concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

GS F

ŠIS PILNĪGI JAUNAIS LEXUS SPORTA SEDANS DĀVĀ AIZRAUJOŠU BRAUKŠANAS PIEREDZI UN GREZNĪBU LĪDZ PAT 5 BRAUCĒJIEM.


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 260
Kombinētais cikls (l/100 km) 11,2
Paātrinājums no 0–100 km/h (s) 4,6
Maks. ātrums (km/h) 270

NO 105 640 €

JAUNAIS GS F

ŠIS PILNĪGI JAUNAIS LEXUS SPORTA SEDANS DĀVĀ AIZRAUJOŠU BRAUKŠANAS PIEREDZI UN GREZNĪBU LĪDZ PAT 5 BRAUCĒJIEM.

Gluži neticamajā, jaunajā GS F četru durvju sporta sedanā ir uzstādīts ar rokām būvēts 5,0 litru V8 benzīna dzinējs, kas nodrošina 477 DIN ZS jaudu un maksimālo ātrumu 270 km/h. Ar sacīkstēs dzimušo astoņu pārnesumu Sport Direct Shift automātisko transmisiju un griezes vektorēšanas diferenciāli aprīkotā GS F veiktspēja, vadāmības īpašības lielā ātrumā tika noslīpētas Nirburgringā Vācijā.

Pretstatā burvīgajai četru izpūtēju skaņai ārpusē, salonā Jūs izbaudīsiet uz vadītāju koncentrētu kabīni, Alcantara apdari un nepārspējamo Mark Levinson® audiosistēmu ar 17 skaļruņiem. Pats svarīgākais, revolucionārā Lexus Safety System+ (ietilpst standarta aprīkojumā) nodrošina drošību, lai kurp Jūs dotos.

gs350 quote 200x200 black

UZTICĪGI VISU F KLĀSTA MODEĻU GARAM, MĒS RADĪJĀM GS F, LAI TAS JŪS AIZRAUTU, LAI KUR UN KAD JŪS AR TO DOTOS.

Jukihiko Jaguči (Yukihiko Yaguchi), GS F galvenais inženieris

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIETIES AR GS F TUVĀK

Braucot ar GS F – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Izmēģināts nogurdinošajās Nirburgringas 24 stundu sacīkstēs un Paikspīkas virsotnes braucienā Kolorādo, šis jaunais 5,0 litru V8 dzinējs no jauna uzstāda sporta veiktspējas standartus. Atmosfēriskais dzinējs nozīmē ne vien acumirklīgu reakciju bez mazākās aizķeršanās, bet arī izteiksmīgu skaņu. Cilindru galvas un citas kustīgās detaļas ir konstruējuši Yamaha Motorsport (kas piegādāja LFA superautomobiļa V10 dzinējus), bet noslēdzošā montāža tiek paveikta mūsu Taharas ražotnē. „Tīrās telpas“ apstākļos katram dzinējam tiek veikta rotācijas līdzsvarošana un stetoskopa pārbaudes, kas nodrošina vienmērīgu un neticami atsaucīgu paātrinājumu. Papildus tam visam vēl saviļņojošākam akustiskajam baudījumam aktīvā skaņas kontrole – tehnoloģija, kas arī tika izstrādāta LFA, – apvieno dzinēja un izplūdes skaņas, radot brīnišķīgo GS F mūziku.

GS F salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jaunais GS F ir Lexus Takumi meistaru būvēts mūsu godalgotajā Motomači ražotnē. Pateicoties vismaz 25 gadu pieredzei, ikviens meistars ir kļuvis par ekspertu vissīkāko nepilnību atrašanā. Jūs izbaudīsiet viņu apbrīnojamo meistarību, pirmoreiz pieskaroties precīzi apstrādātajiem alumīnija audioslēdžiem vai brīnišķīgi nošūtajai ādas apdarei.

Mirdzošais krāsojums ir rūpīgi manuāli pulēts ar mitrām smiltīm, nodrošinot nevainojamu apdari. Pirms pēdējā pārbaudes brauciena Takumi meistari pārbauda katra auto darbības vienmērīgumu „klusuma istabā“, izmantojot uztrenētās ausis un jutīgu mikrofonu, kas stratēģiski novietots kabīnē.

GS F drošība – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Lexus vienmēr ir bijuši drošības un vadītāja palīgsistēmu tehnoloģiju attīstības līderi un visus jaunos modeļus pārbauda pasaulē lielākajā braukšanas simulatorā. Pateicoties mūsu līderpozīcijai sadursmes novēršanas pētījumos, jaunais GS F ir aprīkots ar revolucionāro Lexus Safety System+. Tā ietver pirmssadursmes sistēmu ar gājēju noteikšanas funkciju, joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot virzienu, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, kas attēlo šo informāciju vadītājam, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

8 pārnesumu transmisija

8 PĀRNESUMU TRANSMISIJA

V8 dzinējs jaudu nodrošina ar 8 pārnesumu Sport Direct Shift sekvenciālās transmisijas palīdzību, kam pieejams arī manuālais režīms. Izvēlieties manuālo režīmu un izmantojiet pārnesumu pārslēgus uz stūres, lai izbaudītu strauju sporta veiktspēju. Pārslēdzoties uz zemāku pārnesumu ar pārslēgiem (tikai 0,2 sekundēs), Jūs izbaudīsiet unikālo droseles skaņu starp pārnesumiem.

Aktīvā skaņas kontrole

AKTĪVĀ SKAŅAS KONTROLE

Autovadītāji var regulēt sava GS F skaņu, ieslēdzot SPORT S vai SPORT S+, kas ieslēdz aktīvās skaņas kontroles sistēmu. Tā spēcina automobiļa skanīgos izplūdes toņus, lai visi braucēji varētu izbaudīt, kā tā nevainojami papildina sportisko braukšanas pieredzi.

Braukšanas režīmu selektors

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Automobiļa veiktspēju iespējams pilnveidot, izmantojot braukšanas režīmu selektoru. ECO režīms samazina emisijas un taupa degvielu, NORMAL nodrošina ideālu jaudas, ekonomijas un brauciena komforta līdzsvaru ikdienas braucieniem, savukārt CUSTOMIZE ļauj pieskaņot GS F Jūsu garastāvoklim. Lai piedziņa būtu vēl atsaucīgāka, vienkārši pārslēdzieties uz SPORT S vai SPORT S+ režīmu.

Stingra šasija / balstiekārta

STINGRA ŠASIJA / BALSTIEKĀRTA

Jaunā GS F izcilās vadāmības pamats ir tā ārkārtīgi stingrā virsbūve. Stingrību vēl vairāk uzlabo virkne ražošanas metožu, tostarp virsbūves līmju, lāzera-skrūvju metināšanas un daudzpunktu metināšanas izmantošana. Stabilitāti, braucot taisni un līkumos, nodrošina daudzsviru aizmugurējās balstiekārtas konstrukcija. Augstas stiepes izturības tērauda un ar spiedienu lietu/kaltu alumīnija detaļu kombinācija samazina svaru un uzlabo precizitāti bez vibrācijām.

Sports VDIM

SPORTS VDIM

Automobiļa dinamikas integrētās valdības sistēmas (VDIM) sporta versija nodrošina to, ka milzīgo GS F jaudu iespējams baudīt vienmērīgi un droši. Tā regulē akselerācijas, stūres un piekares iestatījumus, lai nodrošinātu vēl sportiskāku veiktspēju, un palielina pieļaujamo centrbēdzes spēka diapazonu, pirms iejaucas VDIM sistēma. Ja esat gatavs pārbaudīt GS F dinamikas robežas, varat Sports VDIM atslēgt pavisam.

Griezes vektorēšanas diferenciālis

GRIEZES VEKTORĒŠANAS DIFERENCIĀLIS

Radīts, lai vēl vairāk kāpinātu braukšanas baudu, GS F aprīkots ar griezes vektorēšanas diferenciāli ar trīs darbības režīmiem: STANDARTA režīms līdzsvaro izveicīgu manevrētspēju un stabilitāti, braucot lielā ātrumā, SLALOMA režīmā īpaši izcelta stūres atsaucība, un TRASES režīms paredzēts stabilai, ilgstošai līkumu izbraukšanai, braucot trasē.

V8 dzinējs

V8 DZINĒJS

Mūsu ar rokām būvētais un ar stetoskopu regulētais, apbrīnojamais 5,0 litru V8 dzinējs attīsta 477 DIN ZS jaudu un 530 Nm griezi. Cilindru galvas un visas kustīgās detaļas ir konstruētas, lai nodrošinātu maksimālu jaudu pie augstiem apgriezieniem. Gādājot par baudījumu ausīm, modernā skaņu tehnoloģija rada dziļi rezonējošu toni līdz 3000 apgr./min un patīkamu smalkāku rēcienu, kad, strauji uzņemot ātrumu, apgriezieni pārsniedz 6000 apgr./min.

3 zonu klimata kontrole

3 ZONU KLIMATA KONTROLE

Ar pasaulē pirmo nanoe® tehnoloģiju aprīkotā jaunā GS F salons ir sadalīts trīs elektroniski kontrolējamās klimata zonās. Priekšā sēdošie katrs savus iestatījumus var ievadīt ar Remote Touch palīdzību vai uz priekšējā paneļa, bet aizmugurē sēdošie pasažieri savu zonu kontrolē no speciāla paneļa.

Apsildāmi sēdekļi aizmugurē

APSILDĀMI SĒDEKĻI AIZMUGURĒ

Ārējos aizmugures sēdekļus iespējams arī atsevišķi apsildīt, apsildi kontrolējot no speciāla vadības paneļa. Šis panelis atrodas aizmugures centrālajā roku balstā un ir aprīkots ar LCD displeju, tas tiek izmantots arī aizmugures klimata kontroles iestatījumu, audiosistēmas un aizmugurējo logu žalūziju regulēšanai.

Sporta sēdekļi

SPORTA SĒDEKĻI

Pilnīgi jaunajos sēdekļos ar augstajām atzveltnēm izmantota Lexus integrēto putu tehnoloģija, kas nodrošina ieskaujošu, ārkārtīgi atbalstošu komfortu. Šī autosporta iedvesmotā tehnoloģija sniedz vairāk ērtību un labāku atbalstu no sāniem nekā tradicionālās polsterējuma metodes. Vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams apsildīt vai ventilēt.

Sporta stūre

SPORTA STŪRE

GS F ir bieza stūre, kas ļauj labāk kontrolēt automobili sportiska brauciena laikā. Stūres pārslēgu novietojums, forma un darbība ir optimizēti, lai dāvātu ātru un precīzu pārnesumu pārslēgšanu.

Adaptīvā kruīza kontrole

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Vēl relaksētākam braucienam adaptīvā kruīza kontrole ievēro iestatīto attālumu starp jauno GS F un priekšā braucošo automobili arī tad, ja automobilis maina ātrumu.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

Joslas ievērošanas palīgsistēma (LKA) izmanto vējstiklā iebūvēto kameru, kas uzrauga automobiļa pozīciju joslā. Ja tas sāk virzīties ārā no joslas, LKA aktivizē brīdinājuma skaņas signālu un nedaudz koriģē stūres virzienu.

Pirmssadursmes drošības sistēma

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA

Milimetru viļņu radars un borta dators aprēķina sadursmes risku. Ja risks ir augsts, vadītājs tiek brīdināts ar skaņas signālu un vizuālu brīdinājumu, un tiek palielināts bremžu spiediens. Ja sadursme tiek novērtēta kā nenovēršama, bremzes nepieciešamības gadījumā tiek aktivizētas automātiski un tiek nospriegotas priekšējās drošības jostas.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM

RCTA funkcija izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas stāvvietā tuvojas Jūsu automobiļa aizmugurei. Ja nepieciešams, tā brīdina Jūs ar skaņas signāla palīdzību un attēlo vizuālu indikatoru sānu spoguļos.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

Jaunā GS F ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) ar vējstiklā iebūvētās kameras palīdzību nolasa ceļa zīmes un sniedz vadītājam informāciju uz daudzfunkcionālā displeja. RSA spēj atpazīt ceļa zīmes, kas atbilst Vīnes Konvencijai (ieskaitot elektroluminiscējošās un mirgojošās zīmes).

Desmit drošības spilveni

DESMIT DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju aizsardzību nodrošina desmit drošības spilveni ar sensoriem. Visas drošības jostas, izņemot aizmugurējam vidējam sēdeklim, ir aprīkotas ar nospriegotājiem. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Ārējie aizmugures sēdekļi standarta aprīkojumā ir aprīkoti ar sānu drošības spilveniem, bet gar abām salona pusēm stiepjas aizkarveida drošības spilveni. Jaunajā GS F šāds nepārspējams drošības līmenis tiek nodrošināts standarta aprīkojumā, tā rezultātā būtiski samazinot savainojumu risku.

Adaptīvā piekare

ADAPTĪVĀ PIEKARE

Vēl dinamiskākam braucienam adaptīvā piekare – tagad GS F standarta aprīkojumā – inteliģenti kontrolē amortizatoru spēku visiem četriem riteņiem. Tas ne vien vairo brauciena komfortu, bet arī uzlabo stabilitāti – jo sevišķi izbraucot straujus līkumus.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK