concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

„KUSTĪBAS IZPILDĪŠANA“

FIGŪRU ATDZĪVINĀŠANA PRASĪJA SPĒKA UN TEHNIKAS LĪDZSVARU.

„Soļos“ prezentētās, vairāk nekā 11 pēdas augstās figūras tika izgatavotas no oglekļa šķiedras skeleta un 3D drukātiem korpusiem, lai tās būtu pietiekami vieglas un pieci neticami talantīgi leļļu operatori spētu tās vadīt. Ikvienam no figūras atdzīvinošajiem māksliniekiem bija jāveic individuālas darbības, vienlaikus darbojoties perfektā sinhronijā ar grupu, radot vienu plūstošu priekšnesumu. Viss figūras svars un kustības moments gūlās uz vidējā operatora pleciem.

Aizmugurē cits leļļu operators kontrolēja figūras ķermeni un lika tai saliekties uz priekšu izcilā saskaņā ar operatoru, kas attālināti kontrolēja figūras galvu. Visbeidzot, vēl divi operatori kontrolēja rokas un mehāniskās plaukstas. Neskaitāmu mēģinājumu, precīzas horeogrāfijas.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK