IEPAZĪSTIET JAUNO ES 300h

Jaunā ES 300h pievilcīgais kupejai līdzīgais siluets norāda uz biznesa klases sedanu. Uzmanību piesaista drosmīgā jaunā priekšējā reste, pārsteidzošie lukturi un pamanāmie diski. Ar savu dinamisko dizainu šis automobilis rada tūlītēju pārliecību vadītājam. Jaunajā ES tehnoloģijas ir visur, ļaujot Jums justies drošākam un varenākam pie stūres nekā jebkad iepriekš.

SAJŪTIET VEIKTSPĒJU

ELEKTROMOTORS

Nodrošina 88 kW (120 DIN ZS) jaudu un 202 Nm momentāno griezes momentu.

BENZĪNA DZINĒJS

2,5 litru benzīna dzinējs nodrošina 131 kW (178 DIN ZS) īpaši vienmērīgu jaudu un maksimālo griezes momentu 221 Nm.

HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

Modelis paātrinās no 0 līdz 100 km/h 8,9 sekundēs, ar maksimālo ātrumu 180 km/h. Brauciet aptuveni 50% laika EV nulles izmešu režīmā.

    self charging power and refinement image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

PAŠUZLĀDES JAUDA UN UZLABOJUMI

Izbaudiet braukšanu un automobili, kas ir ekonomiskāks un videi draudzīgāks nekā lielākā daļa biznesa klases sedanu. Tas pašuzlādējas braucot, bremzējot vai palēninoties, un tā plaši novērtētā 4. paaudzes Lexus pašuzlādes hibrīda sistēma nodrošina ātru lineāro paātrinājumu tieši tad, kad tas nepieciešams, bez vajadzības to pieslēgt strāvas avotam un neraizējoties par nobraukto kilometru skaitu. Izbaudiet gandrīz nedzirdamo braukšanu EV (elektriskā transportlīdzekļa) režīmā vai izsmalcinātu braucienu pa automaģistrāli. Precīzās aerodinamikas pilnveidošanas, svara kontroles un uzlabotās aizmugurējās piekares dēļ automobiļa īpaši vienmērīgā piedziņa ir patīkamāka nekā jebkad agrāk.

    anticipating your needs image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

PAREDZ JŪSU VAJADZĪBAS

Jaunais ES 300h ietver vairāk tehnoloģiju nekā jebkad agrāk. Liela daļa no tā iemieso Omotenashi garu, seno japāņu viesmīlības filozofiju, kuras pamatā ir citu cilvēku vajadzību paredzēšana, vēl pirms tās rodas. Tas redzams gaisa kondicionētājā, kas salonā izvada sīkas nanoe® X daļiņas, palīdzot kavēt vīrusu un baktēriju veidošanos, samazinot nelabvēlīgus aromātus un mitrinot automobilī braucošo matus un ādu. Tam visam var sekot līdzi, izmantojot digitālo sānskata monitoru, kas nodrošina plašu redzes lauku un skaidru redzamību pat nakts vai lietainā laikā.

    better connected image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

LABĀK SAVIENOTS

Izbaudiet ērtības un sirdsmieru, kad Jūs ar Lexus Link palīdzību varat sekot līdzi savam braukšanas stilam vai automobiļa apkopes pārvaldībai. Vai arī pārvietojieties pa pilsētu, un, kad esat novietojis automobili autostāvietā, Lexus Link palīdzēs Jums nonākt galamērķī. Izmantojot Apple CarPlay® un Android Auto®, varat izvēlēties un piekļūt viedtālruņu lietotnēm 12,3 collu skārienekrānā, kas ir pārvietots nedaudz uz priekšu, lai padarītu to vairāk orientētu uz vadītāju un vieglāk izmantojamu.

    in safe hands image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

DROŠĀS ROKĀS

Drošības sistēma Lexus Safety System+ (LSS+) jaunajā ES 300h ietver vairākas revolucionāras funkcijas. Piemēram, izmantojiet palīgsistēmu pagriezienu veikšanai krustojumos, kas, nogriežoties krustojumā, fiksē tuvojošos transportlīdzekļus un ielu šķērsojošos gājējus. Ārkārtas stūrēšanas palīgsistēma asistē Jūsu stūres kustībai, kad gājējs atrodas ļoti tuvu vai Jūsu braukšanas joslā. Tāpat debija jaunajā ES 300h ir līkumu izbraukšanas ātruma samazināšana, kas automātiski bremzēs, ja līkumā nepieciešams samazināt ātrumu. Visbeidzot, Bladescan® adaptīvo tālo gaismu sistēma, kas palīdz skaidrāk un lielākā attālumā pamanīt ceļu satiksmes dalībniekus un ceļa zīmes, neapžilbinot pretimbraucošos automobiļus.

    interior harmony image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

SALONA HARMONIJA

Sēdieties pie jaunā ES 300h stūres un izbaudiet īpašu harmonijas sajūtu. Apbrīnojiet slaveno Lexus ‘Takumi’ amata meistaru uzmanību pret detaļām un prasmi. Greznie polsterējumi tagad ir pieejami stilīgās jaunās apdarēs. Jaunie izsmalcinātie iešuvumi izceļ roku darba veidota salona izskatu. Viss saplūst ar telpiskuma sajūtu, lai radītu izcili relaksējošu vidi, kura atgādina greznas viesistabas mājīgumu un komfortu.

    passenger enjoyment image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

PASAŽIERU LABSAJŪTA

Jūsu pasažieri sajutīs arī jaunā ES 300h unikālo rāmumu. Gandrīz 1 m plaša vieta kājām aizmugurē sēdošajiem, ko var regulēt un apsildīt no centrālā roku balsta paneļa. Lexus Climate Concierge rada ideāli piemērotu klimatu katrai personai automobilī. Vai klausieties pasaules klases 17 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround Sound sistēmu, kas lieliski papildina izcili kluso salonu.

    easy financing solutions image

JAUNAIS ES 300h PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

ĒRTI FINANSĒJUMA RISINĀJUMI

Sākot ar finansēšanu un beidzot ar apdrošināšanu, tehnisko apkopi un pat riepām, Lexus Easy elastīgais finansēšanas risinājums padara Lexus iegādi un lietošanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk. Tas nav tikai automobilis, kas padara Lexus unikālu – tā ir arī ‘Omotenashi’ filozofija, kas caurstrāvo visu servisu, kas potenciālajam auto īpašniekam liek justies īpašam. Kā jau viesim pienākas.