veidota pārsega, kas lieliski papildina automobiļa kontūras.

Uzzināt vairāk par Lexus dizainu

    Parallax Image 2 Nothing is Crafted Like a Lexus

IEZĪMES

NEKAS NAV PIELĪDZINĀMS LEXUS

Braucot divas stundas no Tokijas ar Shinkansen ātrvilcienu, Jūs nonāksiet Motomachi rūpnīcā. Vietā, kur Lexus izgatavo LFA – vienu no visu laiku labākajiem superautomobiļiem, kas jebkad uzbūvēti, un nu jau arī jauno LC Convertible.

Uzzināt vairāk par Lexus meistarību

    Parallax Image 3 Awesome V8 Power

IEZĪMES

IZCILA V8 JAUDA

Lai izjustu neticamu braukšanas pieredzi ar šķietami bezgalīgu paātrinājumu un jaudu, LC Convertible 5,0 litru V8 benzīna dzinēju Takumi meistari uzstāda ar rokām. Būdams līdz spēju robežai pārbaudīts Nirburgringas 24 stundu sacīkstēs, tas pievada jaudu caur tuvas pārnesumu attiecības Direct Shift 10 ātrumu automātisko transmisiju.

Lasiet vairāk par Lexus veiktspēju

    Parallax Image 4 Imaginative Climate Technology

IEZĪMES

PIELĀGOTA KLIMATA TEHNOLOĢIJA

Neatkarīgi no tā vai braucat pa Alpiem, vai gar vējainu piekrastes ceļu, jaunā LC Convertible Climate Concierge tehnoloģija pielāgo automobiļa klimatu brīdī, kad jumts tiek pacelts vai nolaists, kā arī automātiski palielina salona temperatūru, ja baudāt dinamiskus un ātrus braucienus savā kabrioletā.

Uzzināt vairāk par Lexus tehnoloģiju

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

IEZĪMES

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Lieliski apzināties, ka braucot ar jauno LC Convertible, Jūs braucat ar vienu no visdrošākajiem automobiļiem, kādi jebkad uzbūvēti. Tas aprīkots ar pašu jaunāko Lexus Safety System+, kura palīdz novērst aizmugures sadursmes, izbraukšanu no joslas un sadursmes ar gājējiem.

Uzziniet vairāk par Lexus Safety System+