PILNĪGI JAUNAIS LEXUS ES

INTUĪCIJAS VADĪTS

Sadarbojoties cilvēkam un tehnoloģijām, rodas neticamas lietas. Tādēļ jaunā Lexus ES – automobilis, kas sagaida vadītāja iesaisti – TV reklāmas scenāriju pilnībā veidojis mākslīgais intelekts (MI), bet režijas autors ir godalgots režisors.

CILVĒKS UN TEHNOLOĢIJAS

Video dinamiski demonstrē gan inženierijas spēku, gan dizainu, kas jauno Lexus ES padara par šī brīža intuitīvāko auto.

 • INTUĪCIJAS VADĪTS

  RADĪTS, LAI REAĢĒTU

  Jaunā Lexus ES inovatīvā šasija padara automobiļa vadāmību neticami intuitīvu. Tehnoloģiski advancētās funkcijas atbalsta vadītāja lēmumus, vadot automobili, un rada pārliecību par auto prognozējamību, tostarp tā ātru reakciju uz jebkuru vadītāja kustību. Papildus tam braukšanas joslu izsekošanas palīgsistēma palīdz vadīt automobili sastrēgumos, kā arī nelielā braukšanas ātrumā.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  INTUĪCIJAS VADĪTS

  RADĪTS, LAI AIZSARGĀTU

  Jaunais ES ir aprīkots ar Lexus Safety System+. Šis drošības sistēmu kopums ir izstrādāts, lai atbalstītu autovadītāju izpratni, lēmumu pieņemšanu un transportlīdzekļa darbību dažādos braukšanas ātrumos un apstākļos. ES tehnoloģijas papildina paša vadītāja sajūtas un lēmumus, palīdzot novērst iespējamās sadursmes.

  Uzzināt vairāk par Lexus drošību

    2019 lexus es background desktop 1920

PASAULĒ PIRMĀ MĀKSLĪGĀ INTELEKTA UN CILVĒKA JAUNRADE

Mākslīgais intelekts apkopoja apjomīgu informāciju ar datiem un pētījumiem, kas rezultējās ar scenāriju TV reklāmai. Tiklīdz bija gatavs scenārijs, tas tika nodots godalgotā režisora Kevina Makdonalda rokās, lai iedzīvinātu šo stāstu. Strādājot pie scenārija, ko radījis mākslīgais intelekts, tika pārkāptas visas robežas, ko jebkurš no iesaistītajiem spēja iedomāties.

    2019 lexus es background desktop 1920