2017 lexus gs 300 hero

2,0 litru benzīna turbodzinējs

GS 300

IEPAZĪSTIETIES AR GS 300

Pateicoties GS 300 2,0 litru benzīna dzinējam, kas sniedz tiešās iesmidzināšanas un turbo-dzesēšanas tehnoloģijas priekšrocības, Jūs vienā neatvairāmā komplektā saņemsiet gan izcilu degvielas ekonomiju, gan aizraujošu braukšanas sniegumu. Tas ir aprīkots ar modernām funkcijām, tostarp dubultrites komponējuma turbokompresoru, kas samazina automobiļiem ar turbopūti raksturīgo aizturi, kā arī vārstu atvēršanās regulēšanas sistēmu, kas ļauj dzinējam ievilkt mazāku gaisa un degvielas daudzumu gadījumos, kad Jums nepieciešama mazāka jauda.


 

 
  2017 lexus gs 300 key features
 • Dāsns bagāžas nodalījums

  GS piedāvā dāsnu 450 litru ietilpību, kurā ērti pārvadāt pat četrus koferus vai ievietot trīs golfa piederumu somas.

 • Pārnesumu pārslēgi

  Kaut arī GS iespējams vadīt pilnībā automātiskā režīmā, pie stūres novietotie pārslēgi dāvā vēl imersīvāku braucienu, ļaujot ātri pārslēgt pārnesumus arī manuāli.

 • Mark Levinson® audiosistēma

  Lai dāvātu Jums imersīvu audio baudījumu, vairāk nekā 2000 stundas tika veltītas, optimizējot Mark Levinson® telpiskās skaņas skaļruņu dizainu un izvietojumu.

 • Atbalstoši sēdekļi

  Abi priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar tauriņa formas galvas balstiem, regulējamu iegurņa atbalstu, kā arī plecu un sānu atbalstiem.

 • Digitāls savienojums

  Viedtālruņus un citas multivides ierīces iespējams izmantot un aplūkot to saturu uz dažādu displeju ekrāniem, tādējādi brauciena laikā gūstot nevainojamu digitālo savienojumu.

 • Atsevišķu sēdekļu apsilde/ventilācija

  Gan autovadītāja, gan priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams apsildīt vai ventilēt neatkarīgi vienu no otra, gūstot papildu komforta līmeni, lai kādi būtu laika apstākļi.

CENAS UN TEHNISKIE DATI

Izpētiet GS 300 pieejamo papildaprīkojumu un komplektus. Jūs varat aplūkot visus tehniskos datus un piedāvājumus vai konfigurēt GS pilnībā atbilstoši savām vēlmēm.

GS 300

2,0 litru turbodzinējs

 

 
  GS 300 Luxury

Modeļa GS 300, kura darbību nodrošina dinamiskais 2,0 litru benzīna turbodzinējs, kas attīsta 245 ZS DIN, inovatīvā D-4ST degvielas iesmidzināšanas sistēma garantē degvielas ekonomiju un tūlītēju griezes momentu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI