2021 lexus nx technology hero

PILNĪGI JAUNAIS NX

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

Neatkarīgi no tā, vai tas ir “Hey Lexus” balss palīgs, kas atveido īstu sarunu, vai labākais skārienekrāns klasē, jaunais Lexus NX izmanto progresīvas, uz cilvēku vērstas tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēl nebijušu braukšanas pieredzi. Tas ietver pilnīgi jaunas multivides platformas ieviešanu, kas pārveido veiktspēju un apmierina nepieciešamību pēc ātras, intuitīvas savienojamības.

NĀKAMĀS PAAUDZES SPĒJAS

Jaunā Lexus NX platforma piedāvā viedos pakalpojumus, tostarp uzlaboto mākoņa navigāciju, izmantojot automobiļa datu sakaru moduli (DCM). Tā nodrošina reāllaika informāciju par braucienu un satiksmes atjauninājumus, izmantojot četru gadu datu paketi, kas iekļauta automobiļa iegādes cenā, nevis mobilā tālruņa tīklu. Platformas darbība ir tikpat vienmērīga un vienkārša, kā izmantojot planšetdatoru.

    Parallax Image 1 Media Display

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

ĪPAŠI LIELS MEDIJU DISPLEJS

Standarta Lexus Link Connect sistēma izmanto 9,8 collu displeju ar pretatspīduma skārienekrānu un papildu pogām intuitīvai piekļuvei visbiežāk izmantotajām funkcijām. Lexus Link Pro sistēmā tiek izmantots jauns 14 collu displejs – viens no lielākajiem šāda veida automobiļos. Augstas izšķirtspējas ekrāns parāda skaidru grafiku visos apgaismojuma apstākļos, savukārt centrālā procesora bloka (CPU) ātrums ir 3,6 reizes lielāks nekā pašreizējās paaudzes NX. Perfekti novietots relaksējošai mijiedarbībai, skārienekrāns piedāvā iespēju dalīt ekrānu, ļaujot vienlaikus piekļūt tādai informācijai kā navigācija, audio vai klimata kontrole.

    Parallax Image 2 Lexus Link

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

LEXUS LINK LIETOTNE

Plašākam pakalpojumu un funkciju klāstam var piekļūt attālināti, izmantojot lietotni Lexus Link: jaunu savienojamības pasauli, kas izveidota, lai papildinātu unikālo "Omotenashi" pakalpojumu pieredzi. Viedās un ekskluzīvās funkcijas palīdz noteikt vietējos uzlādes punktus, atrast stāvvietu, ieplānot pakalpojumus, attālināti aizslēgt vai atslēgt automobili, iestatīt salona temperatūru vai pat uzlabot braukšanas stilu.

    Parallax Image 3 Stay Updated

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

PALIECIET INFORMĒTI PAR JAUNUMIEM

Jaunais Lexus NX ir vēl vairāk savienots nekā jebkad agrāk. Tam ir mākoņa navigācija, pirmā Lexus automobiļos, jaunākās paaudzes multivides sistēma, kas ir ātrāk un vienkāršāk lietojama, un Over The Air (OTA) atjauninājumi, kas nozīmē, ka jaunākā savienotā pieredze vienmēr ir pieejama.

    Parallax Image 4 Eyes on the Road

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

ACIS UZ CEĻA

Jums ir iespēja projicēt krāsainus transportlīdzekļa datus tieši uz vējstikla. Šis lielais 10 collu Head-Up displejs ļauj pārbaudīt datus, tostarp navigāciju, drošības funkcijas, automobiļa informāciju vai audio iestatījumus, nenovēršot acis no ceļa. 7 collu krāsainais TFT (plānās plēves tranzistora) displejs ir integrēts galvenajos braukšanas mērinstrumentos un informē par visiem svarīgākajiem datiem, ieskaitot brīdinājumus par drošību un navigācijas norādījumus.

    Parallax Image 5 Voice Control

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

BALSS VADĪBA

Vadība brīvroku režīmā nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties Lexus NX sistēmai, kas piedāvā jaunu “Hey Lexus” balss palīgu. Mākslīgais intelekts un mākonis darbojas kopā, lai izvairītos no nepieciešamības cīnīties ar pogām, kamēr Jūs koncentrējaties uz ceļu. Jaunizveidotā sistēma saprot dabisko valodu un tādu paziņojumu kontekstu kā “es esmu izsalcis” vai “man ir auksti”. Nenoņemot rokas no stūres, Lexus balss palīgs ļauj mijiedarboties vairāk nekā 100 dažādos veidos, izmantojot tālruni, navigāciju, audio un transportlīdzekļa vadības ierīces.

SAJŪTIET VAIRĀK IKKATRU MIRKLI

PIETEIKTIES PILNĪGI JAUNĀ NX JAUNUMIEM

    Parallax Image 1 Charging Schedule

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

UZLĀDES GRAFIKS

Plug-in jeb uzlādējamā NX 450h+ hibrīda īpašnieki var izmantot lietotni Lexus Link, lai pārraudzītu uzlādes gaitu, plānošanu un iestatījumus. Ideāli piemērots automobiļa uzlādēšanai laikā, kad elektroenerģijas cenas ir zemākās.

    Parallax Image 2 Full Battery

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

PILNS AKUMULATORS

Bezvadu tālruņa lādētājs ir par 50% ātrāks nekā iepriekš, turklāt tagad ir pieejams bezvadu savienojums viedtālruņa integrācijai, izmantojot Apple CarPlay. Tiek nodrošināts arī savienojums ar vadu, izmantojot Android Auto.

    Parallax Image 3 Remote Simplicity

TEHNOLOĢIJAS, KAS PALĪDZ

ATTĀLINĀTA VIENKĀRŠĪBA

Lietotne Lexus Link piedāvā iespēju aizslēgt vai atslēgt automobili, izmantojot viedtālruni. Jums ir iespēja arī viegli kontrolēt temperatūru, lai pirms brauciena sasildītu vai atdzesētu salonu – šī ir standarta funkcija jaunā NX klāstā.