NX DIZAINA FILOZOFIJA

Ar jauno Lexus NX aizsākas nozīmīga automobiļu izskata evolūcija, vienlaikus saglabājot uzticību pamatfilozofijai – smalkai progresīvākā dizaina un tehnoloģiju pielietošanai. Sākotnējā NX avangardiskais tēls paliek, taču tā dizains ir uzlabots, radot vēl nobriedušāku un izsmalcinātāku iespaidu. Automobiļa dinamiskās un veiklās proporcijas pastiprina emocijas, funkcionālais skaistums nodrošina pārsteidzošu izskatu, kā arī stūres stabilitāte, droseļvārsta un bremzēšanas veiktspēja uzlabo komfortablo Lexus braukšanas rokrakstu.

 • NX DIZAINA FILOZOFIJA

  DROSMĪGS STARTS

  Aizrautība ir jaunā Lexus NX standarts. Režģis ir palicis stingrāks un kompaktāks, tādējādi uzsverot automobiļa dinamiskumu. Slaidās U formas detaļas veidotas, lai radītu intriģējošu tā rakstu. Smalki izstrādātie L formas dienas gaitas lukturi, kas apvienoti ar Bi-Beam LED bloku, veido precīzu un vienkāršu izskatu. Satriecošajiem, 3-projektoru četrkāršajiem LED lukturiem ir melns korpuss, kas rada patiesu atšķirību.

 • NX DIZAINA FILOZOFIJA

  PĀRSTEIDZOŠAS IEZĪMES

  Arī aizmugures viengabala kombinētais lukturis ir ieguvis dizaina uzlabojumus, un tagad tas ir ne tikai pievilcīgs, bet arī aerodinamiski efektīvs. Uz luktura ir izvietoti izciļņi, kas samazina gaisa spiediena izmaiņas, vienlaikus veicinot lielisku braukšanas stabilitāti. Pateicoties visaptverošajam stilam, Lexus aizmugures apmale pagarina aizmugurējā bufera dziļumu, radot dinamisku, sportisku izskatu.

 • NX DIZAINA FILOZOFIJA

  DROSMĪGS DIZAINS

  Kontrastējošie dizaina elementi ir apvienoti tā, lai radītu atšķirīgu iespaidu no katra leņķa. Prasmīgi veidotās līnijas un iegarenais, sporta automobiļiem līdzīgais pārsegs nozīmē, ka jaunais un sportiskais Lexus NX nodrošina neapšaubāmi pārliecinošu klātbūtni un ekskluzivitāti. Neatkarīgi no tā, vai stāvat vai braucat, Jūs sajutīsiet patiesi pārsteidzošā izskata automobiļa pārliecību un izsmalcinātību.

 • NX DIZAINA FILOZOFIJA

  SAVIENOTS AR CEĻU

  Paplašinātās riteņu arkas ļauj uzlikt lielākas riepas – līdz 20 collām diametrā. Melnā hroma apdare ar spoguļefektu un augstas veiktspējas 10 spieķu dizains veido nepārprotamu urbānās izsmalcinātības izskatu.

SAJŪTIET VAIRĀK IKKATRU MIRKLI

PIETEIKTIES PILNĪGI JAUNĀ NX JAUNUMIEM