concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

bg hero

PILNĪGI JAUNAIS
LEXUS LC

LC 500h PASAULES PIRMIZRĀDE

NĀKAMĀS PAAUDZES HIBRĪDA SISTĒMA

Drīz pēc ar V8 aprīkotā LC 500 pasaules pirmizrādes, mēs, Ženēvas 2016. gada autoizstādē, ar lepnumu atklājam pilnīgi jauno Lexus LC 500h, kas aprīkots ar pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda sistēmu (Multi Stage Hybrid System) – jaunās paaudzes hibrīda piedziņu, kas radīta tieši veiktspējai.

LC 500 un LC 500h pārstāv jaunu laikmetu Lexus vēsturē: inženiertehnoloģisko pieredzi un izteiksmīgu dizainu, kas bez kompromisiem apvienoti, lai prezentētu luksusa kupeju flagmani. Mēs aicinām Jūs atklāt abus modeļus, kā arī LF-LC konceptautomobili, kas LC no vīzijas padara par elpu aizraujošu realitāti.

LEXUS LC 500 GUDVUDĀ

PILNĪGI JAUNAIS LEXUS LC 500 PIEDZĪVO DINAMISKU DEBIJU LIELBRITĀNIJĀ, IKGADĒJĀ GUDVUDAS ĀTRUMA FESTIVĀLĀ VEICOT SLAVENO „HILL CLIMB”.

AIZRAUJOŠĀ HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

JAUNI HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU STANDARTI

LC 500h apvieno labāku efektivitāti ar satriecošu jaudu, nosakot jaunus hibrīda veiktspējas standartus. Lexus daudzpakāpju hibrīda sistēma tika izstrādāta, lai dāvātu vēl sportiskāku un aizraujošāku braukšanas pieredzi, vienlaikus sasniedzot vislabāko jaudas un degvielas patēriņa kombināciju.

Apvienojot tradicionālās hibrīda piedziņas elementus (tostarp 3,5 litru V6 benzīna dzinēju, jaudīgu elektromotoru un litija-jonu akumulatoru bloku) ar 4 pārnesumu automātisko pārnesumkārbu, kas uzstādīta aiz hibrīda transmisijas, daudzpakāpju hibrīda sistēma nodrošina vēl tiešāku automobiļa reakciju uz pieskaršanos akseleratoram. Tā rezultātā paātrināšanās laiks līdz 100 km/h ir krietni īsāks par 5 sekundēm.

RADĪTS JAUNAM LAIKMETAM

VIENOTA DIZAINA UN TEHNOLOĢIJU VĪZIJA

Gan LC 500, gan LC 500h ir Lexus dizaina un tehnoloģiju komandu izcilas sadarbības rezultāts – tie ir luksusa kupeju flagmaņi, kas iezīmē jauna laikmeta sākumu.

Abi kopā tie pārliecinoši parāda Lexus nākotnes virzību un apliecina mūsu neizsīkstošo apņemšanos radīt jaunus dizainus, veiktspējas automobiļus un meistarīgas apdares.

IZTEIKSMĪGS DIZAINS

NO FANTASTISKAS KONCEPCIJAS LĪDZ AIZRAUJOŠAI REALITĀTEI

LC ir paturēti vairāki iedvesmojošā konceptautomobiļa būtiskākie dizaina elementi, proporcijas un vizuālā dinamika. Ar sportiskām aerodinamiskām formām un jutekliskām kontūrām apveltītā LC plūstošā jumta līnija rada iespaidīgu zemu un platu stāju, kas apvieno funkcionalitāti un veiktspēju ar kaislīgu tēlu.

Automobiļa priekšgalu rotā jaudīga Lexus zīmola vārpstveida restes interpretācija, bet salona stils atspoguļo LC eksterjera dinamisko greznību. Braukšanas pozīcija un intuitīvās vadības ierīces ir izvietotas tā, lai dāvātu iedvesmojošu, sportisku braukšanu.

DINAMISKS BRAUCIENS

NEPĀRSPĒTA V8 PIEREDZE UN RAKSTURS

Līdzās LC 500h nākamās paaudzes hibrīda veiktspējai piedāvājam iespaidīgo LC 500 ar V8 dzinēju. LC 500 ir panākts vēl izteiksmīgāks un izsmalcinātāks brauciens, vienlaikus saglabājot izcilu brauciena kvalitāti, kāda tiek sagaidīta no luksusa kupejas. Jaudu aizmugures riteņiem nodrošina 5,0 litru V8 dzinējs, kas maksimālo jaudu 473 DIN ZS dāvā pie 7100 apgr./min.

Automobilis aprīkots ar nule izstrādāto 10 pārnesumu automātisko transmisiju — pirmo reizi luksusa automobilim —, kuras pārslēgšanās laiki pārspēj divu sajūgu transmisiju rādītājus. Šī konstrukcija ļauj LC 500 sasniegt dinamiku un izveicību, kas 4 sēdvietu kupejai nav raksturīga, paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h veicot mazāk nekā 4,5 sekundēs.

DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

LF-LC KONCEPTAUTOMOBILIS

ATKLĀJIET LC DIZAINA VĪZIJU

LC prezentē vēl neredzētu Lexus dizaina un tehnoloģisko sasniegumu vīziju, iemiesojot sākotnējā, 2012. gadā atklātā LF-LC konceptautomobiļa ambīcijas. LC izstrādē tika pārvarēti vairāki dizaina, materiālu un ražošanas šķēršļi, kuriem koncepta vīzijas posmā parasti tiek rasti kompromisi.

Inženieru komandas nerimstoši ir strādājušas, lai rastu jaunus risinājumus un saglabātu pēc iespējas vairāk no LF-LC, vienlaikus radot automobili, kas patiesi ir pelnījis Lexus flagmaņa statusu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK