concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

GS 200t

ATKLĀJIET SAJŪSMU, KO DĀVĀ TURBĪNU JAUDA UN 8 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA.


CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 183
Kombinētais cikls (l/100 km) 7,9
Paātrinājums no 0–100 km/h (s) 7,3
Maks. ātrums (km/h) 230

NO 49 400 €

JAUNAIS GS 200t

ATKLĀJIET SAJŪSMU, KO DĀVĀ TURBĪNU JAUDA UN
8 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA.

Dāvājot precīzu vadāmību asos pagriezienos un pasaules klases Lexus izsmalcinātību uz šosejas, jaunajam GS 200t jaudu nodrošina dinamiskais 2,0 litru benzīna turbodzinējs. Pievadot 245 DIN ZS aizmugurējiem riteņiem, inovatīvā D-4ST degvielas iesmidzināšana sniedz gan degvielas ekonomiju, gan acumirklīgu griezi.

Uz strauju paātrinājumu līdz pat maksimālajam ātrumam 230 km/h spējīgā GS 200t 8 pārnesumu automātiskā transmisija nodrošina arī manuālu pārnesumu pārslēgšanu, bet braukšanas režīma selektors ļauj izvēlēties starp ECO, NORMAL, SPORT S un SPORT S+ režīmiem.

gs200t quote 200x200 white

JAUNAIS GS PREZENTĒ JAUDĪGAS PĀRMAIŅAS. PIEMĒRAM, IZTEIKSMĪGO VĀRPSTVEIDA RESTI VAI TĀDAS REVOLUCIONĀRAS TEHNOLOĢIJAS KĀ LEXUS DINAMISKO VADĪBAS SISTĒMU UN OTRĀS PAAUDZES LEXUS HYBRID DRIVE PIEDZIŅU.

Jukihiko Jaguči (Yukihiko Yaguchi), GS galvenais inženieris

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET GS 200t VĒL LABĀK

Braucot ar GS 200t – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

GS ir pilnīgi jauna veida Lexus sedans – tas tika izstrādāts pasaules modernākajā braukšanas simulatorā un tad testēts vairāk nekā 1,6 miljonus kilometru. Mēs sākām, uzlabojot šasijas stingrību, uzstādot jaunus amortizatorus un konstruējot jaunu daudzsviru aizmugurējo balstiekārtu. Tad mēs radījām izsmalcinātu aerodinamikas koncepciju, kas gaisa plūsmu virza tuvāk automobiļa virsbūvei un uzlabo dinamisko veiktspēju un stūres precizitāti. Pilnveidojot automobiļa klasē vadošo izsmalcinātību vēl vairāk, gludie virsbūves apakšpuses aizsargi un aizmugures lukturu spuras uzlabo stabilitāti un samazina vēja radīto troksni.

GS 200t salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Pirmoreiz pieskaroties brīnišķīgi pašūtajai ādas stūrei un precīzi nostrādātajiem audiosistēmas alumīnija slēdžiem, Jūs sajutīsiet jaunā GS apbrīnojamo kvalitāti. Automobiļa mirdzošais krāsojums tiek pulēts ar mitrām smiltīm (laikietilpīgs roku darbs, kas parasti tiek izmantots pēc pasūtījuma būvētajiem automobiļiem) un pārbaudīts gan ar aci, gan digitāli, nodrošinot perfektu virsmu. Ražotnē, kur tika būvēts mūsu leģendārais Lexus LFA superauto, GS ražošanu pārrauga Lexus Takumi personāls. Šie augsti kvalificētie meistari pedantiski pārliecinās, lai ikviens automobilis atbilstu mūsu nepārspējamajiem kvalitātes standartiem.

GS 200t drošība – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Lexus vienmēr ir bijuši drošības un vadītāja palīgsistēmu tehnoloģiju attīstības līderi un visus jaunos modeļus pārbauda pasaulē lielākajā braukšanas simulatorā. Pateicoties mūsu līderpozīcijai sadursmes novēršanas pētījumos, jaunais GS tagad ir aprīkots ar revolucionāro Lexus Safety System+. Tā ietver pirmssadursmes drošības sistēmu ar gājēju noteikšanas funkciju, uzlaboto joslas ievērošanas palīgsistēmu, kas palīdz ievērot virzienu, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, kas attēlo ceļa zīmju informāciju vadītājam, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

Priekšējā un aizmugurējā piekare

PRIEKŠĒJĀ UN AIZMUGURĒJĀ PIEKARE

Priekšējā dubultsviru piekare ar kaltām alumīnija detaļām un jaunu konstrukciju ir vēl vieglāka un atsaucīgāka. Neskaitāmie piekares uzbūves uzlabojumi ir būtiski vairojuši vadāmības stabilitāti un brauciena komfortu.

Stabilitāte, braucot taisni vai pagriezienos, ir ievērojami uzlabota, pateicoties aizmugures daudzsviru piekares uzlabotajai ģeometrijai un izkārtojumam. Augstas stiepes izturības tērauda un ar spiedienu lietu un kaltu alumīnija detaļu kombinācija samazina svaru un uzlabo izturību un precizitāti.

Ārkārtīgi atbalstoši sēdekļi

ĀRKĀRTĪGI ATBALSTOŠI SĒDEKĻI

Vairāk nekā 5 gadus speciālistu komanda izstrādāja sēdekļu konstrukciju, kas dāvātu optimālu atpūtu un novērstu nogurumu. Luxury aprīkojuma līmeņa modeļu priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar regulējamu iegurņa atbalstu – pasaulē pirmo –, kā arī ar plecu un sānu atbalstiem un tauriņa formas galvas balstiem.

Apsilde un ventilācija

APSILDE UN VENTILĀCIJA

Izvēloties ādas apdari, vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams atsevišķi apsildīt vai ventilēt pēc vēlēšanās. Tas vairo īpašo greznības sajūtu, jo sevišķi ziemas aukstumā.

Stingra šasija

STINGRA ŠASIJA

Pateicoties vēl lielākai vērpes izturībai un pārskatītai balstiekārtai, brauciens ar jauno GS ir dinamisks un aizraujošs. Tas ir automobilis, kas dāvā taustāmu pašpārliecinātības sajūtu, pateicoties šasijai, kas iedvesmo un atalgo vadītāja rīcību ar strauju un precīzu vadāmību.

Adaptīvā piekare

ADAPTĪVĀ PIEKARE

Visu četru riteņu amortizāciju inteliģenti kontrolē adaptīvā piekare, kas reaģē uz ceļa virsmas apstākļiem un vadītāja darbībām. Tas ne vien vairo brauciena komfortu, bet arī uzlabo stabilitāti – jo sevišķi izbraucot straujus līkumus.

Adaptīvā tālo gaismu funkcija

ADAPTĪVĀ TĀLO GAISMU FUNKCIJA

Regulējamā LED adaptīvā tālo gaismu sistēma neļauj GS apžilbināt pārējos ceļa lietotājus. Precīzai apgaismoto un neapgaismoto zonu kontrolei priekšējos lukturos tiek ieslēgti/izslēgti kopā pavisam 11 savstarpēji neatkarīgi LED čipi.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, attiecīgajā sānu spogulī ieslēdzas brīdinājuma signāls.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS PALĪGSISTĒMA

Jaunā GS ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA) ar vējstiklā iebūvētās kameras palīdzību nolasa ceļa zīmes un sniedz vadītājam informāciju uz daudzfunkcionālā displeja. RSA spēj atpazīt ceļa zīmes, kas atbilst Vīnes Konvencijai (ieskaitot elektroluminiscējošās un mirgojošās zīmes).

Desmit drošības spilveni

DESMIT DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucēju aizsardzību nodrošina desmit drošības spilveni ar sensoriem. Visas drošības jostas, izņemot aizmugurējam vidējam sēdeklim, ir aprīkotas ar nospriegotājiem. Vadītāju un priekšējo pasažieri pasargā 2 pakāpju drošības spilveni galvai, kā arī ceļgalu un sānu drošības spilveni. Ārējie aizmugures sēdekļi standarta aprīkojumā ir aprīkoti ar sānu drošības spilveniem, bet gar abām salona pusēm stiepjas aizkarveida drošības spilveni. Šis izcilais drošības un aizsardzības līmenis jaunajā GS tiek nodrošināts standarta aprīkojumā. Tā rezultātā ievainojumu risks ir būtiski samazināts.

12,3 collu multivides displejs

12,3 COLLU MULTIVIDES DISPLEJS

Īpaši lielais 12,3 collu multivides displejs ļauj vadītājam un priekšējam pasažierim kontrolēt funkcijas ar Remote Touch palīdzību, un virkni aplikāciju iespējams vadīt arī ar balss komandām. Platekrāna displejs ar sadalījumu ir piemērots vienlaicīgai vairāku veidu informācijas aplūkošanai, piemēram, lielu karšu un DAB radio staciju informācijas attēlošanai.

3 zonu klimata kontrole

3 ZONU KLIMATA KONTROLE

Ar pasaulē pirmo nanoe® tehnoloģiju aprīkotā jaunā GS salons ir sadalīts trīs elektroniski kontrolējamās klimata zonās. Priekšā sēdošie katrs savus iestatījumus var ievadīt ar Remote Touch palīdzību vai uz priekšējā paneļa, bet aizmugurē sēdošie pasažieri savu zonu kontrolē no speciāla paneļa.

Stūre ar ādas apdari

STŪRE AR ĀDAS APDARI

Jaunajam GS ir radīta jauna 3 spieķu ādas stūre. Tā ir meistarīgi apdarināta un aprīkota ar ērti novietotām audiosistēmas, displeju, tālruņa un balss komandu pogām.

Digitāls savienojums

DIGITĀLS SAVIENOJUMS

Uz multivides displeja iespējams sinhronizēt vairākas digitālās aplikācijas. Piemēram, var ļoti vienkārši lejupielādēt visu viedtālruņa adrešu grāmatiņu un tad aplūkot to uz displeja. Dažādos displeja ekrānos iespējams aplūkot un vadīt iPhone® vai citas multivides ierīces.

Pārnesumu pārslēgi

PĀRNESUMU PĀRSLĒGI

Kaut arī visus jaunā GS modeļus iespējams vadīt pilnībā automātiskā režīmā, pie stūres novietotie pārslēgi ļauj vadītājam ātri pārslēgt pārnesumus arī manuāli. Pirmoreiz izstrādāta Formula 1 automobiļiem, šī tehnoloģija ļauj izbaudīt vēl aizraujošāku braucienu.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

GS 200t F SPORT

gs200t fsport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

GS 200t F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK