concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

CT 200h

IZMĒĢINIET PASAULĒ PIRMO
PILNĀ HIBRĪDA LUKSUSA KOMPAKTAUTO, KAS PIEEJAMS ARĪ KĀ DINAMISKAIS F SPORT MODELIS.


DIN ZS 136
CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 82
Kombinētais cikls (l/100 km) 3,6
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (s) 10,3
Maks. ātrums 180

NO 27 990 €

GREZNĪBA BEZ RAIZĒM

IZMĒĢINIET PASAULĒ PIRMO PILNĀ HIBRĪDA LUKSUSA KOMPAKTAUTO, KAS PIEEJAMS ARĪ KĀ DINAMISKAIS F SPORT MODELIS.

Ar izteiksmīgo priekšgala dizainu un sportisko aizmugures stilu apveltītais CT 200h dāvās saviem īpašniekiem lielu prieku. Salonā greznā kabīne Jūs sagaidīs unikālajā Lexus stilā – ar skaisti nošūtiem ādas sēdekļiem un augstas kvalitātes materiāliem. Tomēr braukšanas prieks nav vienīgais, ko sniedz CT 200h. Tas ir arī aprīkots ar modernām tehnoloģijām, piemēram, Remote Touch, Mark Levinson® audiosistēmu ar 13 skaļruņiem un Lexus Premium Navigation sistēmu. Radot vēl dinamiskāku tēlu, atskatīties liks CT 200h F SPORT piedāvātie Dark Rose ādas sēdekļi, vēl atsaucīgākā piekare un 17 collu F SPORT vieglmetāla diski.

Braucot ar CT 200h, Jūs izbaudīsiet nepārspējamu Lexus kompaktauto greznību automobilī, ko darbina pilnā hibrīda tehnoloģija. Jūs piedzīvosiet arī vienmērīgo dinamiku, kas dāvā arī izcili zemas CO2 emisijas, sākot tikai no 82 g/km. EV (elektriskā automobiļa) režīmā Jūs varat braukt gandrīz pilnīgi klusu, nepatērējot degvielu un neizdalot emisijas. Salonā tiek piedāvāti modernākie audio un multivides pakalpojumi, bet godalgoto kvalitāti pārrauga mūsu Takumi meistari. Atklājiet jaunu komforta un izsmalcinātības līmeni apbrīnojamajā CT 200h.

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET CT 200h LABĀK

Braucot ar CT 200h - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

ATSLĀBINIETIES VIENMĒRĪGAJĀ UN IZSMALCINĀTAJĀ KOMPAKTAUTO, IZMANTOJOT BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORU, KAS NOREGULĒ AUTOMOBILI ATBILSTOŠI JŪSU GARASTĀVOKLIM.

Braucot jaunajā CT 200h, Jūs izjutīsiet īstu saplūsmi ar automobili, kas ir izcili līdzsvarots un vienmērīgs. Tas ir precīzs un stabils, jo sevišķi pagriezienos, pateicoties izturīgajai šasijai, kas būvēta, izmantojot revolucionāru līmēšanas tehnoloģiju, vieglajām alumīnija detaļām un elektriskajam stūres pastiprinātājam. Dubultsviru aizmugurējā piekare nodrošina izcilu stabilitāti uz ceļa un komfortablu braucienu. Izmantojot braukšanas režīmu selektoru, kas ērti novietots viduskonsolē, Jūs varat izvēlēties ECO režīmu maksimālai efektivitātei, NORMAL režīmu ikdienas braucienu komfortam vai SPORT režīmu dinamiskai atsaucībai. Vai nospiediet EV pogu, lai jauno CT 200h izbaudītu elektriskā automobiļa režīmā.

Lai uzzinātu vairāk par Lexus Hybrid Drive, apmeklējiet mūsu Hybrid lapu.

CT 200h Salonā - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

AR GREZNIEM ĀDAS SĒDEKĻIEM PIEEJAMAIS JAUNAIS CT 200h DĀVĀ UNIKĀLU KOMFORTU VISIEM, KAS ATRODAS TĀ SALONĀ.

Mūsu godalgotajā Kjušu ražotnē būvētais jaunais CT 200h no jauna definē konstrukcijas kvalitāti šajā luksusa kompaktauto segmentā. Grezni apdarinātie priekšējie sēdekļi sniedz izcilu atbalstu no sāniem, izbraucot pagriezienus, un ilgstošu atpūtu garu braucienu laikā. Viss, kam Jūs pieskaraties, liecina par automobiļa kvalitāti – sākot no ādas stūres līdz pat mīkstajai ādas apdarei, kas kontrastē ar izsmalcināti veidotajām metāla detaļām. CT iespaidīgais klusums daļēji ir sasniegts, pateicoties vispusīgai skaņas izolācijai, kuras materiālu lielākā daļa ir ekoloģiskas izcelsmes. Jūsu komfortam elektroniskā klimata kontrole piedāvā precīzu temperatūras iestatīšanu, bet salona gaiss tiek filtrēts, lai attīrītu to no putekšņiem un putekļiem.

CT 200h Drošība - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Ar automobiļa stabilitātes kontroles sistēmu, vilces kontroles sistēmu un bremzēšanas palīgsistēmu aprīkotais jaunais CT 200h ir konstruēts, lai izvairītos no briesmām. Papildaprīkojumā pieejamā pirmssadursmes drošības sistēma izmanto milimetru viļņu radaru, lai noteiktu priekšā esošos draudus, un var pat aktivizēt bremzes, ja nepieciešams. Ja sadursme tomēr notiek, Jūs aizsargās neticami izturīgs pasažieru drošības karkass, kurā plaši izmantots augstas stiepes izturības tērauds. Lai drošība būtu vēl pilnīgāka, CT 200h ir aprīkots ar kakla skriemeļu traumas samazinošas koncepcijas priekšējiem sēdekļiem un astoņiem drošības spilveniem standarta aprīkojumā.

Kontrolmērinstrumentu panelis un viduskonsole

KONTROLMĒRINSTRUMENTU PANELIS UN VIDUSKONSOLE

Priekšējā viduskonsole ir ergonomiski veidota, lai vadītājs varētu intuitīvi rīkoties ar pārnesumu sviru un braukšanas režīmu selektoru, bet audio un klimata kontroles sistēmas var kontrolēt no abiem priekšējiem sēdekļiem.

SPORTA STŪRE

LFA iedvesmotā 3 spieķu ādas stūre ar ergonomiskām pirkstu atpūtināšanas vietām ļauj stūrēt CT ārkārtīgi precīzi. Jūs varat kontrolēt audio, tālruņa, balss komandu funkcijas, daudzfunkcionālo displeju un, ja uzstādīta, adaptīvo kruīza kontroli, nenoņemot rokas no stūres.

DINAMISKI MĒRINSTRUMENTI

Skaidrajiem, baltajiem mērinstrumentiem ir izmantota Optitron pretapžilbināšanas tehnoloģija, lai tie būtu vieglāk nolasāmi, bet fona apgaismojums pārslēdzas no zila uz sarkanu, tiklīdz izvēlaties SPORT režīmu. Daudzfunkcionālo displeju var aizstāt ar krāsaino 4,2 collu TFT versiju. Papildus automobiļa datiem tas attēlo arī multivides saturu, piemēram, dziesmu nosaukumus, navigācijas norādes vai, ja pieslēgts Jūsu viedtālrunis, arī zvanītāja vārdu, fotogrāfiju un tālruņa numuru.

Lexus Hybrid Drive

LEXUS HYBRID DRIVE

2004. gadā Lexus kļuva par pirmo augstākās klases autoražotāju, kas pilnveidoja pilnā hibrīda tehnoloģiju. Kopš tā laika ir pārdoti vairāk nekā 500 000 Lexus hibrīda modeļu. Mūsu jaunais CT 200h dāvā pārsteidzoši vienmērīgu dinamiku un zemas CO2 emisijas – sākot no tikai 82 g/km. Tas tiek panākts, saskaņoti apvienojot superefektīvo 1,8 litru benzīna dzinēju, augstas jaudas elektromotoru, kompaktu akumulatoru, vienmērīgu hibrīda transmisiju un jaudas kontroles bloku.

UZSĀKOT BRAUKŠANU

Uzsākot braukšanu, elektromotors darbina CT 200h līdz 45 km/h tikai ar elektrisko jaudu, ko nodrošina hibrīda akumulators. Šajā laikā automobilis brauc gandrīz pilnīgi bez skaņas, neizmanto degvielu un nerada emisijas.

PILNS PAĀTRINĀJUMS

Paātrinieties ar pilnu jaudu, un 82 DIN ZS elektromotors acumirklī papildinās 1,8 litru benzīna dzinēju. Tas nodrošina jaudas pieplūdumu lineāra paātrinājuma veikšanai tieši tajā brīdī, kad jums tas ir nepieciešams.

NORMĀLOS BRAUKŠANAS APSTĀKĻOS

Braucot virs 45 km/h, pieslēdzas modernais benzīna dzinējs, kas darbojas gandrīz pilnīgi bez skaņas, bet nepieciešamības gadījumā joprojām saņem palīdzību no elektromotora. Gandrīz perfekti līdzsvarojot abus jaudas avotus, CT 200h sniedz izcilu braukšanas komfortu – kopā ar zemākām emisijām un degvielas patēriņu.

ĀTRUMA SAMAZINĀŠANA, APSTĀŠANĀS, BREMZĒŠANA

Samazinot ātrumu vai apturot automobili, benzīna dzinējs tiek izslēgts, samazinot emisijas līdz nullei. Bremzējiet vai noņemiet kāju no akseleratora, un reģeneratīvā bremzēšana uztvers kinētisko enerģiju, kas citos automobiļos tiek zaudēta. Tā pārvērš šo enerģiju elektriskajā enerģijā, lai uzglabātu hibrīda akumulatorā – tas ir viens no iemesliem, kādēļ Jums nekad nebūs jālādē Lexus Hybrid Drive.

Pasažieru un gājēju aizsardzība

PASAŽIERU UN GĀJĒJU AIZSARDZĪBA

Vēl labākai aizsardzībai CT 200h ir ļoti izturīgs pasažieru karkass. Automobiļa galvenie statņi ir īpaši pastiprināti, un viscaur automobilī stratēģiski izmantots augstas stiepes izturības tērauds. Triecienu zonas priekšā un aizmugurē absorbē sadursmes enerģiju, arī stūres statnis, kas konstruēts tā, lai trieciena brīdī sadalītos.

ASTOŅI DROŠĪBAS SPILVENI

CT 200h ir aprīkots ar astoņiem drošības spilveniem un priekšējo sēdekļu drošības jostu nospriegotājiem. Sadursmes brīdī trieciena intensitātes sensori pēc vajadzības aktivizē divpakāpju vadītāja/pasažiera drošības spilvenus un sānu drošības spilvenus. Priekšā sēdošos sargā arī ceļgalu drošības spilveni, bet aizkarveida drošības spilveni pasargā no sāniem visā sānu logu garumā.

DIVKAMERU PASAŽIERA DROŠĪBAS SPILVENS

Drošības testi liecina, ka priekšā sēdošais pasažieris virzās tālāk uz priekšu nekā vadītājs, līdz ietriecas priekšējā drošības spilvenā. Lai droši „uztvertu“ pasažieri sadursmes brīdī, automobilis aprīkots ar inovatīvu divkameru priekšējo drošības spilvenu.

KAKLA SKRIEMEĻU TRAUMU MAZINĀŠANAS KONCEPCIJAS SĒDEKĻI

Priekšējo sēdekļu un galvas balstu konstrukcija samazina kakla skriemeļu traumu risku, ko izraisa kakla kustība aizmugurējas sadursmes laikā. Pastiprinātie sānu rāmji ļauj ķermenim iegrimt sēdekļa atzveltnē, bet uz priekšu vērstais galvas balsts atbalsta galvu vēl efektīvāk.

GĀJĒJU AIZSARDZĪBA

CT 200h pārsegs ir optimizēts, lai nodrošinātu labāku enerģijas absorbēšanu, saduroties ar gājēju. Turklāt arī vējstikla tīrītāja zona ir konstruēta tā, lai palīdzētu samazināt gājējam nodarītos ievainojumus.

Remote Touch

REMOTE TOUCH

Mūsu godalgotā Remote Touch tehnoloģija ir mainījusi veidu, kādā Jūs mijiedarbojaties ar automobiļa neskaitāmajām modernajām sistēmām. Dabiski un ērti novietota uz viduskonsoles starp abiem priekšējiem sēdekļiem, tā darbojas kā datora pele, ļaujot Jums rīkoties ar izvēlnēm, kas attēlotas uz pilnkrāsu displeja ar dalīto ekrānu funkciju. Tas nozīmē, ka acu kustības un nevajadzīga uzmanības novēršana ir samazināta līdz minimumam, ļaujot Jums koncentrēties uz priekšā esošo ceļu.

Ar Remote Touch Jūs varat kontrolēt automobiļa izklaides sistēmu, pārvaldīt klimata kontroli un pat vadīt moderno satelīta navigācijas sistēmu. Jūs vadāt kursoru, un vairs nav nepieciešams pārslēgt izvēlnes, jo iebūvētā haptiskā tehnoloģija maigi pievelk kursoru tuvāk ikonām, atvieglojot navigāciju pa ekrānu. Šo sensorās reakcijas spēku var arī individuāli pielāgot. Tā ir vienkārši, intuitīvi un ļoti viegli darbināma.

CT 200h septiņu collu pilnkrāsu displejs ar dalīto ekrānu funkciju ir novietots paneļa vidū vadītāja redzeslokā – apvienojot to ar intuitīvo Remote Touch peli, tas samazina vadītāja uzmanības novēršanu, pārvaldot CT 200h modernās sistēmas.

Dinamiskā vadība

DINAMISKĀ VADĪBA

VILCES KONTROLES SISTĒMA

Vilces kontroles sistēma uzlabo CT 200h saķeres spējas ar ceļa virsmu, jo sevišķi uzsākot braukšanu vai paātrinoties uz nelīdzenas vai slidenas virsmas. Brīdī, kad tiek konstatēts izbuksēšanas risks, tiek veikta korektīva darbība, kas uztur saķeri.

AUTOMOBIĻA STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA

Automobiļa stabilitātes kontroles sistēma palīdz novērst kontroles pār automobili zaudēšanu, it īpaši strauji izbraucot līkumus vai kad automobilis sāk slīdēt. Selektīvi iedarbinot bremzes un/vai samazinot jaudu, tiek samazināts automobiļa ātrums un uzlabota stabilitāte.

ELEKTRONISKĀ BREMZĒŠANAS SPĒKA SADALE / BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Elektroniskā bremzēšanas spēka sadale strādā kopā ar ABS, lai nodrošinātu optimālu bremzēšanas spēku katram ritenim atbilstoši ceļa apstākļiem. Bremzēšanas palīgsistēma talkā nāk ārkārtas bremzēšanas laikā un, ja nepieciešams, automātiski palielina bremzēšanas spēku.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā uztur bremžu spiedienu, lai palīdzētu novērst CT 200h ripošanu atpakaļgaitā, uzsākot braukšanu pret kalnu. Turklāt palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā arī samazina riteņu spolēšanu uz slidenām nogāzēm.

Pirmssadursmes drošības sistēma

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA

Pirmssadursmes sistēma izmanto milimetru viļņu radaru un borta datoru, lai aprēķinātu sadursmes risku. Ja risks ir augsts, tā brīdina vadītāju, izmantojot skaņas un vizuālus brīdinājumus, kā arī palielina bremžu spiedienu. Ja sadursme ir neizbēgama, pirmssadursmes drošības sistēma aktivizē bremzes un nospriego priekšējās drošības jostas.

Mark Levinson® audio

MARK LEVINSON® AUDIO

Jauno CT 200h var izvēlēties ar apbrīnojamo Mark Levinson® Premium Surround audiosistēmu ar 13 skaļruņiem. Mark Levinson tiek uzstādīta tikai Lexus automobiļiem un lietpratējiem nozīmē izcilu skaņas atskaņošanas tehnoloģiju. Katrs pēc pasūtījuma izgatavotās sistēmas skaļrunis ir konstruēts, lai precīzi atbilstu salona akustiskajām īpašībām. Dāvājot 7,1 kanālu digitālo telpisko skaņu, šī sistēma dāvā patiesu mājas kinozāles cienīgu baudījumu, klausoties mūziku vai – automobilim stāvot uz vietas – skatoties DVD vai video, izmantojot VTR kabeli.

Mark Levinson ir viens no pieprasītākajiem ekskluzīvā audio aprīkojuma ražotājiem pasaulē. Kopš 1972. gada viņu reputācija tīrskanīgas mūzikas reprodukcijā ir leģendāra, tāpat kā to skaņas sistēmu pārdabiskā spēja atskaņot vissīkākās audio nianses, oriģinālajam izpildījumam neko nemainot un neatņemot. Marks Levinsons pats uzbūvēja koncertu iekārtu, kas tika izmantota Vudstokā 1969. gadā, un kopš tā laika viņam ir tas gods būt par ekskluzīvās audio industrijas dibinātāju.

Par spīti daudzu luksusa automobiļu ražotāju mēģinājumiem, mēs esam vienīgie, kas var lepoties ar Mark Levinson izcili kvalitatīvo aprīkojumu. Tā kā Lexus automobiļi tiek zinātniski konstruēti, lai nodrošinātu ārkārtīgi izsmalcinātu un klusu braucienu, tie sniedz perfektas akustiskās iespējas baudīt dzīvā koncerta pieredzi automobilī. Mark Levinson sistēma katrā Lexus modelī ir līdz pēdējam sīkumam optimizēta, skaļruņu izvietojums un skaņojums pielāgots, lai atbilstu to unikālajai akustiskajai videi.

Braukšanas režīmu izvēle

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Jaunais CT 200h piedāvā četrus atšķirīgus braukšanas režīmus – četras atšķirīgas braukšanas pieredzes, ko var izvēlēties atkarībā no braukšanas apstākļiem vai pat Jūsu garastāvokļa – no mierīgi atbrīvota līdz dinamiskam un sportiskam. Elektriskajā režīmā (EV) CT jaudu nodrošina tikai elektromotors, neradot CO2 vai NOx izmešus, nepatērējot benzīnu un braucot gandrīz pilnīgi bez skaņas. Ja izvēlēsieties ekoloģisko režīmu (Eco), dzinēja jauda un pārnesuma izvēle tiks saskaņotas, bet gaisa kondicionēšanas sistēma un sēdekļu apsilde tiks inteliģenti pārvaldītas, lai optimizētu degvielas efektivitāti. Normālais režīms (Normal) ir lielisks ikdienas braucieniem.

Izvēlieties sporta režīmu (Sport), un automobilis pielāgos droseli daudz straujākam paātrinājumam, kā arī dažādās automobiļa sistēmas – stūres, vilces un stabilitātes kontroles sistēmas – daudz dinamiskākam braucienam. Arī instrumentu paneļa apgaismojums mainīsies no nomierinoši zila uz sportiski sarkanu, bet ekometrs pārvērtīsies par tahometru, lai parādītu dzinēja apgriezienus.

Adaptīvā kruīza kontrole

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Izmantojot pirmssadursmes drošības sistēmas radaru, adaptīvā kruīza kontrole (ACC) ievēro iestatīto attālumu starp CT 200h un priekšā braucošo automobili arī tad, ja automobilis maina ātrumu. Kad ceļš priekšā ir tukšs, ACC automātiski atjauno iepriekš noteikto kruīza ātrumu.

Salona komforts

SALONA KOMFORTS

Jaunais CT 200h apveltīts ar plašu salonu, kas slavens ar Lexus leģendāro izsmalcinātību un apbrīnojamo kvalitāti. Vadītāja pozīcija ir sportiska un fokusēta, un priekšējie sēdekļi dāvā lielisku komfortu un atbalstu no sāniem.

Jaunajā CT 200h kvalitāte manāma it visur: izmeklēti apdarināta āda, brīnišķīga raksta koka ielaidumi no ilgtspējīgām plantācijām, nevainojams krāsojums, kas mirdz spožāk un ilgstošāk par jebkura cita kompaktauto krāsojumu (mēs to pārklājam ar to pašu pašatjaunojošo krāsu, kas tiek izmantota mūsu LS sedanu flagmanim). Būvēšanu veic prasmīgu speciālistu komandas, kuru darbu pārrauga Takumi meistari, kas pārliecinās, ka ikviens CT atbilst mūsu godalgotajiem standartiem. Pašās beigās tiek pārbaudīta visu automobiļu vienmērīgā un klusā darbība, un noslēgumā tiek veikts 30 km testa brauciens.

Šasija / Aerodinamika

ŠASIJA / AERODINAMIKA

CT 200h ir ticis pārbaudīts un pilnveidots pasaules modernākajā braukšanas simulatorā, bet pēc tam arī sacīkšu trasē. Jaunajā modelī šasijas izturību ir vairojušas revolucionāras līmēšanas metodes. Tās kopā ar vieglo materiālu izmantošanu ir palīdzējušas radīt automobili, kas dāvā lielu braukšanas baudu un atalgo vadītāja darbības ar ārkārtīgi precīzu vadāmību.

CT 200h ir izcila aerodinamika, pateicoties zemajam pārsegam, garajai jumta līnijai un aizmugures spoileram, difuzoram un antispārniem. Skats zem revolucionārā kompaktauto atklāj vēl vairāk – aerodinamiskos dzinēja un degvielas tvertnes pārsegus un sērfošanas dēļiem raksturīgās spuras, kas sniedz vēl lielāku stabilitāti. Šī uzmanība pret ikvienu detaļu ne vien vairo dinamisko veiktspēju un vadāmību, bet arī uzlabo degvielas ekonomiju un samazina vēja radīto troksni.

L-Finesse

L-FINESSE

Izstrādājot CT 200h, mūsu dizaineri izmantoja dinamisko L-finesse (L = vismodernākais) kreatīvo filozofiju. Uzmanības centrā ir izteiksmīgā, platā un zemā vārpstveida reste, kuras galos novietoti dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi un dienas gaitas lukturi. Lai uzlabotu vadāmību un samazinātu vēja radīto troksni, CT 200h ir plūdlīniju profils un haizivs spuras tipa antena. Vēl lielākai stabilitātei aerodinamisko funkciju vidū ir izmantotas sērfošanas dēļa tipa spuras automobiļa apakšpusē un nelieli spārniņi pie aizmugures lukturiem un durvju statņiem.

Ja vēlaties, Jūs varat izvēlēties tādus aksesuārus kā kravas tīkli, bagāžas paliktnis, suņu aizsargtīkls un bagāžnieka paklāji, un CT 200h iespējams aprīkot arī ar velosipēdu turētāju, jumta reliņiem un bagāžnieku, kā arī luksusa klases slēpju turētājiem. Sīkāku informāciju atradīsiet aksesuāru sadaļā.

Dubultsviru piekare aizmugurē

DUBULTSVIRU PIEKARE AIZMUGURĒ

Dubultsviru/garensviras aizmugurējā piekare, kas izstrādāta speciāli CT 200h, nodrošina vienmērīgu braucienu, izsmalcinātu manevrētspēju pagriezienos un izcilu stabilitāti, braucot taisnos ceļa posmos. Tās kompaktā konstrukcija, kas ir sarežģītāka nekā statņu alternatīvas, mazāk iesniedzas bagāžas nodalījuma daļā. Gan priekšā, gan aizmugurē var uzstādīt veiktspējas amortizatorus. Tie absorbē sīkās vibrācijas, uzlabo brauciena komfortu un rada daudz precīzākas stūrēšanas izjūtas.

Tapsējuma un ielaidumu izvēle

TAPSĒJUMA UN IELAIDUMU IZVĒLE

CT 200h meistarīgi apdarināto salonu Jūs varat pielāgot savai personiskajai gaumei. Modernie un izturīgie audumi ir pieejami 5 krāsās, no kurām 3 ir atjauninātas speciāli CT. Auduma apdare ietilpst Eco un Comfort aprīkojuma līmeņu standarta aprīkojumā, un to papildina ielaidumi Storm Black krāsā.

F SPORT modelim standarta aprīkojumā tiek piedāvāta ekskluzīvā auduma/Tahara apdare 3 krāsās un Silver krāsas metāliski ielaidumi. Ja izvēlēsieties F SPORT ādas versiju, tiks piedāvāta Galaxy Black un mūsu Dark Rose krāsu gamma, kā arī iespēja izvēlēties oglekļa šķiedras ielaidumu komplektu.

Elegantais ādas polsterējums ir Executive aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā, Techno Black ielaidumiem dāvājot izsmalcinātu pēdējo niansi. Ādas apdare ir pieejama trīs klasisku krāsu izvēlē, un to ir iespējams pasūtīt arī uzlabojumu komplekta ietvaros Comfort aprīkojuma līmenī.

Ja dodat priekšroku skaistas tekstūras koka ielaidumiem, varat izvēlēties starp tradicionālo Ash Burl, ar rokām apdarināto Shimamoku vai dabīgo Tropical Bamboo apdari. Visas mūsu koka apdares nāk no ilgtspējīgām plantācijām.

Vadošie multimediji

VADOŠIE MULTIMEDIJI

Iegādājoties jauno CT 200h Jums paveras iespēja izbaudīt jaunākās multimediju tehnoloģijas. Tehnoloģiju klāstā ir Lexus Premium navigācija ar savienotiem pakalpojumiem, piemēram, Google Street View® un ekoloģiskā maršruta aprēķināšanas iespēja.

LEXUS PREMIUM NAVIGĀCIJA

Jaunais CT 200h ir pieejams ar jaunāko Lexus Premium Navigation sistēmu ar eleganto 7 collu ekrānu, ko var darbināt no Remote Touch vai ar balss komandām. Sistēma piedāvā krāsainas 3D grafikas un daudz kartēšanas iespēju, bet, kad automobilis novietots stāvvietā, tā spēj pat ģenerēt QR kodu skenēšanai ar viedtālruni. Kods palīdzēs Jums sasniegt galamērķi, ejot ar kājām. Multimediju sistēma piedāvā arī tādus pakalpojumus kā meklēšana tiešsaistē, Google Street View®, Panoramio® un pat nolasa saņemtos teksta paziņojumus. Papildu ērtībām Jūs varat pārsūtīt maršrutu no mobilās ierīces uz CT 200h navigācijas sistēmu.

LEXUS NAVIGĀCIJA

CT 200h var aprīkot ar Lexus Navigation sistēmu. Tā tiek attēlota uz centrālā Lexus mediju displeja un ir ātra, lietotājam draudzīga, kā arī sniedz plašas maršruta izstrādāšanas iespējas.

LEXUS MEDIJU DISPLEJS

Jauno CT 200h ir iespējams pasūtīt ar Lexus mediju displeju, kura 7 collu ekrāns tiek kontrolēts ar ripslēdzi. Uz tā iespējams regulēt audio un klimata iestatījumus vai vērot enerģijas monitoru. Savietojamus viedtālruņus iespējams saslēgt, lai noteiktas funkcijas varētu aplūkot un kontrolēt no viedtālruņa.

STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS PALĪGSISTĒMAS MONITORS

Ieslēdziet atpakaļgaitu, un skats automobiļa aizmugurē tiks attēlots uz Lexus mediju displeja. Ja esat izvēlējušies uzlaboto Lexus Premium Navigation sistēmu, uz ekrāna tiek attēlotas braukšanas norādes, lai atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

ct 200h takumi

CT 200h RAŽOŠANU PĀRRAUGA TAKUMI MEISTARI, KAS KATRU AUTOMOBILI PĀRBAUDA ARĪ MŪSU „KLUSUMA KUPOLA“ TELPĀS.

CT Sport

ct sports edition hero

IZBAUDIET JAUNO, DROSMĪGO STILU UN KOMPAKTUMU, KAM JAUDU DĀVĀ PASAULĒ IECIENĪTĀKĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA

Mūsu godalgotajā Kjušu ražotnē būvētais CT 200h Sport no jauna definē konstrukcijas kvalitāti šajā luksusa kompaktauto segmentā. Ergonomiskie, apsildāmie priekšējie sēdekļi (pieejami ar auduma / ekskluzīvo Tahara apdari) nodrošina izcilu sānu atbalstu, izbraucot līkumus, un nevainojamu sēdpozīciju ilgstošu ceļojumu laikā. Salonā viss, kam Jūs pieskaraties, ir nepārspējamas Lexus kvalitātes – no ādas stūres līdz maigajiem salona apdares materiāliem. Papildu komfortam elektroniskā klimata kontrole sniedz precīzus temperatūras regulējumus, bet tādas funkcijas kā elektrohromatiskie spoguļi nodrošina relaksējošu braucienu.

Ar LED priekšējiem lukturiem un ekskluzīviem vieglmetāla diskiem aprīkotais CT 200h Sport lepojas ar tādām modernām tehnoloģijām kā Lexus Navigation un braukšanas režīmu selektors.

CT200h SportEdition Features 001

17" VIEGLMETĀLA DISKI

Dinamiskas formas vieglmetāla diski ar tumšu/spīdīgu apdari un pievilcīgu 5 dubultspieķu dizainu – pieejami tikai CT 200h Sport. Zema profila riepas nodrošina nevainojamu vadāmību.

ct sports edition 002

MELNI STILA ELEMENTI

Izteiksmīgi stila elementi – zem durvīm, uz centrālā durvju statņa un ap vārpstveida resti – kopā ar melno jumtu izceļ CT 200h Sport pievilcīgo izskatu.

ct200 accessories 003

KRUĪZA KONTROLE

Izvēlieties vēlamo kruīza ātrumu, un CT 200h Sport ievēros to bez vadītāja līdzdalības. Bremzēšana vai paātrinājums atceļ kruīza funkciju, bet to var atkal ieslēgt, pieskaroties pogai.

ct sports edition 004

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Papildaprīkojuma LED priekšējie lukturi patērē mazāk enerģijas, kalpo ilgāk un reaģē ātrāk nekā tradicionālās spuldzes. Tie ir aprīkoti ar augsta spiediena mazgātājiem, automātisku augstuma regulēšanu un LED priekšējiem miglas lukturiem.

ct sports edition 005

LEXUS NAVIGĀCIJA

CT 200h Sport ir aprīkots ar Lexus Navigation navigācijas sistēmu, kas informāciju attēlo uz vidū novietotā Lexus mediju displeja. Tā ir ātra, lietotājam draudzīga, kā arī sniedz plašas maršruta izstrādāšanas iespējas.

ct sports edition 006

PACEĻAMA UN BĪDĀMA JUMTA LŪKA

Lai salons būtu vēl gaišāks un plašāks, CT 200h Sport var aprīkot ar elektriski paceļamu un bīdāmu jumta lūku, bet tonētie bagāžnieka un aizmugures sānu logi braucējiem dāvā papildu privātumu.

CT 200h F SPORT

ct 200h fsport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

CT 200h F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

BUSINESS EDITION

2017 CT 200h Business Edition

PERFEKTS TIEM, KAS STRĀDĀ PILSĒTĀ, – ŠIS SPECIĀLIZLAIDUMA MODELIS APVIENO LEXUS IZSMALCINĀTĪBU UN HIBRĪDA VEIKTSPĒJU.

Ar ekskluzīviem vieglmetāla diskiem, jaunāko navigācijas un audiosistēmu, apsildāmiem, ergonomiskiem sēdekļiem un ekskluzīvo, izturīgo Tahara apdari apveltītais automobilis ļaus Jums relaksēties pat visgarākajos braucienos. Braucot EV režīmā, dzinējs nodrošina gandrīz pilnīgi klusu nulles izmešu braucienu, un Jūs izbaudīsiet vienmērīgu veiktspēju un konkurētspējīgas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties tikai 88 g/km CO2 emisijai.

Caur nemanāmo pieslēgumu viedtālrunim Jūs varat klausīties mūziku uz Panasonic® audiosistēmas, kuras skaļruņu diafragmas ir izgatavotas no bambusa kokogles sveķiem – uzlabotai skaņas kvalitātei un atkārtotai pārstrādei. Visbeidzot, 7 collu displeja ekrāns ļauj piekļūt gan Lexus navigācijas sistēmai, gan Jūsu automobiļa veiktspējas datiem.

CT200h BusinessEdition Features TaharaUpholstery

EKSKLUZĪVA TAHARA
APDARE

Nodilumizturīgā un videi draudzīgā pilnā Tahara apdare ir pieejama – ekskluzīvi – tikai CT 200h Business Edition, un tās ražošanā tiek patērēts mazāk enerģijas nekā tradicionālajā ādas krāsošanas procesā.

CT200h BusinessEdition Features ParkingAssist

STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS
PALĪGSISTĒMAS MONITORS

Automobiļa novietošana stāvvietā tagad ir vēl vieglāka, pateicoties centrālajai navigācijas sistēmai, kas, Jums braucot atpakaļgaitā, attēlo skatu aiz automobiļa.

CT200h BusinessEdition Features 16AlloyWheels

17" VIEGLMETĀLA
DISKI

Dinamiskā dizaina vieglmetāla diski lepojas ar 5 dubultspieķiem un tonētu apdari. Zema profila riepas nodrošina nevainojamu vadāmību.

CT200h BusinessEdition Features LEDHeadlights

LED PRIEKŠĒJIE
LUKTURI

Business Edition papildaprīkojuma LED priekšējie lukturi patērē mazāk enerģijas, kalpo ilgāk un reaģē ātrāk nekā tradicionālās spuldzes.

2017 CT 200h BusinessEdition Features CruiseControl

KRUĪZA
KONTROLE

Vienkārši izvēlieties vēlamo kruīza ātrumu, un Business Edition ievēros to bez autovadītāja līdzdalības.

CT200h BusinessEdition Features Navigation

LEXUS
NAVIGĀCIJA

Business Edition var aprīkot ar Lexus Navigation navigācijas sistēmu, kas informāciju attēlo uz vidū novietotā Lexus mediju displeja.

AKSESUĀRI

APLŪKOJIET NODERĪGO PAPILDIESPĒJU KLĀSTU, KO VARAT PIEVIENOT SAVAM LEXUS

AKSESUĀRI
Visi
Eksterjers

NAV REZULTĀTU

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

ct 200h driving simulator

MĒS ESAM IZVEIDOJUŠI PASAULĒ MODERNĀKO BRAUKŠANAS SIMULATORU, KAS PAREDZĒTS NE VIEN AUTOMOBIĻU, BET ARĪ VADĪTĀJU PĀRBAUDES BRAUCIENIEM.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK