concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

Lexus ir paziņojuši, ka pilnīgi jaunais piektās paaudzes LS flagmaņa sedans savu pasaules pirmizrādi piedzīvos 2017. gada Ziemeļamerikas Starptautiskajā autoizstādē jau nākammēnes. Iepazīstināšana ar LS 400 1989. gadā Detroitā izrādījās nozīmīgs autobūves vēstures notikums. Automobilis ne vien atstāja ietekmīgu mantojumu, dāvājot tādu brauciena veiktspēju, klusumu un greznību, kādu klienti sagaida no augstākās klases automobiļa, tā atklāšana bija arī Lexus zīmola dzimšanas brīdis.

Tagad, pēc 28 gadiem, pilnīgi jaunais LS sedans leposies ar jaunu, izteiksmīgu izskatu, kupejas tipa siluetu un dāvās bezkompromisu plašumu, nākotnes tehnoloģijas, kā arī būs būvēts uz uzņēmuma pilnīgi jaunās globālās luksusa automobiļu arhitektūras platformas pagarinātās Premium versijas (GA–L) ar aizmugures riteņu piedziņu – tā būs kopīga ar LC modeļiem un dāvās vēl dinamiskāku pieredzi uz ceļa.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK