IEPAZĪSTIETIES AR CT

Piecu durvju kompaktautomobilis, kas nešķiet kā kompaktautomobilis – CT 200h ir viens no tīrākajiem hibrīdiem, kādu jelkad esam uzbūvējuši. Tā vienmērīgo veiktspēju un zemās CO2 emisijas papildina modernas tehnoloģijas un godalgota izsmalcinātība. Izpētiet iespaidīgo papildaprīkojuma un komplektu sarakstu un konfigurējiet CT 200h atbilstoši savām prasībām.


 

 
  2017 lexus ct key features opt 02
 • Pilnā hibrīda tehnoloģija

  Gandrīz perfekti līdzsvarojot abus jaudas avotus, CT 200h sniedz izcilu braukšanas komfortu kopā ar zemākām emisijām un degvielas patēriņu.

 • Zemas CO2 emisijas

  Pārsteidzoši vienmērīga veiktspēja un zemas CO2 emisijas – sākot no tikai 82 g/km. Braucot ar ātrumu līdz 45 km/h, CT 200h nodrošina bezizmešu veiktspēju.

 • F SPORT izvēle

  CT ir pieejams arī kā dinamiskā F SPORT versija ar greznajiem Dark Rose ādas sēdekļiem, vēl atsaucīgāku piekari un 17 collu F SPORT vieglmetāla diskiem.

 • Uzmanību piesaistošs izskats

  Garš plūdlīniju profils ar izteiksmīgu, platāku un zemāku vārpstveida resti, kuras galos novietoti dārgakmeņiem līdzīgie LED priekšējie lukturi un dienas gaitas lukturi.

 • Nevainojama apdare

  Izsmalcināti apdarināta āda, brīnišķīgas tekstūras koka ielaidumi un krāsojums, kas acīga Takumi meistara uzraudzībā ar rokām ir maigi nopulēts ar mitrām smiltīm.

IZPĒTĪT KRĀSU IESPĒJAS

Sāciet pieskaņot CT savām prasībām, eksperimentējiet ar krāsu iespējām vai turpiniet iepazīties ar funkcijām un attēlu galeriju.

Pieskarieties automobilim, lai to pagrieztu

CT 200h F SPORT S / Red

IZBAUDIET CT

CT 200h izceļas kā īsts luksusa kompaktautomobilis, kas aprīkots ar pasaulē modernāko hibrīda tehnoloģiju: grandiozs kvalitātes, ar rokām darināta komforta un mūsdienīgas degvielas efektivitātes līdzsvars, kas koncentrēts piecu durvju hečbekā.

IZBAUDIET CT

Augstāk redzamais modelis nepārstāv šo klāstu.

CITI MŪSU KLĀSTA MODEĻI