concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

IS 200t

ŠAJĀ LUKSUSA SPORTA SEDANĀ APVIENOTS DROSMĪGS DIZAINS UN INTELIĢENTAS TEHNOLOĢIJAS


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 162
Kombinētais cikls (l/100 km) 7,0
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h 7,0
Maks. ātrums 230

NO 38 660 €

GREZNĪBA STANDARTA APRĪKOJUMĀ

JAUNAS FUNKCIJAS RADA GREZNU UN AIZRAUJOŠU BRAUKŠANAS PIEREDZI

IS 200t ar 2,0 litru benzīna dzinēju ar turbīnu, lielāku navigācijas sistēmas ekrānu, brīnišķīga dizaina, uz vadītāju fokusētu kabīni un pievilcīgajiem trīskāršiem LED priekšējiem lukturiem ir automobilis, kas piesaista uzmanību. Taču mēs zinām, ka skaistums nav tikai izskatā.

Tāpēc mūsu dizaineri un inženieri stundām ilgi strādāja, lai aerodinamikas nodaļā Japānā pilnveidotu jauno IS 200t, bet Jošiaki Ito (Yoshiaki Ito), mūsu Lexus “pilotu pilots”, noregulēja automobili līdz pašai pilnībai, tā rezultātā dāvājot Jums visizsmalcinātāko sedanu, kāds jebkad uzbūvēts.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET IS 200t TUVĀK

Braucot ar IS 200t – Būtiskākās iezīmes

BRAUCOT AR IS 200t – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pateicoties nerimstošai uzmanībai pret katru sīkumu – mēs pazeminājām vadītāja sēdekļa gurnu līniju par 20 mm un stūres slīpumu noregulējām par 3° – IS dāvā vēl aizraujošākus braucienus. Stingrā šasija uzlabo braukšanas precizitāti, bet jaunā daudzsviru aizmugurējā piekare nodrošina labāku saķeri un uzlabotu vadāmību. IS ir ne vien ārkārtīgi atsaucīgs, tā inovatīvā aerodinamika nozīmē, ka tas ir arī neticami kluss.

IS 200t salonā – Būtiskākās iezīmes

IS 200t SALONĀ – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Visu IS ražošanu pārrauga mūsu pieredzējušie Takumi meistari. Relaksējoties automobiļa greznajos ādas sēdekļos, Jūs varat baudīt izsmalcinātā interjera detaļas, piemēram, koka ielaidumus un brīnišķīgi apdarināto analogo pulksteni. Automobiļa garenbāzi mēs esam pagarinājuši par 70 mm, paplašinot vietu arī pasažieru kājām un braucienus padarot vēl vienmērīgākus. Lai pārvadātu apjomīgākus priekšmetus, aizmugurējos sēdekļus var gludi nolocīt attiecībā 60:40.

IS 200t drošība – Būtiskākās iezīmes

IS DROŠĪBA – BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pasūtiet savam IS 200t revolucionāro Lexus Safety System+ un saņemiet pirmssadursmes drošības sistēmu, adaptīvo kruīza kontroli, joslas ievērošanas palīgsistēmu un automātisko tālo gaismu funkciju vienā visaptverošā komplektā.

18" vieglmetāla diski

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Sporta iedvesmots daudzspieķu dizains ar satriecošu metālisku apdari.

Adaptīvā kruīza kontrole

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Vēl relaksējošākam braucienam adaptīvā kruīza kontrole ievēro iepriekš noteiktu attālumu starp Jūsu un priekšā braucošo automobili, pat ja tā ātrums mainās.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Radars konstatē automobiļus, kas nav redzami sānu spoguļos, un brīdina Jūs, ja Jūs grasāties mainīt braukšanas joslu.

Astoņi drošības spilveni

ASTOŅI DROŠĪBAS SPILVENI

IS 200t ārkārtīgi izturīgais pasažieru drošības karkass ir aprīkots ar astoņiem drošības spilveniem. Divpakāpju galvas drošības spilveni pasargā autovadītāju un priekšā sēdošo pasažieri, bet gar abiem salona sāniem izvietoti pilna garuma aizkarveida drošības spilveni.

Joslas ievērošanas palīgsistēma / Automātiskās tālās gaismas

JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA / AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Aiz atpakaļskata spoguļa uzstādītā kamera ļauj IS 200t Jūs brīdināt, ja Jūs novirzīsieties no savas braukšanas joslas.

Naktī IS 200t automātiski pārslēgs tālās gaismas uz tuvajām, tiklīdz pamanīs citu transportlīdzekli.

Absorbējošs dzinēja pārsegs

ABSORBĒJOŠS DZINĒJA PĀRSEGS

Priekšā uzstādītie sensori nodrošina dzinēja pārsega pacelšanos, ja sadursme notiek ar gājēju. Tas mazina gājējam nodarīto savainojumu risku, jo starp pārsegu un cietajām dzinēja detaļām ir vairāk telpas.

Pirmssadursmes drošības sistēma / Gājēju noteikšanas funkcija

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA / GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJA

Sadursmes risku aprēķina milimetru viļņu radars un borta dators. Vadītājs tiek brīdināts ar skaņas signālu un vizuālu brīdinājumu, un tiek palielināts bremžu spiediens. Ja sadursme novērtēta kā nenovēršama, bremzes tiek aktivizētas automātiski un nospriegotas drošības jostas.

Ja IS 200t priekšā tiek konstatēts gājējs, braucot ar ātrumu no 30 līdz 80 km/h, tiek iedarbināta automātiskā bremzēšana.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

Braucot atpakaļgaitā, aklo zonu monitors Jūs brīdinās par jebkuru tuvojošos transportlīdzekli. RCTA funkcija brīdina Jūs ar vizuālu signālu sānu spoguļos un skaņas signālu.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

RSA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādīto kameru, lai nolasītu ceļa zīmes un sniegtu autovadītājam šo informāciju uz vējstikla displeja.

Augstas izšķirtspējas displejs

AUGSTAS IZŠĶIRTSPĒJAS DISPLEJS

Relaksējošam braucienam nevainojami novietotais lielais augstas izšķirtspējas multivides displejs ļauj Jums vienlaikus piekļūt informācijai, piemēram, Premium navigācijas sistēmas un klimata kontroles datiem.

Ar lāzeru griezti koka ielaidumi

AR LĀZERU GRIEZTI KOKA IELAIDUMI

Yamaha klavieru nodaļas meistaru gatavotie koka ielaidumi tiek izgriezti ar inovatīvām lāzera tehnoloģijām, izsmalcināto līniju efekta radīšanai izmantojot alumīnija slāni.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

F1 tehnoloģijas dāvā uzlabotu stabilitāti, vadāmību un degvielas efektivitāti un samazina vēja radīto troksni. Tādas inovācijas kā gandrīz pilnīgi gluda automobiļa apakšpuse un nelielie spārniņi priekšējo durvju statņos palīdz vērst gaisa plūsmu uz iekšpusi, palīdzot IS 200t šķelt gaisu.

LED priekšējie lukturi

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Izsmalcinātie un unikālie L formas priekšējie lukturi ļoti atvieglo braukšanu naktī.

LED aizmugures lukturi

LED AIZMUGURES LUKTURI

Trīskāršie LED aizmugures lukturi rada kristāldzidru gaismu, kas ir skaista un precīzi informē aizmugurē braucošos automobiļus.

Izsmalcināta piekare

IZSMALCINĀTA PIEKARE

Izbaudiet inteliģento brauciena stabilitāti, izbraucot līkumus lielā ātrumā un atbilstoši ceļa virsmai. Visus četrus riteņus rūpīgi kontrolē adaptīvā piekare, dāvājot izcilu komfortu.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

MĒS ESAM DĀVĀJUŠI IS DAUDZ PAŠPĀRLIECINĀTĀKU IZSKATU, VIENLAIKUS SAGLABĀJOT SPORTISKO STĀJU UN GARO KUPEJAS JUMTA LĪNIJU

Juniči Furujama (Junichi Furuyama), IS galvenais inženieris

IS SPORT

is 200t sport clip

"F" SĒRIJAS AUGSTAS VEIKTSPĒJAS AUTOMOBIĻU KAISLĪBAS IEDVESMOTS

Jaunais IS 200t Sport dāvā aizraujošu dinamiska eksterjera un interjera stila kombināciju, pateicoties tumšajiem 18 collu 5 spieķu vieglmetāla diskiem. Apsildāmie priekšējie sēdekļi pagriezienos sniedz izcilu sānu atbalstu un nodrošina perfektu sēdpozīciju garajos braucienos, bet 2 zonu elektroniskā klimata kontrole nevainojami noregulē salona temperatūru.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Melnie vieglmetāla diski ar hromētu apdari nepārprotami rada sportiskas izsmalcinātības auru.

is 300h sport black mirrors

MELNI SPOGUĻI

Melni sānu spoguļi izceļ jaunā IS 200t Sport dinamisko stāju.

is 200t sport black spindle grille

MELNA VĀRPSTVEIDA RESTE

Īpaši tumšā vārpstveida reste piešķir jaunajam IS 200t Sport satriecošu izskatu.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

RADĪTS AIZRAUTĪBAI

Izbaudiet aizraujošu veiktspēju, pateicoties adaptīvajai piekarei un sacīkstēm noregulētajai stūrēšanai. Jaunais IS 200t F SPORT ir izteiksmīgāks nekā jelkad agrāk, pateicoties ekskluzīvajai tumšajai F raksta priekšējai restei un 18 collu vieglmetāla diskiem. Greznais stils turpinās arī salonā – ar Dark Rose ādas sporta sēdekļiem, perforētas ādas stūri un perforētiem alumīnija pedāļiem, kas atspoguļo automobiļa autosporta dizaina mantojumu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK