SAJŪTIET VAIRĀK IKKATRU MIRKLI

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

Veidots, lai aizrautu, jaunās paaudzes SUV drīz priecēs arī Jūs. Pastiprinātas emocijas ik uz soļa. Satriecošs izskats, klasē vadošie Lexus Plug-In Hybrid un pašuzlādes hibrīda spēka agregāti un veiktspēja, kas aizrauj un liek sajust vēl vairāk ik katru mirkli. Pilnīgi jaunais Lexus NX rada pilnīgi nebijušas sajūtas.

    Parallax Image 1 Pure Exhilaration

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

TĪRA AIZRAUTĪBA

Jaunajā Lexus NX izmantoti klasē vadošie Lexus Plug-In un pašuzlādes hibrīda spēka agregāti, kas ir izstrādāti pamatojoties uz 15 gadu ilgu pieredzi elektrifikācijas jomā. Fantastiska jauda un paātrinājums apvienojumā ar labāko klasē degvielas ekonomijas un emisiju līmeni. Nekādu kompromisu bagāžas nodalījuma vai degvielas tvertnes kapacitātē, liegi brauciet pa automaģistrālēm vai lauku apvidus ceļiem, un baudiet izsmalcinātību un sajūsmu.

    Parallax Image 2 Drive with Confidence

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

BRAUCIET AR PĀRLIECĪBU

Satveriet jaunā Lexus NX stūri un uzreiz sajutīsiet elektrificētās jaudas un izveicības sajūtas pieplūdumu. Klusā braukšana pastiprina Jūsu saikni ar ceļu, tāpat kā uzlabotā aerodinamika un zemāks smaguma centrs. Izbraucot līkumus vai paātrinoties, rodas spēka agregāta, stingrās šasijas un ultra precīzās stūrēšanas ideālā saspēle. Dinamiskā precizitāte aizrauj un vienlaikus relaksē. Šo mēs saucam par Lexus raksturīgo braukšanu.

    Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

OMOTENASHI VIESMĪLĪBA

Tuvojoties automobilim, durvju rokturi izgaismojas, tādējādi sveicinot Jūs. Iesēžoties salonā, daudzkrāsains fona apgaismojums ļauj pielāgot telpu Jūsu vēlmēm ar 64 atmosfērisku nokrāsu paleti. Omotenashi – sena japāņu filozofija, kuras pamatā ir Jūsu vajadzību paredzēšana – ir sajūtama it visur. Amatniecības paraugs, skaistās apdares, ērtā un plašā salona telpa ir arī perfekta auditorija, lai ļautos jaunās 17 skaļruņu Mark Levinson® Premium Surround sistēmas skanējumam. Vienlaikus aizraujošs un mierinošs, viss ir vēl baudāmāks pateicoties S-Flow klimata kontrolei, kas nosaka, kuri sēdekļi ir aizņemti vai kur spīd saule, lai pielāgotu klimatu salonā.

    Parallax Image 4 Luxurious Control

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

LUKSUSA PĀRVALDĪBA

Iekārtojieties unikālā Tazuna kabīnes greznajā sēdvietā, kas paredzēta intuitīvai savienošanai ar visiem galvenajiem mērinstrumentiem, kas izvietoti ap vadītāju, un bijību iedvesošajai attēla projicēšanai uz vējstikla (HUD) ar lielāko ekrānu savā klasē. Vienmērīga jauda, pārvaldība un informācija tiek pasniegta vienā līnijā, acu augstumā. Visapkārt ir redzama slaveno Lexus Takumi meistaru amata meistarība, kas rada sajūtas, pateicoties durvju ielaidumu elegantajai apdarei un izsmalcināto ādas sēdekļu pievilcīgajai smaržai. Stūrēšana ir ārkārtīgi precīza. Pat sīkākie manevri vainagojas ar precīzu atbildes reakciju, gluži vai paredzot Jūsu nākamo soli. Meistarīgi veidoti, lai Jūs sajustu vairāk ik katru mirkli.

SAJŪTIET VAIRĀK IKKATRU MIRKLI

PIETEIKTIES PILNĪGI JAUNĀ NX JAUNUMIEM

    Parallax Image 1 Stay Connected

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

ESIET SAVIENOTI

Unikālā mākonī balstītā navigācija un jaunākās paaudzes multimediju sistēma uzturēs digitālo savienojamību. Atjauninājumi pa gaisu (OTA) nozīmē, ka Jūs vienmēr baudīsiet jaunāko un labāko pieredzi. Tagad ar balsi var pārvaldīt vēl vairāk funkciju nekā līdz šim, jo funkcijas inteliģenti uztver un reaģē uz Jūsu balss komandām. Viedā Lexus Link lietotne parūpēsies, lai tehnoloģijas būtu vienmēr pa rokai, lai Jūs attālināti varētu uzsākt salona apsildi aukstos rītos, ieplānot uzlādes vai sekot savam ceļojumam un vēl daudz ko citu.

    Parallax Image 2 Sheer Sophistication

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

PILNĪGA IZSMALCINĀTĪBA

Izbaudiet nenoliedzami pārliecinātu klātbūtni, apzinoties šī modeļa ekskluzīvos ciltsrakstus. Aizrautība ir jaunā Lexus NX standarts. Drosmīgo virsbūves stilu, ko izceļ skulpturālā priekšpuse un raksturīgais režģis, papildina platā aizmugures stāja. Prasmīgi veidotas raksturīgās līnijas norāda uz vitalitāti, kas Jūs sagaida. Izskata pabeigtību rada gluds viengabala aizmugures lukturis un stilīgie, jaunie 20” diski. Pārsniedzot estētikas ekspektācijas, automobilis rada funkcionālu skaistumu.

    Parallax Image 3 Complete Reassurance

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS NX

PILNĪGA PĀRLIECĪBA

Iespēju un aizsardzības sajūta pāriet nākamā līmenī ar uzlaboto Lexus Safety System+3. Jaunā Lexus NX debitē e-aizkritņa slēdzene ar drošu iekāpšanas un izkāpšanas sistēmu, kas elektroniski regulē sānu durvju atvēršanos un liedz tās atvērt, ja no aizmugures tuvojas transports. Lai atvieglotu dzīvi, drošības sajūtu pastiprina iespēja novietot jauno Lexus NX stāvvietā nospiežot pogu, skenējot apkārtni un pat atpazīstot Jūsu biežāk izmantotās stāvvietas. Lai kurp Jūs dotos ar šo automobili, esiet droši, ka Jūsu rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas.