• PILNĪGI JAUNĀ NX PASAULES PIRMIZRĀDE

  Jaunais Lexus NX rada svaigas vēsmas eksterjera un interjera dizainā, spēka agregātos, nākamās paaudzes multimedijos un savienojamībā, kā arī progresīvo tehnoloģiju izmantošanā, lai paaugstinātu drošību, komfortu un ērtības. Izbaudiet ar mums to mirkli, kad pasaule pirmo reizi skatīja šo automobili.

    Parallax Image 1 Alternate Exclusive Pedigree

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

EKSKLUZĪVI CILTSRAKSTI

Jaunais Lexus NX ir pēctecis automobilim, kas kopš tā izlaides 2014. gadā ir pārdots vairāk nekā 170 000 eksemplāros. Pamatojoties uz šo sasniegumu, Lexus ir veicis pilnīgu atjaunošanu. Ambīcijas un apņemšanās ir redzama lielajos sasniegumos veiktspējas, vadāmības un efektivitātes jomā, kā arī iespaidīgā faktā, ka 95% automobiļa daļu ir jaunizstrādātas. Lai sasniegtu labākus rezultātus mašīnbūvē un augstāku kvalitātes nodrošināšanas līmeni, tika izmantota digitālā modelēšana un datorteholoģijas. Taču, neskatoties uz tehnoloģijām, nekas neaizstāj Takumi prasmīgās rokas, ausis un acis, kas ir būtisks priekšnosacījums augstākās sensorās kvalitātes sasniegšanā.

    Parallax Image 2 Alternate Tested For Quality

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

KVALITĀTE GARANTĒTA

Lai noslīpētu automobiļa dinamisko sniegumu, tika pieaicināti profesionālie sacīkšu braucēji, kuri trases testos Lexus Shimoyama objektā pārbaudīja tieši stūrēšanu un bremzēšanu. Uzmanība tika pievērsta arī jaunu drošības un komforta tehnoloģiju savlaicīgai ieviešanai, vienlaikus ierobežojot izmaksas, lai klientiem nodrošinātu pieejamību.

    Parallax Image 3 Evolution of Design

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

DIZAINA EVOLŪCIJA

Jaunais modelis pastiprina oriģinālā NX avangarda pievilcību, bet piedāvā arī izsmalcinātāku, dinamiskāku un nobriedušāku izskatu un muskuļotāku raksturu. Funkcionālais skaistums ir acīmredzams detaļās, kas izgatavotas sadarbojoties NX dizaineriem un veiktspējas inženieriem, lai kontrolētu gaisa plūsmu virs un zem virsbūves, piemēram, sānu moldingos un jaunajā dzinēja kartera aizsarga dizainā.

    Parallax Image 4 Alternate Feel More Control

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

SAJŪTIET VĒL VAIRĀK KONTROLES

Jaunais Lexus NX ir pirmais modelis, kurā izmantots Tazuna vadītāja kabīnes dizaina koncepts. Aizgūts no japāņu valodas vārda, tas raksturo jātnieka kontroli pār savu zirgu, izmantojot grožus. Šis koncepts koncentrējas uz to, lai autovadītājam sniegtu tiešu un intuitīvu kontroli pār automobili, ievērojot principu “rokas uz stūres, acis uz ceļa”. Tas liek vadītājam sajust pārliecību un iespēju kontrolēt transportlīdzekli un apkārtni.

SAJŪTIET VAIRĀK IKKATRU MIRKLI

PIETEIKTIES PILNĪGI JAUNĀ NX JAUNUMIEM

    2022 all new nx quote background
    2022 all new nx quote

“Jaunais NX ir veidots, lai apmierinātu klientu dažādo dzīvesstilu visā pasaulē. Tam ir pilnībā atjaunotas tā stiprās puses, tostarp elektrifikācija, dizains, braukšanas veiktspēja un progresīvās tehnoloģijas.”

Takeaki Kato, galvenais inženieris
    Parallax Image 1 Omotenashi Experience

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

OMOTENASHI PIEREDZE

Jaunās funkcijas rada kabīnē gaisotni un atspoguļo Lexus Omotenashi principus, kas paredz cilvēku vajadzības un liek viņiem justies komfortabli un kā gaidītiem viesiem. Pasažieru vide rada greznas atpūtas telpas sajūtu, savukārt telpa ap vadītāju ir fokusēta un piesaistoša, un tās pamatā ir jaunais Tazuna kabīnes dizains. Salona apdarē bagātīgi ir izmantoti Lexus Takumi meistarības piemēri un ik katrs izvēlētais materiāls ir gan pievilcīgs, gan pieskārienam tīkams.

    Parallax Image 2 Exhilarating Power

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

UZMUNDRINOŠA JAUDA

Plašākā spēka agregātu klāstā tiek izmantotas jaunas un uzlabotas tehnoloģijas, kas nodrošina vērā ņemamu, klasē labāko veiktspēju. Tajā ir ietverts Lexus pirmais Plug-In Hybrid spēka agregāts, kas būs jauns atskaites punkts pateicoties tā jaudas, degvielas patēriņa efektivitātes, zemāku izmešu un EV braukšanas iespēju kombinācijai.

    Parallax Image 3 The Lexus Driving Signature

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

LEXUS RAKSTURĪGĀ BRAUKŠANA

Jaunā Lexus NX dinamiskā veiktspēja ir vērsta uz Lexus raksturīgās braukšanas nodrošināšanu – braukšanas komforta un stūrēšanas, droseles un bremzēšanas veiktspējas ideālu kombināciju, kas ne mirkli nepievils vadītāja ekspektācijas, radot pārliecību un perfektu saikni ar automobili. Lai šīs sajūtas būtu iespējamas, mēs izmantojam Lexus globālās arhitektūras K (GA-K) platformu, pateicoties kurai tika pazemināts smaguma centrs.

    Parallax Image 4 More Connected

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

VĒL VAIRĀK SASAISTES

Jaunais Lexus NX laiž klajā pilnīgi jaunu multimediju platformu, kas tiek papildināta ar viediem pakalpojumiem, tādiem kā, uzlabota mākonī balstīta navigācija un jauns “Hey Lexus” asistents, kas reaģē uz dabisko balss komandu dialogu. Turklāt, jaunā multimediju sistēma Lexus NX ir ar iespaidīgu 14 collu displeju.

    Parallax Image 5 Advanced Safety And Driver Assistance

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

PAAUGSTINĀTA DROŠĪBA UN VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Jaunais Lexus NX ir aprīkots ar trešās paaudzes Lexus Safety System+. Tajā ir ieviestas jaunas funkcijas un sistēmu uzlabojumi, kas tagad darbosies vadītājam vēl tīkamākā, dabiskākā veidā. Uzlabojumi veikti sadursmes novēršanas sistēmas darbībā un ir paplašināta tās funkcionalitāte, adaptīvā kruīza kontrole ir kļuvusi vēl jutīgāka un ātrāk reaģē uz izmaiņām NX priekšā. Jaunā e-aizkritņa slēdzenes elektroniskā iekāpšanas un izkāpšanas sistēma brīdina par jebkuru transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures, un neļauj atvērt durvis, lai izvairītos no negadījuma.