ESIET GATAVI PĀRDROŠI JAUNAM IZSKATAM!

Jaunajam Lexus ES ir uzkrītošs dizains, kas maina pašreizējo izpratni par luksusa sedaniem. Kupejai raksturīgajā siluetā ir ietilpināts plašs salons, kurā ir klasē visplašākā telpa kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Turklāt ES ir aprīkots ar degvielu taupošu pašuzlādes hibrīda piedziņu un jaunās paaudzes drošības tehnoloģiju komplektu Lexus Safety System +, kas intuitīvi palīdz noteikt gājējus un riteņbraucējus, kā arī palīdz vadītājam ieturēt braukšanas joslu, pat ja joslu marķējums ir gandrīz neredzams. Komplektā ietvertā adaptīvo tālo gaismu sistēma nodrošina maksimālu redzamību tumsā, jo tā izslēdz tikai tos starus, kas žilbina pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājus.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Drosmīgs jauns izskats

  Pateicoties tā šasijai, ES ir elegants sānu profils, plata stāja un zems smaguma centrs. Turklāt, neskatoties uz kupejas gludo jumta līniju, tajā ir pietiekami daudz vietas pasažieriem, tostarp plaša vieta kājām.

  Lasīt vairāk par dizainu

 • Inovatīvas tehnoloģijas

  Vējstikla displejs (HUD) ļauj ES vadītājam koncentrēties braukšanai. Braukšanas režīma izvēles slēdzis ir izvietots blakus mērierīču ietvaram, lai to varētu ērti lietot, nemainot vadītāja pozīciju. Tikmēr uzlabotā HMI (Human Machine Interface) funkcionalitāte apvienojumā ar estētisku dizainu piedāvā intuitīvu un ērtu tās lietošanu, savienotus displejus un personalizācijas iespējas, kas atbalsta katra individuālās vēlmes.

  Lasīt vairāk par inovatīvām tehnoloģijām

 • Pieczvaigžņu drošība

  Lai kurp Jūs dotos ar jauno Lexus ES, ir svarīgi zināt, ka Jūs vadāt drošāko premium klases sedanu, ko jebkad testējusi Euro NCAP un kas ir saņēmis prestižo 5 zvaigžņu vērtējumu. Visi modeļi ir aprīkoti ar jaunāko Lexus drošības sistēmu Lexus Safety System+, kas ietver jaunākās tehnoloģijas, lai novērstu trīs visbiežāk sastopamos negadījumus: sadursmes atpakaļgaitā, novirzīšanos no savas joslas un sadursmes, kurās iesaistīti gājēji.

  Lasīt vairāk par uzlaboto drošību

 • F SPORT stils

  Atklājiet papildfunkcijas, tostarp divu krāsu izvēli, AVS standarta aprīkojumā, priekšējos un aizmugurējos slāpētājus, aizmugurējo spoileri, 19 collu riteņus, melnu šķērssvītru ornamentu un alumīnija apdares elementus, ieskaitot pedāļus.

  Lasīt vairāk par F SPORT stilu

ATKLĀJIET PIEEJAMĀS KRĀSAS

Sāciet pielāgot ES savām vēlmēm, eksperimentējiet ar krāsām vai turpiniet pētīt funkcijas un galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

ES 300h Luxury / Black

IZBAUDIET ES

IZBAUDIET ES

Iepriekš minētais modelis nav pārstāvēts šajā klāstā.

CITI MODEĻI