2019 lexus es hybrid hero

JAUNAIS ES

ESIET GATAVI PĀRDROŠI JAUNAM IZSKATAM!

Baudiet unikālu braukšanas pieredzi, ko piedāvā jaunais dizains, luksuss, lieliskā vadāmība un inovatīvās tehnoloģijas!

ESIET GATAVI PĀRDROŠI JAUNAM IZSKATAM!

Drosmīgi provokatīvais, aizraujošais Lexus ES uz visiem laikiem mainīs priekšstatus par sedaniem. Izmantojot pārdroši jaunu pieeju dizainam, mēs esam padarījuši to zemāku, platāku un ergonomiskāku. Apvienojot satriecošu, kupejai raksturīgu siluetu ar pasaulē vadošā sedana ietilpību un izsmalcinātību, Lexus ES vienlaikus garantē kā eleganci, tā komfortu.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Radikāli jauns dizains

  Pateicoties tā šasijai, ES ir elegants sānskats, plata uzbūve un zems smaguma centrs. Turklāt, neraugoties uz tā plūdeno, kupejai raksturīgo jumta formu, šis ērtais sedans piedāvā arī daudz vietas autovadītājam, kā arī ērtības pasažieriem.

 • 4. paaudzes hibrīdsistēma

  Automobilim braucot pa pilsētu, revolucionārais pašuzlādes hibrīds bieži pārslēgsies elektriskā automobiļa režīmā, tādējādi samazinot auto emisijas līdz nullei.

 • Ērtības vadītājam

  HUD ļauj vadītājam koncentrēties uz automobiļa vadīšanu. Drive Mode Select (Braukšanas režīma izvēles) slēdzis atrodas blakus mērierīču panelim, lai tas būtu ērti lietojams, vadītājam nemainot pozīciju. Braukšanas pozīcija mazina nogurumu un nodrošina lielisku sajūtu visa brauciena laikā.

 • Vairāk vietas vadītājam

  Mūsdienīgā HMI (Cilvēka un mašīnas saskarnes) funkcija ir apvienota ar estētisku dizainu, kas piedāvā intuitīvu un vieglu lietojamību, savienotus displejus un personalizāciju atbilstoši katra individuālajām vēlmēm.

 • Hadori iedvesmots dizains

  Mūsu “Takumi” meistari pārrauga visas izsmalcinātās detaļas, sākot no sēdekļu vīlēm un beidzot ar aso un vilinošo F alumīnija salona apdari, kuras radīšanā mūs iedvesmoja pulētā japāņu zobena hadori skaistums.

 • Nepārspējama drošība

  Lai vadītājs varētu pārredzēt ceļu, mēs esam aprīkojuši ES ar mūsu jaunāko Lexus Safety System +, kurā ietilpst gājēju atpazīšana naktī, velosipēdu atpazīšana, joslas ieturēšanas palīgsistēma (Lane Tracing Assist) un divpakāpju adaptīvā tālo gaismu sistēma (Adaptive High-beam System).

 • Dinamiskā radara kruīza kontrole

  Dinamiskā radara kruīza kontrole (Dynamic Radar Cruise Control) ar integrēto visu ātrumu un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, palīdz vadītājam saglabāt drošu distanci no priekšā esošā automobiļa. Kad ceļš atkal ir brīvs, ES automātiski palielina ātrumu, līdz ir sasniegts iepriekš iestatītais kruīza kontroles ātrums.

 • Iepazīstinām ar ES F SPORT

  Atklājiet papildfunkcijas, tostarp Jūsu izvēlei piedāvātās divas krāsas, standarta aprīkojumā ietilpstošo AVS, priekšējos un aizmugurējos amortizatorus, aizmugurējo spoileri, melno radiatora pārsega rakstu un alumīnija ielaidumus, tostarp uz pedāļiem.

Next steps

CITI MODEĻI