concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

„KUSTĪBAS DIZAINS“

SOĻOJOŠU FIGŪRU RADĪŠANAS PROCESS BIJA NETICAMS PIEDZĪVOJUMS.

„Soļos“ prezentēto figūru dizaina radīšana sākās ar skicēm un māla modeļiem, kas palīdzēja atrast pamata formu un proporcijas. Tad to ģeometriskie veidoli un skeleti tika modelēti trīs dimensijās, un tiem tika piešķirta animācija, lai izprastu to galvenās kustības un informētu leļļu operatorus. Kad kļuva skaidrs gala dizains, par galveno pārvaramo izaicinājumu kļuva svars, lai pieci leļļu operatori figūras spētu pārvietot ar patiesi cilvēcisku grāciju un plūdenumu. Tikai tā figūras atdzīvotos.

Svara un vadības izaicinājumu risinājuma rezultāts bija oglekļa šķiedru skeleta izgatavošana un 3D printeru tehnoloģijas izmantošana, kas palīdzēja radīt īpaši plānu, tomēr izturīgu ārējo korpusu. Pēdējais solis bija katras ārējā korpusa collas apstrāde ar rokām, piešķirot figūrām pulētu izskatu. Visbeidzot, dizaina process un jaunu tehnoloģiju inovatīvs izmantojums nodrošināja figūru apbrīnojamo izskatu, pietiekamu apgaismojumu leļļu operatoriem un tādu grāciju, lai rezultāts būtu „Amazing In Motion“.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK