ES Special Edition Hero Image

ES 300h LIMITED EDITION


DODIES UZ DARBU ŠAJĀ ĪPAŠAJĀ BIZNESA LĪMEŅA SEDANĀ

Iepazīstinām ar jauno ES 300h Limited Edition, biznesa līmeņa sedanu, kas piedāvā nepārspējamu moderno tehnoloģiju sniegumu par konkurētspējīgu cenu. Papildus Lexus Safety System+, kas standartaprīkojumā uzstādīta visiem ES modeļiem, ES 300h Limited Edition ir aprīkots ar intuitīvu 12,3” multimediju displeju ar Lexus Premium navigāciju, aklās zonas monitoru un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem. Apsildāma stūre, vējstikla atledotājs un lietus sensors uzsver šī automobiļa izsmalcinātību un eleganci.

    Parallax Image 1 Heated Steering Wheel

ES 300h LIMITED EDITION

APSILDĀMA STŪRE

Šajā skaisti izstrādātajā ādas stūrē, kas aprīkota ar apsildi aukstiem rītiem, ir integrēti slēdži, lai kontrolētu audio, tālruni, balss atpazīšanu, daudzfunkcionālo displeju, dinamiskā radara kruīza kontroli un joslas sekošanas funkciju.

    Parallax Image 2 Wireless Smartphone Charger

ES 300h LIMITED EDITION

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Bezvadu viedtālruņa lādētājs ES 300h Limited Edition centrālās konsoles platformā ļauj ērti uzlādēt savienojamas mobilās ierīces, tādējādi novēršot nepieciešamību pievienot lādēšanas kabeli.

    Parallax Image 3 Rain Sensor

ES 300h LIMITED EDITION

LIETUS SENSORS / VĒJSTIKLA LEDUS ATKAUSĒTĀJS

Atkarībā no nokrišņu intensitātes, priekšējā vējstiklā uzstādītais sensors automātiski maina tīrītāju ātrumu, lai nodrošinātu priekšā esošā ceļa pārredzamību. ES 300h Limited Edition aprīkojumā ir arī vējstikla atledotājs, lai aukstos rītos atkausētu izveidojušos ledus kārtiņu.

    Parallax Image 4 Blind Spot Mirror

ES 300h LIMITED EDITION

AKLĀS ZONAS MONITORS / BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM UN BREMZĒŠANA

Kamēr aklās zonas monitora radara ierīces, kas uzstādītas aizmugurējā buferī, konstatē blakus joslās braucošos transportlīdzekļus, kas nav redzami sānu spoguļos, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem darbojas, izmantojot tos pašus sensorus, kad Jūsu ES virzās atpakaļgaitā. Tas nosaka apkārtesošos šķēršļus un tuvojošos transportlīdzekļus no aizmugures. Ja nepieciešams, tas var izmantot piedziņas spēka kontroli un bremžu vadību, lai izvairītos no sadursmes.

    Parallax Image 5 12 3 Multimedia Display

ES 300h LIMITED EDITION

12,3'' MULTIMEDIJU DISPLEJS

ES sedana lielo 12,3 collu multimediju displeju, kas relaksējošam braucienam novietots perfektā pozīcijā, var vadīt ar balss komandu vai jauno skārienpaliktni. Tā dalītā ekrāna iespējas ļauj vienlaicīgi piekļūt tādai informācijai, kā Lexus Premium navigācijai un klimata datiem, vai baudīt lielisko audiosistēmas skanējumu.

    Parallax Image 1 Intelligent Connectivity

INTELIĢENTA SAVIENOJAMĪBA

Ar īpaši plato 12,3 collu multimediju displeju aprīkotajā ES 300h Limited Edition, Lexus Premium navigācija piedāvā spilgtu 3D grafiku, ko var atjaunināt, izmantojot "Over The Air" tehnoloģiju. Ar Apple CarPlay® un Android Auto® aprīkotais ES sniedz iespēju 12,3 collu ekrānā viegli attēlot un piekļūt tādām lietotnēm kā Lexus Link.

Uzzināt vairāk par Lexus tehnoloģijām