IS

DROSME IZCELTIES

Godalgots luksusa sporta sedans, kas piesaista skatienus, lai kur dotos.

IEPAZĪSTIETIES AR IS

IS apvieno satriecošu izskatu, modernas tehnoloģijas un nepārspējamu komfortu. Ar sportisku stāju un garu kupejas jumta līniju apveltītais, izcilais sporta sedans ir radīts, lai dāvātu bezrūpīgu, sirdspukstus paātrinošu veiktspēju. Pateicoties benzīna vai hibrīda piedziņu izvēlei, Jūs varat konfigurēt savu IS, lai tas precīzi atbilstu Jūsu vēlmēm.

2017 lexus is key features
 • Atsaucīga vadāmība

  Vēl stingrāka šasija uzlabo braukšanas precizitāti, bet jaunā adaptīvā piekare nodrošina labāku saķeri un uzlabotu vadāmību.

 • Izsmalcināta un uzlabota kontrole

  Jaunā, vieglā piekare sniedz vēl labāku brauciena kvalitāti, virsbūves kontroli, vilci un stabilitāti, braucot taisni, kā arī uzlabotu stūres atsaucību.

 • Uzlabota aerodinamika

  Mūsu aerodinamikas inženieri pavadīja simtiem stundu, pilnveidojot gandrīz pilnīgi gludo automobiļa apakšpusi un aerodinamiskos spārniņus, iegūstot degvielu ekonomējošu un izcili klusu braucienu.

 • Inteliģents un drošs

  Lexus Safety System+ var izvēlēties papildaprīkojumā, un tā ietver intuitīvu informāciju autovadītājam, labāku redzamību uz priekšu, brīdinājumus par briesmām un sadursmes risku, kā arī autonomo bremzēšanas funkciju ārkārtas gadījumos.

IZBAUDIET IS

Mūsu godalgotajā Taharas ražotnē Japānā būvētais un Takumi meistaru pārraudzītais jaunais IS ne vien izskatās satriecoši, tas dāvā neatvairāmu veiktspēju. Tā ārpusē Jūs redzēsiet Lexus vārpstveida resti un satriecošos LED lukturus, bet salons lepojas ar 10,3 collu displeju, brīnišķīgi nošūtiem ādas sēdekļiem un ar lāzeru grieztiem koka ielaidumiem.

IZBAUDIET IS

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI