GS F

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA GS VEIKTSPĒJA

Sporta sedans, kas dāvā aizraujošu braukšanas veiktspēju un bezkompromisu izsmalcinātību.

IEPAZĪSTIETIES AR GS F

Ikviena tā colla izskatās pēc F  modeļa: vārpstveida reste, izteiksmīgais restes tīkla raksts, monstrozie četrstūrainie izplūdes difuzori un oglekļa šķiedras spoilers. Ja kāds automobilis spēj kāpināt visas maņas, tas ir GS F. Ik reizi, kad Jūs iesēdīsieties uz autovadītāju fokusētajā kabīnē, taustāmi sajutīsiet gandrīz neierobežota paātrinājuma sajūtu. Jūs ieskaus greznība, izsmalcinātība un miera sajūta – tas ir, kamēr vien neatbrīvosiet jaudu, kas slēpjas zem Jūsu labās pēdas. GS F, F  veiktspējas nākamā izpausme.

2017 lexus gs f key features
 • 5,0 litru V8 dzinējs

  Ar rokām būvētais un ar stetoskopu regulētais, apbrīnojamais 5,0 litru V8 dzinējs attīsta 477 DIN ZS jaudu un 530 Nm griezi – tā skaņa vien liek sirdij pukstēt straujāk.

 • Sporta VDIM

  Automobiļa dinamikas integrētās valdības sistēmas (VDIM) sporta versija nodrošina to, ka milzīgo GS F jaudu iespējams baudīt vienmērīgi un droši.

 • Sporta sēdekļi ar augstām atzveltnēm

  Pilnīgi jauni sēdekļi ar augstām atzveltnēm un izteiksmīgajām F emblēmām. Integrēto putu konstrukcija atbalstīs Jūs ikvienā līkumā kā pieguļošs sporta tērps.

 • Sporta stūre

  Biezā stūre dāvā Jums vēl izcilāku kontroli sportiskas braukšanas laikā. Vēl ātrāka un precīzāka pārnesumu pārslēgšana, pateicoties dabiski un intuitīvi novietotajiem pārslēgiem uz stūres.

 • 8 pārnesumu transmisija

  V8 dzinējs jaudu nodrošina ar 8 pārnesumu Sport Direct Shift sekvenciālās transmisijas palīdzību, kam pieejams arī manuālais režīms, lai izbaudītu tīru sportisku veiktspēju.

 • Aktīvā skaņas kontrole

  Autovadītāji var mainīt sava GS F skaņu, ieslēdzot SPORT S vai SPORT S+ braukšanas režīmu un aktīvo skaņas kontroli, kas vēl vairāk izcels dziļākos izplūdes sistēmas toņus.

IZBAUDIET GS F

Runāsim atklāti: šis ir visjaudīgākais sedans, kādu jelkad esam piedāvājuši. GS F ir plats un draudīgi zems, ikviena tā kontūra ir veidota tikai vienam mērķim – nepārspējamai veiktspējai. Nav svarīgi, cik reizes Jūs sev atgādināsiet, ka tas ir piecu durvju sedans, – tas ar neremdināmu prieku izrādīs savus F veiktspējas gēnus.

IZBAUDIET GS F

Augstāk attēlotais modelis nepārstāv piedāvāto klāstu.

Next steps

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI