“DZĪVE KĀ RX” TIEŠRAIDĒ

IEPAZĪSTIET „DZĪVI KĀ RX”

KĻŪSTIET PAR DAĻU NO FILMĒŠANAS KOMANDAS UN STRĀDĀJIET KOPĀ AR DŽŪDU LO MŪSU APBRĪNOJAMAJĀ 360° FILMĀ

Mūsu interaktīvajā 360° filmā Jūs kontrolējat visa unikālā, imersīvā uzveduma gaitu. Kad būsiet mums pievienojies, iejusties Jums palīdzēs Džūds Lo (Jude Law), un Jūs varēsiet izbaudīt augstākās klases filmu zvaigznes dzīvi – nemaz nerunājot par fantastisko Lexus RX SUV greznību.

Skatīties un līdzdarboties Jūs varat:

  • UZ MOBILĀS IERĪCES: uz Apple un Android ierīcēm skatieties un līdzdarbojieties, izmantojot YouTube aplikāciju – lūdzu, pārliecinieties, ka izmantojat visjaunāko versiju. Lai iegrimtu darbībā, pagrieziet savu tālruni par 360°. Skatīties varat, arī izmantojot Google Cardboard virtuālās realitātes komplektu un Samsung Gear VR komplektu (pieejami tikai Android).
  • UZ DATORA: varat skatīties arī datora pārlūkprogrammā, vienkārši nospiediet un velciet, lai mainītu kameras virzienu.

SKATĪTIES 360° FILMU

„DZĪVE KĀ RX“ LONDONĀ

DŽŪDS LO PĀRSTEIDZ VIESUS EKSKLUZĪVĀ „DZĪVE KĀ RX“ PASĀKUMĀ.

Uzziniet, kā mēs izmantojām imersīvā teātra – klātbūtnes efekta – pieredzi (immersive theatre), lai tikai uz vienu nakti padarītu „Dzīve kā RX“ par realitāti.

Lai nosvinētu jaunā, izteiksmīgā Lexus RX atklāšanu, mēs Londonā, Mondriana viesnīcā sarīkojām ļoti īpašu pasākumu, sadarbojoties ar modernākajiem teātra dizaineriem un labākajiem aktieriem, kas viesiem ļāva iejusties „Dzīve kā RX“ – greznības, aizrautības un saviļņojošu pārdzīvojumu pasaulē.

Neko nenojaušošie viesi nonāca jaunos scenārijos un negaidītās situācijās, kas lika tiem improvizēt jauniegūtās starptautisku filmu zvaigžņu lomas, līdz pat piemērotajam noslēguma pārsteigumam – godalgotā ekrānu leģenda Džūds Lo tiem pievienojās noslēdzošajā „sarkanā paklāja“ ainā, dāvājot unikālu imersīvā teātra pieredzi.

Vai Jūs vēlētos iejusties Džūda Lo ādā un izbaudīt „Dzīvi kā RX”?

DZĪVE KĀ RX

GALVENAJĀS LOMĀS DŽŪDS LO UN IZSMALCINĀTAIS JAUNAIS LEXUS RX

Mēs ar lepnumu paziņojam par unikālu radošo sadarbību ar Holivudas aktieri un režisoru Džūdu Lo (Jude Law) mūsu jaunās atklāšanas kampaņas ietvaros: „Dzīve kā RX“.

Jude Law dalās mūsu kaislībā uz autobraukšanu, eskeipisma sajūtās, kas to pavada, un uzskatā, ka īstais automobilis dāvā neaprakstāmus piedzīvojumus. Jaunais RX iemieso šo uzskatu.

Tā izteiksmīgais jaunais eksterjera dizains jau no pirmā skata pauž jaudu un dinamiku, bet salonā tādas detaļas kā ar lāzeru griezti koka ornamenti dāvā visaugstākās kvalitātes apdari. Braukt ar jauno RX nozīmē, ka tapsiet pamanīts mirklī, kad ieradīsieties, un būsiet uzmanības centrā, līdz dosieties prom.

VAI ESAT GATAVI PIEDZĪVOT DZĪVI KĀ RX?

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK