concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

2018 lexus ct 200h hero

PAŠUZLĀDES HIBRĪDS CT

SAKIET JĀVĀRDU PILSĒTAI

Pilsētas dzīvei ideāli piemērotais dinamiskais un greznais piecu durvju hibrīda kompaktauto.

IEPAZĪSTIETIES AR CT

Mūsu 2018. gadam atjauninātais piecu durvju kompaktauto apvieno izsmalcinātu pilsētas izskatu ar unikālo Lexus meistarību un mūsu vismodernākajām tehnoloģijām. Izbaudiet ekskluzīvu greznību, pateicoties izsmalcinātajai ādas apdarei, skaisti nopulētajiem koka ielaidumiem un nevainojamajam krāsojumam. CT 200h nodrošina izcilu braukšanas komfortu un efektīvu hibrīda sniegumu. Izmantojot gandrīz pilnībā nedzirdamo EV (elektriskā automobiļa) režīmu, modelis neizmanto degvielu, nerada izmešus un, tā kā tas ir Lexus pašuzlādes hibrīds, tam nekad nav nepieciešama atkārtota uzlāde, pieslēdzot pie uzlādes stacijas.

2018 lexus ct 200h my18 key features
 • Pilnā hibrīda tehnoloģija

  Tā kā Lexus CT izmanto revolucionāru tehnoloģiju, tas apvieno degvielas un elektrisko jaudu, lai nodrošinātu braukšanas komfortu un izveicību kopā ar zemu izmešu līmeni un degvielas patēriņu. Izmantojot Lexus pašuzlādes Hybrid Drive, Jūsu automobilis vienmēr būs uzlādēts un vienmēr būs gatavs braucienam.

 • Atjaunināts drosmīgs dizains

  Piesaistiet pilsētā skatienus ar CT 200h raksturīgo priekšpuses režģi, LED lukturiem un dinamisko aizmugures uzbūvi. Izveidojiet sava automobiļa stilu, izmantojot iespēju izvēlēties kādu no jaunajām satriecošajām krāsām un divu toņu interjeru.

 • Omotenashi viesmīlība

  CT sveiks Jūs Japānas Omotenashi viesmīlības stilā, sākot no secīgā apgaismojuma, kas maigi Jūs sveicinās, tuvojoties automobilim, līdz pat personalizētajam interjera aprīkojumam. Izsmalcinātā meistarība, kas radīta, lai liktu Jums justies kā mājās.

 • Takumi meistarība

  Ikviena CT 200h ražošanu uzrauga mūsu Takumi amatu meistari, kas pārbauda, vai katrs CT atbilst mūsu godalgotajiem kvalitātes standartiem. Tas izmanto apķērību un prasmes, kas iegūtas vairāku pieredzes desmitgažu laikā, lai izveidotu unikālu apdari un precīzas tehnoloģijas.

 • Lexus Safety System+

  Izbaudiet viedāku atbalstu un daudz bezrūpīgāku braukšanu, pateicoties CT aktīvajām drošības funkcijām: pirmssadursmes drošības sistēmai ar gājēju noteikšanas funkciju, braukšanas joslas ievērošanas palīgsistēmai, automātiskajai tālo gaismu funkcijai, kas uzlabo redzamību naktī, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmai un adaptīvajai kruīza kontrolei.

  Uzzināt vairāk par Lexus Safety System+

 • F SPORT stils

  Meklējat sportiskāku modeli? CT 200h F SPORT ir aprīkots ar vēl drosmīgāku vārpstveida režģi un 17 collu F SPORT vieglmetāla diskiem, kā arī citiem ekskluzīviem stila akcentiem. Dinamisko izskatu iedvesmojuši mūsu modeļi ar aizraujošu sniegumu.

IZBAUDIET CT

CT 200h izceļas kā patiess luksusa kompaktauto, kura darbību nodrošina pasaulē vismodernākā pašuzlādes hibrīda tehnoloģija. Šajā piecu durvju hečbekā ir koncentrēts izcilas kvalitātes, rokām darināta komforta un vismūsdienīgākās degvielas efektivitātes līdzsvars.

IZBAUDIET CT

Augšpusē atainotais modelis nepārstāv šo modeļu klāstu.