How All Electric Works Hero Image

PILNĪBĀ ELEKTRISKS

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBIĻI

Atklājiet jauno Lexus elektromobiļu pasauli, kuru uzlādei nav nepieciešama papildus piepūle, lai sasniegtu jaunus apvāršņus.

ATPŪTIETIES UN UZLĀDĒJIETIES

Veiciet uzlādi mājās vai jebkurā pieejamā uzlādes stacijā. Atklājiet dažādos Lexus uzlādes veidus, un cik ilgs laiks nepieciešams pilnīgai akumulatora uzlādei.

 •     Rapid Charging Card Image
  ĀTRĀ LĪDZSTRĀVAS (DC) UZLĀDE
  51 min
  Paredzamais laiks 5–80% akumulatora uzlādei ar līdzstrāvu (DC)*
       AC Charging at Home Card Image
  MAIŅSTRĀVAS (AC) UZLĀDE MĀJĀS
  8 h 2 min
  Paredzamais laiks 0–100% akumulatora uzlādei ar maiņstrāvu (AC)*
 • ĀTRA UZLĀDE

  Nemitīgi pieaugošais uzlādes staciju skaits liecina, ka šobrīd izmantot elektroauto ir izdevīgāk nekā jelkad agrāk. Akumulatora uzlādes ātrums ir atkarīgs no uzlādes ierīces jaudas. 50 kW ierīce var uzlādēt akumulatoru līdz pat 80% vien 30 minūtēs. Lielākajā daļā publiskajos uzlādes punktos jeb ātrās uzlādes punktos (7–22 kW) dažus modeļus var uzlādēt 3–4 stundu laikā.

  •     1 Find a Spot to Charge Hero Image

   UZLĀDES VEIDI

   ATRODIET VIETU, KURĀ VEIKT UZLĀDI

   Jūtieties droši katra brauciena laikā, jo plašais ātrās uzlādes staciju tīkls visā Eiropā nodrošina atkārtotu uzlādi tikai neilga brauciena attālumā. Turklāt Jūsu automobilis automātiski atradīs Jums piemērotu staciju un ziņos brīdī, kad var turpināt ceļu.

  • NAVIGĀCIJA

   Tas ir vienkārši. Automobiļa ekrānā ievadiet vēlamo galamērķi, un Trip Planner iezīmēs maršrutu līdz tuvākajai uzlādes stacijai.

   UZLĀDE

   Elektromobiļa uzlādes laikā nesteidzīgi baudiet kafiju, jo akumulators tiek uzlādēts minūšu, nevis stundu laikā.

   GATAVS DOTIES

   Lexus lietotne paziņos par to, kad varat turpināt savas ikdienas gaitas.

  •     2 Rapid Charging Technology Hero Image

   UZLĀDES VEIDI

   ĀTRĀS UZLĀDES TEHNOLOĢIJA

   Šobrīd ES ir pieejami aptuveni 100 000 uzlādes punkti, taču 5 gadu laikā plānots to skaitu palielināt līdz pat 2 miljoniem. Jāņem vērā, ka ir daži uzlādes punkti, kas nodrošina elektromobiļu uzlādi bez maksas, taču lielākoties par šo pakalpojumu ir jāmaksā, un ir nepieciešama karte vai mobilā lietotne.

  UZLĀDE MĀJĀS

  Lexus Wallbox, ko ir viegli uzstādīt pašu spēkiem, pilnībā uzlādēs automobili nedaudz vairāk kā 8 stundu laikā. Izmantojot Lexus Link, Jums būs iespēja izmantot dažādas atbalsta funkcijas, piemēram, maksimālās uzlādes iestatījumu, kas īpašniekiem, kuri dzīvo kalnos, dod iespēju pēc izbraukšanas no mājām izmantot reģeneratīvo uzlādi.

  •     1 Installing a Home Charger Hero Image

   UZLĀDES VEIDI

   LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA MĀJĀS

   Mājas lādētāja uzstādīšanai ieteicams nolīgt profesionālu inženieri, un Lexus palīdzēs ar uzticama partnera piesaisti. Lai nodrošinātu sirdsmieru, specialists pārliecināsies, ka ierīces vadi ir droši izolēti un viss atbilst standartam.

  • ĀTRĀKA UZLĀDE

   Vairāk jaudas nozīmē akumulatora ātrāku uzpildi.

   IETAUPIET

   Dažās pasaules valstīs tiek piedāvāts dotāciju apmērs līdz pat 75% no lādētāja sākotnējās vērtības.

   IZDEVĪGĀKI TARIFI

   Daudzi elektroenerģijas piegādātāji nakts laikā piedāvā lētākus tarifus, kas var samazināt izmaksas.

DODIETIES CEĻĀ AR PĀRLIECĪBU

Ar Lexus elektromobili jebkurš galamērķis būs sasniedzams! Nesteidzīgi baudiet braucienu no vienas vietas uz otru, un esiet pārliecināti par to, ka nonāksiet galamērķī un vēl tālāk.

NĀKAMAIS LEXUS PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS AUTOMOBILIS

IELŪKOJIETIES NĀKOTNĒ AR RZ

PAGARINIET AKUMULATORA MŪŽU

Mūsu iespaidīgais elektromobiļu funkciju klāsts ar dažādu paņēmienu palīdzību sniedz dažādas iespējas, kas uzlabos braukšanas pieredzi, vienlaikus ietaupot gan naudu, gan plānotā braucienā nepieciešamo enerģiju.

 •     Parallax Image 1 Drive intelligently

  KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

  BRAUCIET GUDRI

  Jūsu komfortam automobilis automātiski optimizēs braukšanu, lai Jūs sasniegtu vistālākos galamērķus. Turklāt, vadītājs var pielāgot braukšanas režīmus. Lai rūpētos par elektroauto, nav nepieciešama liela piepūle, tomēr pareizs riepu spiediens vai gaisa filtru maiņa var palielināt akumulatora darbības laiku par vairākiem km vienas uzlādes laikā.

      Parallax Image 2 Keep the car cool

  KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

  NEPĀRKARSĒJIET AUTO

  Automobiļiem, kas novietoti tiešos saulesstaros, akumulatora iztukšošanās ātrums var kļūt straujāks. Lai sasniegtu vistālākos galamērķus, taupīgā režīmā izmantojiet gaisa kondicionētāju.

      Parallax Image 3 Accelerate gently

  KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

  LIEGA BRAUKŠANA

  Pakāpeniska un vienmērīga ātruma palielināšana uzlabo visu elektromobiļu efektivitāti. Izvairīšanās no strauja paātrinājuma, īpaši intensīvas satiksmes apstākļos, var ievērojami palielināt laiku, ko Jūs pavadāt ceļā.

 •     Full Width Image

INOVATĪVA AKUMULATORU TEHNOLOĢIJA

    Parallax Image 1 Lifetime Security

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

DROŠĪBA UZ VISIEM LAIKIEM

Pateicoties mūsu tehnoloģiju attīstībai, varat neuztraukties par Lexus elektroautomobiļa akumulatora maiņu. Pieredze un nepārtrauktie pētījumi pierāda, ka pēc nobrauktiem 193 000 km, daudziem elektromobiļiem vēl ir aptuveni 75% no viņu akumulatora jaudas. Turklāt citi akumulatori uzrāda vēl ilgāku lietošanas laiku, zaudējot vien 5% pēc 80 000 km un vēl 5% pēc 241 000 km. Ņemot vērā to, ka elektromobiļu vadītāji vidēji gadā veic vien apmēram 15 000 km, lielākajai daļai par jauna akumulatora iegādi nebūs jāraizējas.

    Parallax Image 2 Fully Covered

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

PAR VISU IR PADOMĀTS

Lai sniegtu vislabākās kvalitātes pakalpojumus, akumulatoram ir uzlabotas dzesēšanas un sildīšanas sistēmas, savukārt izturīgās gumijas blīves aizsargā to no ūdens un putekļiem. Turklāt, Lexus piedāvā 10 gadu (vai 1 miljona km) EV akumulatora pagarināto aizsardzību, ja pēc kārtīgas kopšanas ir diagnosticēti funkcionāli akumulatora defekti vai elektromobiļa jaudas pazemināšanās par 70%.

    Parallax Image 3 No Need to Worry

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

NEKĀDU RAIŽU

Esiet droši – Lexus ir izstrādājis jau vairāk nekā 1,5 miljonus īpaši drošu hibrīda elektroauto, un jaunais pašuzlādes hibrīds Lexus ES 300h ieguva NCAP titulu "Labākais savā klasē" elektro/hibrīda automobilis un "Labākais savā klasē" ģimenes auto.

    Parallax Image 4 Recycling Made Simple

KĀ DARBOJAS ELEKTROMOBILIS

ATVIEGLOTA OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi! Brīdī, kad UX 300e akumulators sasniedz tā kalpošanas laika beigas, mēs pieņemam to atpakaļ, lai nodrošinātu tā drošu otrreizējo pārstrādi. Šobrīd caur mūsu mazumtirgotāju tīkliem visā Eiropā tiek atgriezti vairāk nekā 90% no mūsu akumulatoriem, taču mūsu mērķis ir sasniegt 100%.