PILNĪGI JAUNAIS LEXUS ES
MAINĪJA PASAULI

IEPAZĪSTINĀM AR ES

Pēc sešu paaudžu veiksmes stāsta vidēja izmēra sedanu kategorijā jaunais, septītās paaudzes Lexus ES iebrauc jaunu, vēl ambiciozāku ceļu.

Pastāvīgie modeļa pircēji atklās, ka jaunais ES ir vēl plašāks, klusāks un drošāks nekā jelkad agrāk, bet klientu jaunā paaudze iepazīs sedanu ar uzlabotu veiktspēju, klasē vadošajām drošības tehnoloģijām un tādu meistarības līmeni, kāds šajā tirgus segmentā ir reti sastopams.

Klāsts ietvers ES 300h, kas pārdošanā nonāks 2018. gada decembrī un kam jaudu nodrošinās jaunā pašuzlādes hibrīda sistēma, kā arī ES 200, ES 250 un ES 350 benzīna dzinēju modeļi, kas tiks piedāvāti no 2018. gada septembra.

2019 lexus es key features
 • DINAMIKA

  Izsenis slavens ar savu komfortu, izsmalcinātību un greznību, jaunais ES turpina pilnveidot savas stiprās puses ar pilnīgi jauno šasiju, kas ļāvusi panākt vēl dinamiskāku eksterjera dizainu un vēl labāku braukšanas veiktspēju.

 • PILNĪGI JAUNĀ GLOBĀLĀ ARHITEKTŪRA

  Jaunais ES ir būvēts uz pilnīgi jaunās globālās arhitektūras – K (GA-K) platformas. Automobilis ir garāks, zemāks un platāks nekā tā priekštecis. Pagarinātā garenbāze ļauj novietot riteņus tuvāk virsbūves stūriem, panākot platāku priekšējo un aizmugurējo šķērsbāzi.

 • IEPAZĪSTINĀM AR ES F SPORT

  F SPORT modeļos – tie pirmo reizi tiek piedāvāti ES klāsta ietvaros – ieviesti vairāki papildu elementi, tostarp melni rūtota automobiļa priekšgala stūru apdare, aizmugures spoilers, emblēmas un tumšs apakšmalas moldings, kas izceļ automobiļa izskatu, kā arī 19 collu riteņu diski – līdzīga dizaina kā tie, ar kuriem aprīkota Lexus LC kupeja. F SPORT modeļiem pieejamas arī divas ekskluzīvas virsbūves krāsas Heat Blue un F White.

 • 2019 lexus es exterior

  PILNĪGI JAUNAIS ES

  EKSTERJERS

  Jaunais ES ir būvēts uz pilnīgi jaunās globālās arhitektūras – K (GA-K) platformas, kas sniedz Lexus izdevību izpētīt vidēja izmēra luksusa sedanu konstrukcijas iespēju robežas. Dizains lepojas ar izteiksmīgu, lejupejošu siluetu, kas rada dinamisku, bet tomēr plūstošu formu. Aizmugures dizains ir tīrs un asi nocirsts, LED lukturiem ieskaujot aizmugures stūru paneļus, radot vienlaidu stilu, lai no kuras puses Jūs aplūkotu automobili. Krāsu palete ietver 12 krāsas, tostarp jaunos – bēšo un zaļo – toņus.

 • 2019 lexus es interior

  PILNĪGI JAUNAIS ES

  SALONS

  Izstrādājot dizainu un sajūtas, Jasuo Kadzino (Yasuo Kajino), ES galvenā dizainera, un viņa komandas izejas punkts bija Lexus nākotnes salona koncepcija, kas apvieno uz autovadītāju vērstu kabīni ar plašu un ērtu telpu priekšā sēdošajam pasažierim. Tā būs pieslēgta telpa ar papildaprīkojumā pieejamu navigācijas sistēmu un virkni pieslēgto pakalpojumu. Navigācijas sistēma ir aprīkota ar 12,3 collu multivides displeju un otrās paaudzes Remote Touch skārienpaliktņa kontroles sistēmu. Tās balss atpazīšanas iespēja ietver arī mobilā tālruņa asistenta funkciju, kas atļauj bezkontakta autovadītāja viedtālruņa pārvaldību.

 • 2019 lexus es performance

  PILNĪGI JAUNAIS ES

  VEIKTSPĒJA

  Saskaņā ar ES galvenā inženiera Jasuhiro Sakakibaras (Yasuhiro Sakakibara) teikto, šis ES ir radīts, lai dāvātu ievērojami augstāku veiktspējas līmeni nekā jebkurš no tā priekštečiem. Šasijas komandas mērķis bija radīt gandarījuma pilnas prognozējamības sajūtu apvienojumā ar acumirklīgu reakciju uz ikvienu darbību. Jošiaki Ito (Yoshiaki Ito), ES galvenais testu pilots, skaidro: “Mēs vēlamies, lai ikviena līmeņa autovadītājs, sēžot pie ES stūres, izjustu pilnīgu kontroli. Tas ir tāda līmeņa komforts, kas tālu pārsniedz tikai vienmērīga brauciena īpašības.”

 • 2019 lexus es hybrid petrol

  PILNĪGI JAUNAIS ES

  PIEEJAMS AR HIBRĪDA VAI BENZĪNA PIEDZIŅU

  ES 300h – kas tiks atklāts centrālajā un rietumu Eiropā – ir aprīkots ar jauno ceturtās paaudzes pašuzlādes hibrīda piedziņu, kas šim vidēja izmēra luksusa sedanam dāvā nepārspējamu degvielas efektivitāti, atsaucīgu veiktspēju un minimālas emisijas. Krievijā un citos Austrumeiropas tirgos ES būs pieejams ar benzīna piedziņām – ES 350 un ES 250. Reizē ar uzlabotu jaudu un griezi ES 350 tiks aprīkots ar jaunu astoņu pārnesumu Direct Shift automātisko transmisiju.

Next steps