concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

IS 300h

SPORTA SEDANS, KAS APVIENO DROSMĪGU DIZAINU UN FANTASTISKAS TEHNOLOĢIJAS


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 97
Kombinētais cikls (l/100 km) 4,2
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 8,4
Maks. ātrums 200

NO 39 190 €

IZCELIETIES PĀRĒJO VIDŪ

ŠIS IZTEIKSMĪGAIS JAUNAIS SPORTA SEDANS IR RADĪTS, LAI PIESAISTĪTU UZMANĪBU

Mūsu godalgotajā Taharas ražotnē Japānā būvētais un Takumi meistaru pārraudzītais jaunais IS ne vien izskatās satriecoši, tas arī dāvā unikāli izcilu veiktspēju. Tā ārpusē Jūs redzēsiet izteiksmīgo Lexus vārpstveida resti un satriecošos LED lukturus, bet salons lepojas ar 10,3 collu centrālo displeju, brīnišķīgi nošūtiem ādas sēdekļiem un ar lāzeru grieztiem koka ielaidumiem.

Ar pasaulē iecienītāko hibrīda tehnoloģiju aprīkotais sporta sedans ir viens no efektīvākajiem, kas šodien pieejami tirgū, patērējot vien 4,2 l/100 km* un izdalot tikai 97 g/km* CO2.

* Comfort aprīkojuma līmenim.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

APLŪKOJIET IS 300h TUVĀK

Braucot ar IS 300h – Būtiskākās iezīmes

BRAUCOT AR IS 300h – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

IS 300h ir brīnišķīgi līdzsvarota braukšana un pasažieru ērtības. Mēs esam uzlabojuši šasijas stingrību vēl precīzākai vadāmībai, bet labākai saķerei un uzlabotai vadāmībai aizmugurē izmantojuši daudzsviru piekari. Turklāt, pateicoties uzlabotajai aerodinamikai, šis ārkārtīgi atsaucīgais automobilis ir arī neticami kluss.

IS 300h salonā – Būtiskākās iezīmes

IS 300h SALONĀ – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

IS 300h ražošanu pārraudzīja pieredzējušie Takumi meistari, kuriem katram ir vismaz 20 gadu pieredze, strādājot ar Lexus. Automobiļa salonā Jūs pamanīsiet izsmalcinātās Lexus detaļas, piemēram, koka ielaidumus un burvīgi apdarināto centrālo analogo pulksteni. Un Jūs un Jūsu pasažieri ceļos komfortā, greznos ādas sēdekļos, baudot vēl plašāku vietu kājām un ērti nolokāmo aizmugures sēdekļu dāvātās ērtības, kad jāpārvadā lielāki priekšmeti.

IS drošība – Būtiskākās iezīmes

IS DROŠĪBA – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jūs varat pasūtīt jauno Lexus IS 300h ar mūsu revolucionāro Lexus Safety System+, kas apvieno pirmssadursmes drošības sistēmu, adaptīvo kruīza kontroli, joslas ievērošanas palīgsistēmu un automātisko tālo gaismu funkciju vienā fantastiskā komplektā.

18" vieglmetāla diski

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Šie diski izceļ Jūsu automobiļa dinamisko personību – ar daudzspieķu dizainu un pievilcīgo metālisko apdari.

Adaptīvā kruīza kontrole

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Vēl relaksējošākam braucienam adaptīvā kruīza kontrole pielāgo automobiļa ātrumu, ieturot iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, kuri neparādās sānu spoguļos, un brīdina Jūs par šiem aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem.

Astoņi drošības spilveni

ASTOŅI DROŠĪBAS SPILVENI

Par Jūsu un Jūsu pasažieru drošību gādā astoņi drošības spilveni. Divpakāpju galvas drošības spilveni pasargā autovadītāju un priekšā sēdošo pasažieri, bet gar abiem salona sāniem izvietoti pilna garuma aizkarveida drošības spilveni.

Joslas ievērošanas palīgsistēma / Automātiskās tālās gaismas

JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA / AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Pateicoties aiz atpakaļskata spoguļa uzstādītajai kamerai, IS 300h Jūs brīdinās, ja Jūs izvirzīsieties no savas braukšanas joslas.

Naktī IS 300h automātiski pārslēgs tālās gaismas uz tuvajām, tiklīdz pamanīs citu transportlīdzekli.

Absorbējošs dzinēja pārsegs

ABSORBĒJOŠS DZINĒJA PĀRSEGS

Sensoru aktivizēts, trieciena enerģiju absorbējošais dzinēja pārsegs pacelsies, ja notiks sadursme ar gājēju, tādējādi mazinot savainojumu risku.

Pirmssadursmes drošības sistēma / Gājēju noteikšanas funkcija

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA / GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJA

Milimetru viļņu radars un borta dators aprēķina sadursmes risku un brīdina vadītāju, ja risks ir augsts. Ja sadursme ir neizbēgama, automobilis aktivizē bremzes un automātiski nospriego priekšējās drošības jostas.

Ja tiek pamanīts gājējs, IS 300h automātiski bremzēs, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Braucot atpakaļgaitā, aklo zonu monitors konstatē un brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no sāniem aizmugurē.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

RSA sistēma nolasa ceļa zīmes, izmantojot pie vējstikla uzstādītu kameru, un sniedz informāciju autovadītājam uz displeja.

Augstas izšķirtspējas displejs

AUGSTAS IZŠĶIRTSPĒJAS DISPLEJS

Lielais 10,3 collu augstas izšķirtspējas displejs ir nevainojami novietots relaksējošam braucienam. To var vadīt ar balss komandām vai Remote Touch, un uz dalītā ekrāna vienlaikus aplūkot dažādu informāciju.

Ar lāzeru griezti koka ielaidumi

AR LĀZERU GRIEZTI KOKA IELAIDUMI

Lai izgrieztu IS 300h koka apdares elementus, mēs izmantojām inovatīvu lāzeru tehnoloģiju un alumīnija slānīti, kas izceļ izsmalcināto līniju rakstu.

Lexus Premium navigācijas sistēma

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Izteiksmīga 3D grafika, apskates objekti, dažādu karšu iespējas – Lexus Premium navigācijas sistēma aizvedīs Jūs līdz Jūsu ceļamērķim, sniegs pat norādes, ejot ar kājām, ieskenējot QR kodu, kad būsiet automobili novietojis stāvvietā.

Remote Touch

REMOTE TOUCH

Intuitīva centrālā multivides displeja izmantošana ar vienu klikšķi. Ergonomiski veidotā Remote Touch ir tikpat viegli lietojama kā datora pele.

Spēcīga saķere

SPĒCĪGA SAĶERE

Stiprā šasija padara šo sedanu īpaši izveicīgu un ļauj tam nevainojami noturēties uz ceļa virsmas. Dubultsviru piekare priekšā un daudzsviru piekare aizmugurē uzlabo kā braucienu taisnā virzienā, tā līkumu izbraukšanu.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

Gandrīz pilnīgi gludā automobiļa apakšpuse un nelielie spārniņi rada izcilu aerodinamiku. Pirmoreiz izmantoti F1 sacīkšu automobiļiem, šie spārniņi virza gaisa plūsmu uz iekšpusi, uzlabojot veidu, kā IS 300h šķeļ gaisu, samazinot vēja radīto troksni un uzlabojot degvielas patēriņa efektivitāti.

Izteiksmīgā vārpstveida reste

IZTEIKSMĪGĀ VĀRPSTVEIDA RESTE

Jaunais IS 300h lepojas ar vēl dinamiskāku vārpstveida resti, kas piešķir automobilim sportiskāku izskatu, vizuāli pazeminot tā smaguma centru.

Braukšanas režīmu izvēle

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

ECO režīms samazina emisijas un taupa degvielu ikdienas braucienos, NORMAL nodrošina jaudas, ekonomijas un komforta līdzsvaru. Vēl labākai reakcijai ieslēdziet SPORT režīmu.

LED priekšējie lukturi

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Izsmalcinātie L formas LED priekšējie lukturi, kurus izceļ Lexus zīmola LED dienas gaitas lukturi, piešķir IS 300h unikālu izskatu.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Automobiļa aizmugurē trīskāršie L formas LED lukturi raida kristāldzidrus gaismas signālus aizmugurē braucošajiem automobiļiem.

Izsmalcināta piekare

IZSMALCINĀTA PIEKARE

Visu četru riteņu amortizāciju inteliģenti kontrolē adaptīvā piekare, dāvājot vēl aizraujošāku braucienu un uzlabotu komfortu.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

"JAUNAJAM IS 300h MĒS PIEŠĶĪRĀM VĒL IZTEIKSMĪGĀKU IZSKATU, TAČU TAS IR ARĪ VĒL IZSMALCINĀTĀKS GAN VADĪTĀJAM, GAN PASAŽIERIEM."

Juniči Furujama (Junichi Furuyama), IS galvenais inženieris

IS SPORT

is 300h sport clip

DINAMISKS EKSTERJERS UN EKSKLUZĪVS INTERJERS

Jauno IS 300h Sport iedvesmojusi mūsu F sērijas augstas veiktspējas automobiļu kaislība. Salonā viss, kam Jūs pieskaraties, liecina par nepārspējamo Lexus kvalitāti – no ādas stūres līdz ekskluzīvajiem salona apdares audumiem.

Apsildāmie priekšējie sēdekļi dāvā komfortu un atbalstu ķermenim garos braucienos, bet 2 zonu elektroniskā klimata kontrole regulē temperatūru salonā. Papildaprīkojuma Lexus Premium navigācijas sistēma bez liekām raizēm aizvedīs Jūs līdz Jūsu ceļamērķim.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Melnie vieglmetāla diski ar hromētu apdari nepārprotami rada sportiskas izsmalcinātības auru.

is 300h sport black mirrors

MELNI SPOGUĻI

Melni sānu spoguļi izceļ jaunā IS 300h Sport dinamisko stāju.

is 300h sport black spindle grille

MELNA VĀRPSTVEIDA RESTE

Īpaši tumšā vārpstveida reste piešķir jaunajam IS 300h Sport satriecošu izskatu.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

SUPERAUTOMOBIĻA GARS

Komandas, kas radīja LFA superauto un mūsu F augstas veiktspējas automobiļu sēriju, izstrādātais IS 300h F SPORT iemieso šo apbrīnojamo automobiļu garu. Ekskluzīvā dizaina un ar uzlaboto veiktspēju apveltīto automobili var izvēlēties arī ar papildaprīkojuma adaptīvo piekari un SPORT S+ režīmu vēl aizraujošākam autovadīšanas sniegumam.

Ar perforētu ādu apdarinātā F SPORT stūre un pieskaņotā pārnesumu svira rada aizraujoši sportisku gaisotni, bet perforētie alumīnija pedāļi liecina par automobiļa autosporta dizaina mantojumu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK