GS

TAS NAV PARASTS SEDANS

Iepazīstieties ar Lexus veiktspēju un luksusa sedana izsmalcinātību – lūkoties uz to ir apbrīnojami, un braukt ar to ir neticami aizraujoši.

IEPAZĪSTIETIES AR GS

Izstrādājot ne ar ko nesalīdzināmo GS braukšanas sajūtu, mūsu inženieri nobrauca attālumu, kas līdzvērtīgs 26 ceļojumiem apkārt zemeslodei. Neviens no šiem kilometriem netika iztērēts velti: tika uzlabota šasijas stingrība, jaunie veiktspējas amortizatori uzlaboja vadāmību, kā arī tika izstrādāta jauna aizmugures daudzsviru piekare. Tad mēs uzlabojām aerodinamiku un samazinājām vēja radīto troksni, lai radītu tādu luksusa sedanu, kas izstarotu leģendāro Lexus greznību, papildinātu ar aizraujošu sporta veiktspēju.


 

 
  2017 lexus gs 300 key features
 • Dāsns bagāžas nodalījums

  GS piedāvā dāsnu 450 litru ietilpību, kurā ērti pārvadāt pat četrus koferus vai ievietot trīs golfa piederumu somas.

 • Pārnesumu pārslēgi

  Kaut arī GS iespējams vadīt pilnībā automātiskā režīmā, pie stūres novietotie pārslēgi dāvā vēl imersīvāku braucienu, ļaujot ātri pārslēgt pārnesumus arī manuāli.

 • Mark Levinson® audiosistēma

  Lai dāvātu Jums imersīvu audio baudījumu, vairāk nekā 2000 stundas tika veltītas, optimizējot Mark Levinson® telpiskās skaņas skaļruņu dizainu un izvietojumu.

 • Atbalstoši sēdekļi

  Abi priekšējie sēdekļi ir aprīkoti ar tauriņa formas galvas balstiem, regulējamu iegurņa atbalstu, kā arī plecu un sānu atbalstiem.

 • Digitāls savienojums

  Viedtālruņus un citas multivides ierīces iespējams izmantot un aplūkot to saturu uz dažādu displeju ekrāniem, tādējādi brauciena laikā gūstot nevainojamu digitālo savienojumu.

 • Atsevišķu sēdekļu apsilde/ventilācija

  Gan autovadītāja, gan priekšējā pasažiera sēdekļus iespējams apsildīt vai ventilēt neatkarīgi vienu no otra, gūstot papildu komforta līmeni, lai kādi būtu laika apstākļi.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot GS savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

IZBAUDIET GS

Zem GS muskuļotā un sportiskā stila slēpjas izcili kluss salons, kas pārpilns pirmklasīgas greznības un tehnoloģiju. Ar to braukt ir tikpat neaptverami baudāmi, cik apbrīnojami ir uz to lūkoties, piemēram, astoņu pārnesumu pārslēgi ir integrēti stūrē – dāvājot sporta veiktspēju un aizrautību pirksta stiepiena attālumā.

IZBAUDIET GS

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI