concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

IS 300h

JAUNAIS IS 300h AR PILNĀ HIBRĪDA DZINĒJU ATTĪSTA 223 DIN ZS JAUDU, BET TĀ CO2 IZMEŠU LĪMENIS IR TIKAI 97 g/km*.


DIN ZS 223
CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 97
Kombinētais cikls (l/100 km) 4,2
Paātrinājums 0-100 km/h (s) 8,3
Maks. ātrums (km/h) 200

NO 37 990 €

CREATING AMAZING

JAUNAIS IS 300h AR PILNĀ HIBRĪDA DZINĒJU ATTĪSTA 223 DIN ZS JAUDU, BET TĀ CO2 IZMEŠU LĪMENIS IR TIKAI 97 g/km*.

No ārpuses jaunais IS 300h kompaktais sedans demonstrē jaunu dizainu, LED lukturus un izteiksmīgu Lexus trapecveida režģi. Salonā Jūsu rīcībā ir sportiska vadītāja vieta ar vismodernākajām multimediju un vadītāja palīgsistēmām. Pateicoties uzlabotai, zemākai sēdpozīcijai, ir pieejama labāka vadāmība un precizitāte pagriezienos ar augstākā līmeņa Lexus kvalitāti un komfortu.

Ar otrās paaudzes Lexus Hybrid Drive sistēmu aprīkotais un ar Active Sound Control, kas nodrošina tīkamāku skaņu, IS 300h ir aizraujošs, bet rada tikai 97* g/km CO2 izmešu un patērē tikai 4,2 l/100 km* degvielas. Pateicoties minimāla izmēra hibrīda akumulatoram, kas novietots zem bagāžas nodalījuma grīdas, automobiļa bagāžas nodalījumā pietiks vietas visai Jūsu bagāžai.

CENAS UN SPECIFIKĀCIJAS

IEGŪSTIET PILNĪGU INFORMĀCIJU UN SALĪDZINIET ATŠĶIRĪBAS

IS 300h Comfort

  • Augstas izlādes intensitātes (HID) ksenona priekšējie lukturi
  • Gaismas diožu (LED) priekšējie miglas lukturi
  • Braukšanas režīma izvēle – ECO / NORMAL / SPORT S
  • EV (elektriskā automobiļa) režīms
  • Lexus multimediju displejs ar 7" ekrānu, kam ir ripslēdža vadība
  • Apsildāmi priekšējie sēdekļi
  • Auduma / Tahara apdares sēdekļu polsterējums
  • Kruīza kontrole
  • Stūre, 3 spieķu dizains ar ādas apdari

NO 37 990 €

IZVĒLIETIES VĒL VIENU VARIANTU, LAI SALĪDZINĀTU

AUTOMOBIĻA IEZĪMES

IEPAZĪSTIET IS 300h LABĀK

Braucot ar IS 300h - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Jaunais IS 300h ir pirmais IS modelis ar pilnā hibrīda tehnoloģiju, kas izmanto mūsu jaunāko Lexus Hybrid Drive sistēmu. Tas attīsta 223 DIN ZS jaudu, bet rada tikai 99 g/km CO2 izmešu.

Lai panāktu vadītājam labāko kontroles sajūtu, sēdeklis gurnu apvidū ir par 20 mm zemāks, bet stūres leņķis ir izmainīts par 3°. Braukšana ir kļuvusi precīzāka, pateicoties stingrākai šasijai, kas veidota, izmantojot visjaunākās saistvielu un lāzermetināšanas tehnoloģijas.

Jaunā daudzsviru aizmugures piekare nodrošina augstāku saķeres līmeni un uzlabo vadāmību. Pievienojot tam visam izcilo aerodinamiku, iegūstam automobili, kas ir ne tikai ļoti atsaucīgs, bet arī neticami kluss.

IS 300h Salonā - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Uz ceļa jaunais IS 300h sniedz pārliecības sajūtu vadītājam un nodrošina izcilu komfortu pasažieriem. Iegrimstiet ērtajos ādas sēdekļos un izbaudiet izsmalcinātās Lexus detaļas, piemēram, koka paneļus un eleganto analogo pulksteni viduskonsolē. IS tiek ražots uz viena konveijera kopā ar LS augstākās klases sedanu, un visu ražošanas procesu uzrauga Lexus „Takumi” meistari.

Lai nodrošinātu vairāk vietas aizmugurē sēdošo pasažieru kājām un papildu komfortu, automobiļa garenbāze ir pagarināta par 70 mm, bet aizmugures sēdekļus var nolocīt 60:40 proporcijā, iegūstot līdzenu grīdu, kas lieliski noder lielāku priekšmetu pārvadāšanai.

Ar Remote Touch Jūs varat piekļūt saistītajiem pakalpojumiem, piemēram, Google Street View®, aprēķināt visekonomiskāko maršrutu vai baudīt Mark Levinson® Premium Surround audiosistēmas ar 15 skaļruniem skanējumu. Ja vēlaties, ar vienu kustību varat arī noregulēt gaisa kondicionētāja darbību, izmantojot jaunās elektrostatiskās vadības ierīces.

IS 300h Drošība - Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Ar jaunāko integrēto automobiļa dinamikas kontroles sistēmu un jaudīgām ventilējamām disku bremzēm aprīkotais jaunais IS izmanto modernās tehnoloģijas, lai nepieļautu bīstamas situācijas. Vadītājam palīdz pirmssadursmes drošības sistēma, kas ar radara palīdzību kontrolē priekšā esošo situāciju un, ja nepieciešams, pat iedarbina bremzes.

Ja tomēr sadursme notiek, par Jūsu drošību rūpējas ārkārtīgi izturīgs drošības karkass, kurā izmantots augstas izturības tērauds. Jaunā IS drošību vēl vairāk uzlabo priekšējie sēdekļi ar kakla skriemeļu aizsardzības koncepciju un astoņi drošības spilveni. Papildus tam, ja priekšējā buferī iemontētie sensori konstatē sadursmi ar gājēju, dzinēja pārsegs automātiski paceļas, lai absorbētu trieciena spēku.

Sportiska braukšanas pozīcija

SPORTISKA BRAUKŠANAS POZĪCIJA

No pazeminātās, sportiskās braukšanas pozīcijas Jūs patiešām sajutīsiet ceļa virsmu un izbaudīsiet, kā IS atsauksies uz vissīkāko stūres kustību. LFA iedvesmotais 3 spieķu stūres dizains ar ergonomiskām pirkstu atpūtas vietām padara IS neticami precīzi vadāmu. Pārnesumu pārslēgi aiz stūres nodrošina strauju manuālu pārnesumu pārslēgšanu vēl satriecošākam braucienam.

Jūs varat kontrolēt audio, tālruņa, balss komandu funkcijas, daudzfunkcionālo displeju un, ja uzstādītas, adaptīvo kruīza kontroli un joslas ievērošanas palīgsistēmu, nenoņemot rokas no stūres.

Braukšanas režīmu izvēle

BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

Automobiļa veiktspēju ir iespējams regulēt, izmantojot braukšanas režīmu izvēli. ECO režīmā tiek pazemināts izmešu līmenis un ietaupīta degviela, savukārt ikdienas braukšanai ir piemērots NORMAL režīms, kas perfekti sabalansē jaudu, ekonomiju un braukšanas komfortu. Ja vēlaties tiešām atsaucīgu automobili, vienkārši ieslēdziet SPORT režīmu.

Pārdomāta aerodinamika

PĀRDOMĀTA AERODINAMIKA

Jaunais IS ir izcili aerodinamisks, pateicoties gandrīz līdzenai grīdai, nelieliem aerodinamiskajiem elementiem uz priekšējo durvju statņiem un aizmugures lukturiem. Šie aerodinamiskie elementi, kas sākotnēji parādījās uz F1 sacīkšu automobiļiem, rada gaisa rotāciju, kas novirza gaisu uz iekšu un samazina aerodinamisko pretestību. Tas ne vien uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet arī samazina degvielas patēriņu un vēja radīto troksni.

F SPORT instrumenti

F SPORT INSTRUMENTI

Jaunajiem IS F SPORT modeļiem ir unikāls instrumentu bloks ar dinamiskām apļveida skalām Lexus LFA stilā. Tajā tiek izmantota digitālā tehnoloģija, kas sākotnēji tika izstrādāta, lai varētu attēlot mūsu V10 superauto zibenīgi ātro apgriezienu kāpumu. Pēc unikālas iedarbināšanas secības mērinstrumentu izskats mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma.

Mark Levinson® Premium Audio

MARK LEVINSON® PREMIUM AUDIO

IS ir iespējams aprīkot ar nepārspējamu Mark Levinson® Premium audiosistēmu, kas ļauj atskaņot mūziku vai skatīties DVD filmas dzīvā skanējuma kvalitātē. Piecpadsmit īpaši veidoti un noregulēti skaļruņi rada neticamu 5,1 kanālu digitālo telpisko skaņu.

Novatoriskā GreenEdge™ tehnoloģija katrā skaļrunī samazina enerģijas patēriņu uz pusi, bet jaunā automātiskā skaļuma sistēma ļauj izbaudīt mūziku pilnībā, automātiski noregulējot skaļumu atbilstoši dažādiem izpildītājiem un dziesmām. Elegantā apdare, precīzi izgatavotie alumīnija slēdži un melni glancētā virsma atgādina Mark Levinson® augstākā līmeņa mājas audiosistēmas.

LED priekšējie lukturi

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaunais IS ir pieejams ar LED priekšējiem lukturiem, un visiem modeļiem ir priekšējā buferī integrēti L formas LED dienas gaitas lukturi. Energoekonomiskā LED tehnoloģija nodrošina izcilu apgaismojuma kvalitāti un uzticamu, ilgu kalpošanu.

Multimediju navigācija

DAUDZFUNKCIJU INFORMĀCIJAS EKRĀNS

Starp abiem galvenajiem slēdžiem novietotais 4,2" augstas izšķirtspējas ekrāns attēlo dažādu ar automobili saistītu informāciju. Tas var attēlot atskaņotās dziesmas nosaukumu, navigācijas norādes vai, ja ir pieslēgts Jūsu viedtālrunis, zvanītāja vārdu, fotoattēlu un tālruņa numuru.

Drošs dzinēja pārsegs

DROŠS DZINĒJA PĀRSEGS

Jaunajam IS ir uzstādīts trieciena enerģiju absorbējošs dzinēja pārsegs, kas sadursmes brīdī automātiski nedaudz paceļas. To aktivizē priekšējā buferī iemontētie sensori. Sadursmes gadījumā ar gājēju sistēma nedaudz paceļ dzinēja pārsegu, palielinot attālumu līdz dzinēja cietajām detaļām. Tas mazina gājēja galvas traumu risku.

Euro NCAP novērtējums – 5 zvaigznes

EURO NCAP NOVĒRTĒJUMS – 5 ZVAIGZNES

IS 300h ir atzīts par Euro NCAP 2013. gada labāko lielā segmenta ģimenes auto. Tas sasniedza 91% rezultātu pieaugušo pasažieru aizsardzībā, 85% bērnu aizsardzībā, 80% gājēju aizsardzībā un 66% drošības palīgsistēmām, kas ievērojami pārsniedz maksimālā piecu zvaigžņu vērtējuma saņemšanai nepieciešamo robežu, un līdz ar to IS 300h ir uzrādījis visaugstāko kopējo rezultātu.

Skatīties trieciena testu video un saņemt plašāku informāciju var Euro NCAP mājas lapā (http://www.euroncap.com/bestinclasscars2013.aspx) Meklējiet IS 300h lielā segmenta ģimenes auto kategorijā.

Pirmssadursmes drošības sistēma / adaptīvā kruīza kontrole

PIRMSSADURSMES DROŠĪBAS SISTĒMA/ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Milimetru radars un borta dators aprēķina frontālas sadursmes risku. Augsta riska gadījumā vadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuāliem signāliem un tiek paaugstināts spiediens bremžu sistēmā. Kad tiek noteikts, ka no sadursmes nav iespējams izvairīties, pēc vajadzības tiek automātiski iedarbinātas bremzes un ciešāk pievilktas drošības jostas. Adaptīvā kruīza kontrole izmanto to pašu radaru, lai ieturētu nemainīgu attālumu līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Pasažieru drošības kapsula, 8 drošības spilveni

PASAŽIERU DROŠĪBAS KAPSULA, 8 DROŠĪBAS SPILVENI

Papildus ārkārtīgi izturīgajam pasažieru drošības karkasam braucējus aizsargā astoņi drošības spilveni. Vadītāja un priekšējā pasažiera aizsardzībai ir uzstādīti divpakāpju galvas drošības spilveni, kā arī drošības spilveni ceļgalu aizsardzībai un sānu drošības spilveni.

Abās salona pusēs visā garumā ir uzstādīti vairoga drošības spilveni. Visas drošības jostas, izņemot vidējo aizmugures, ir aprīkotas ar priekšspriegotājiem. Šis izcilais drošības līmenis ietilpst jaunā IS standarta aprīkojumā.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

IS 300h F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

IS Sport Edition

is300h sport cutout

IZBAUDIET IZTEIKSMĪGO EKSTERJERA UN SALONA STILU,
IS 300h PILNAIS HIBRĪDS

IS Sport sedans dāvā dinamiska stila un 18" 5 spieķu vieglmetāla disku kombināciju, kas liek atskatīties. Uzmanības centrā ir izteiksmīgā, melnā Lexus vārpstveida reste. Mērķtiecīgo izskatu noslēdz pieskaņota sānu spoguļu apdare un papildaprīkojuma

LED priekšējie lukturi. Profilā automobiļa sportisko stāju papildina augšupejošās kontūras un kupejas tipa jumta līnija. IS Sport ir pieejams kā izcili vienmērīgais IS 300h pilnā hibrīda sedans ar CO2 emisiju tikai 107 g/km.

is 300h black spindle grill

MELNA VĀRPSTVEIDA RESTE
UN SĀNU SPOGUĻI

Vēl dinamiskākam izskatam jaunā IS Sport modeļi lepojas ar izteiksmīgu rūpnīcā uzstādītu melnu vārpstveida resti un pieskaņotu sānu spoguļu apdari.

is 300h alloy wheels

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Melnā, hromētā apdare un sportiskie 5 dubultspieķu dizains piešķir nepārprotami pilsētniecisku izsmalcinātību.

is 300h first class finish

PIRMKLASĪGA APDARE

IS Sport salonā viss, kam Jūs pieskaraties, pauž nepārspējamo Lexus kvalitāti – no ādas stūres līdz ekskluzīvajai divtoņu Moon Stone apdarei un kontrastējošām vīlēm.

is 300h climate control

2 ZONU KLIMATA
KONTROLE

Elektrostatiskie slēdži ļauj kontrolēt IS Sport 2 zonu elektronisko klimata kontroli ar vienu pirksta kustību.

is 300h premium navigation

LEXUS PREMIUM
NAVIGĀCIJA

7 collu ekrāns tiek kontrolēts ar Remote Touch vai balss komandām. Sistēma piedāvā krāsainas 3D grafikas un daudz kartēšanas iespēju, bet, kad automobilis novietots stāvvietā, tā pat ģenerē QR kodu skenēšanai ar viedtālruni, sniedzot norādes līdz galamērķim, ejot kājām.

is 300h xenon headlights

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaunie IS Sport modeļi ir pieejami ar LED priekšējiem lukturiem. Enerģiju taupošā LED tehnoloģija nodrošina izcilu apgaismojumu un uzticamu, ilgstošu kalpošanu.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

PĒC KRĀSOŠANAS ŠĀ AUTOMOBIĻA VIRSMU PĀRBAUDA RGB APGAISMOJUMĀ, LAI ATKLĀTU IESPĒJAMOS BOJĀJUMUS UN NEPILNĪBAS, KAS NORMĀLOS APSTĀKĻOS NAV SASKATĀMAS.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK