concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

IS 200t

JAUNAIS IS 200t IR APRĪKOTS AR JAUNU BENZĪNA TURBODZINĒJU, KAS RADA 245 DIN ZS


DIN ZS 245
CO2 kombinētajā ciklā (g/km) 162
Kombinētais cikls (l/100 km) 7,0
Paātrinājums 0-100 km/h (s) 7,0
Maks. ātrums (km/h) 230

NO 37 990 €

JAUNAIS IS 200t

PIE STŪRES JŪS IZBAUDĪSIET IZVEICĪGO VADĀMĪBU UN LEXUS PASAULES KLASES VIENMĒRĪGUMU UN KOMFORTU.

Satriecošā IS sedana uzmanības centrā ir izteiksmīgā Lexus zīmola vārpstveida reste. Mērķtiecīgo izskatu noslēdz LED priekšējie lukturi un L formas LED dienas gaitas lukturi. Profilā automobiļa sportisko stāju papildina zemais dzinēja pārsegs, augšupejošās sānu kontūras un garā kupejas tipa jumta līnija, kas piešķir automobilim dinamisku auru un dāvā nepārspējamu plašumu.

Uz ceļa IS ir brīnišķīgi līdzsvarots sedans, taču arī ļoti ērts pasažieru automobilis, kurā doties, piemēram, ceļojumā. Lai noregulētu vadāmību un nodrošinātu maksimālu braukšanas baudu, mēs šim aizmugures piedziņas sedanam veicām daudzpusīgus testus trasē. Pierādot – gluži burtiski –, ka mēs neapstājamies, kamēr neesam sasnieguši apbrīnojamus rezultātus.

CENAS UN SPECIFIKĀCIJAS

APLŪKOJIET TUVĀK UN SALĪDZINIET ATŠĶIRĪBAS

IS 200t Comfort

  • 17" vieglmetāla diski, 5 dubultspieķu dizains, riepas 225/45 R17
  • Elektriski regulējami un apsildāmi sānu spoguļi
  • Apsildāmi priekšējie sēdekļi
  • Auduma / Tahara apdares sēdekļu polsterējums
  • Kruīza kontrole
  • Stūre, 3 spieķu dizains ar ādas apdari

NO 37 990 €

IZVĒLIETIES VĒL VIENU VARIANTU, LAI SALĪDZINĀTU

AUTOMOBIĻA APRĪKOJUMS

IEPAZĪSTIET IS 200t VĒL LABĀK

Braucot ar IS 200t – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

IS ir rezultāts nerimstošai uzmanībai pret katru sīkumu: lai brauciens būtu vēl aizraujošāks, mēs pazeminājām vadītāja sēdekļa gurnu līniju par 20 mm un stūres slīpumu noregulējām par 3°. Braukšanas precizitāte ir uzlabota ar vēl izturīgāku šasiju, izmantojot revolucionāru līmēšanas un lāzera skrūvju metināšanas tehnoloģiju. Jaunā daudzsviru aizmugures piekare dāvā labāku saķeri un uzlabotu vadāmību. Pieskaitiet tam vēl inovatīvo aerodinamiku, un Jūs iegūsiet automobili, kas ir ne vien ārkārtīgi atsaucīgs, bet arī neticami kluss.

IS 200t salonā – Būtiskākās iezīmes

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Atpūšoties greznajos ādas sēdekļos, Jūs izbaudīsiet izsmalcinātās Lexus detaļas, piemēram, koka ielaidumus un burvīgi apdarināto centrālo analogo pulksteni. Būvētu uz tā paša konveijera, kur LS flagmaņa sedans, visu IS produkciju pārrauga Lexus Takumi meistari.

Lai būtiski paplašinātu vietu aizmugurējo pasažieru kājām, kā arī uzlabotu brauciena vienmērīgumu, automobiļa riteņu bāze tika pagarināta par 70 mm. Aizmugures sēdekļi arī gludi nolokās ar sadalījumu 60:40 – ideāli apjomīgāku priekšmetu pārvadāšanai.

IS 200t drošība – Būtiskākās iezīmes

SVARĪGĀKAIS DROŠĪBAS APRĪKOJUMS

Ar mūsu jaunāko integrēto automobiļa dinamikas sistēmu un jaudīgām ventilējamu disku bremzēm aprīkotais IS ir konstruēts, lai izvairītos no briesmām. Kā liecina maksimālais Euro NCAP 5 zvaigžņu novērtējums, ja sadursme tomēr notiek, Jūs aizsargās neticami izturīgs pasažieru drošības karkass, kurā plaši izmantots augstas stiepes izturības tērauds.

Lai drošība būtu vēl pilnīgāka, IS ir aprīkots ar kakla skriemeļu traumas samazinošas koncepcijas priekšējiem sēdekļiem un astoņiem drošības spilveniem. Papildus tam, ja priekšējā buferī novietotie sensori konstatē sadursmi ar gājēju, dzinēja pārsegs automātiski pacelsies optimālākajā leņķī, lai palīdzētu mazināt ievainojumu risku.

Benzīna turbodzinējs

BENZĪNA DZINĒJS AR TURBĪNU

Ar pilnīgi jauno 2,0 litru benzīna turbodzinēju – ar D-4ST degvielas iesmidzināšanu ekonomiskam degvielas patēriņam un acumirklīgai griezei – aprīkotais IS 200t sporta sedans rada 245 DIN ZS dinamiskas jaudas. IS 200t dāvā strauju paātrinājumu līdz pat maksimālajam ātrumam 230 km/h (kur tas ir atļauts), un tā 8 pārnesumu transmisija nodrošina tiešu pārslēgšanos un elastīgu braukšanas stilu.

Dzinēji tiek montēti bezputekļu vidē, tādēļ to darbība ir vienmērīga un izsmalcināta, bet dubultais izpūtējs rada valdzinošu skaņu.

8 pārnesumu transmisija

8 PĀRNESUMU TRANSMISIJA

Ar 8 pārnesumu transmisiju un pārnesumu pārslēgiem aprīkotie aizmugures piedziņas IS 200t un IS 200t F SPORT modeļi ir pirmie Lexus sedani, kas maina pārnesumu pārslēgšanu atkarībā no G spēkiem. Nosakot, kad IS iebrauc līkumā, tiek ieslēgts zemāks pārnesums, lai nodrošinātu optimālu atsaucību, izbraucot no pagrieziena.

Turbokompresors

TURBOKOMPRESORS

Šis efektīvais jaunais dubultais turbokompresors ir radīts, lai nodrošinātu augstu griezi visā apgriezienu diapazonā. Turbīnas lāpstiņu forma ir optimizēta, un ir samazināta gultņu mehānisma berze, dāvājot kompaktu turbokompresoru ar neticami atsaucīgu reakciju.

Divi izpūtēji

DIVI IZPŪTĒJI

Ar unikālu un izsmalcinātu stilu apveltītie, brīnišķīgi nostrādātie nerūsējošā tērauda izpūtēji pastiprina IS 200t sporta turbodzinēja izsmalcināto skaņu.

Sportiska braukšanas pozīcija

SPORTISKA BRAUKŠANAS POZĪCIJA

No pazeminātās, sportiskās braukšanas pozīcijas un ar jauno stūres iekārtu Jūs patiešām sajutīsiet ceļa virsmu un izbaudīsiet, kā IS atsauksies uz vissīkāko stūres kustību.

Uzlabota aerodinamika

UZLABOTA AERODINAMIKA

IS ir izcila aerodinamika, pateicoties tādām detaļām kā gandrīz gluda virsbūves apakšdaļa un nelieli spārniņi pie priekšējo durvju statņiem un aizmugurējiem lukturiem. Šādi spārniņi pirmoreiz tika izmantoti F1 sacīkšu automobiļiem, tie rada gaisa strāvu virpuļus, kas palīdz virzīt gaisu uz iekšpusi, uzlabojot veidu, kādā IS šķeļ gaisu. Tie ne vien uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet arī vairo degvielas efektivitāti un samazina vēja radīto troksni.

Braukšanas komforts

BRAUKŠANAS KOMFORTS

IS ir apveltīts ar plašu salonu, kas slavens ar Lexus leģendāro izsmalcinātību un apbrīnojamo kvalitāti. Vadītāja pozīcija ir vēl sportiskāka un fokusētāka, un jauna dizaina priekšējie sēdekļi dāvā vēl lielāku komfortu un atbalstu no sāniem.

Uzlabota kontrole

UZLABOTA KONTROLE

Ar IS nākamās paaudzes multivides palīdzību Jūs varat piekļūt pieslēgtajiem pakalpojumiem, piemēram, Google Street View®, aplēst visekoloģiskāko maršrutu vai izbaudīt Mark Levinson® Premium Surround sistēmu ar 15 skaļruņiem. Vai ar vienu pirksta pieskārienu izmantot inovatīvos elektrostatiskos slēdžus, lai noregulētu gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Takumi meistarība

TAKUMI MEISTARĪBA

Mūsu godalgotajā Tahara ražotnē, to pašu Lexus komandu, kas montē LS flagmaņa sedanu, būvētais IS pilnīgi no jauna definē šāda veida luksusa automobiļu kvalitāti. Jūs to sajutīsiet, kad pirmoreiz pieskarsieties precīzi veidotajiem Mark Levison® audiosistēmas alumīnija slēdžiem vai sajutīsiet brīnišķīgi apdarināto stūri savās plaukstās.

Ārpusē nevainojamais krāsojums tiek panākts, ik krāsas slāni ar rokām nopulējot ar mitrām smiltīm (laikietilpīgs process, kas parasti tiek izmantots ar rokām būvētajiem automobiļiem) un pārbaudīts gan ar aci, gan digitāli, nodrošinot perfektu virsmu.

Mark Levinson® ar 15 skaļruņiem

MARK LEVINSON® AR 15 SKAĻRUŅIEM

IS iespējams pasūtīt ar nepārspējamo Mark Levinson® Premium audiosistēmu, kas, klausoties mūziku vai skatoties DVD, dāvā patiesu dzīvā koncerta pieredzi. Piecpadsmit pēc pasūtījuma radīti skaļruņi, katrs atsevišķi noregulēts, rada apbrīnojamu 5,1 kanālu digitālo telpisko skanējumu.

Inovatīvā GreenEdge™ tehnoloģija katrā skaļrunī nozīmē divreiz spēcīgāku skaņu ar to pašu enerģijas patēriņu, bet automātiskā skaļuma regulēšana ļauj pilnībā izbaudīt mūziku, automātiski noregulējot skaņas līmeni, kad pārslēdzaties starp dažādiem māksliniekiem un ierakstiem. Brīnišķīgi apdarinātie, precīzie alumīnija slēdži un spīdīgi melnā apdare liecina par Mark Levinson® pasaules klases mājas audiosistēmu dizainu.

Klausīties nozīmē ticēt – izbaudiet Mark Levinson skaņas sev tuvākajā pārstāvniecībā

Remote Touch

ATTĀLINĀTI VADĀMS DISPLEJS

Nākamās paaudzes Remote Touch ar viena spiediena apstiprinājumu ļauj lietotājiem intuitīvi strādāt ar centrālo multivides displeju. Ergonomiski veidotā Remote Touch atrodas rokas stiepiena attālumā un ir tikpat viegli lietojama kā datora pele.

Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem

BRĪDINĀJUMS PAR AIZMUGURĒ ŠĶĒRSOJOŠIEM TRANSPORTLĪDZEKĻIEM (RCTA)

Braucot atpakaļgaitā, piemēram, intensīvā stāvvietā, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) izmanto aklo zonu monitora radaru, lai konstatētu automobiļus, kas tuvojas grūti pārredzamajai zonai automobiļa aizmugurē. Ja automobilis tiek konstatēts, RCTA funkcija brīdina Jūs ar vizuālu signālu sānu spoguļos un skaņas signālu.

Euro NCAP novērtējums – 5 zvaigznes

EURO NCAP NOVĒRTĒJUMS – 5 ZVAIGZNES

Euro NCAP, kas veic reālus un neatkarīgus Eiropā pārdoto automobiļu drošības testus, IS piešķīruši 5 zvaigžņu novērtējumu. IS rezultāti bija krietni virs minimālajām prasībām, kas jāizpilda, lai saņemtu piecu zvaigžņu novērtējumu, un IS ierindojās starp visdrošākajiem automobiļiem luksusa segmentā.

Aklo zonu monitors

AKLO ZONU MONITORS

Priekšējā buferī uzstādītais radars konstatē blakus joslās braucošus automobiļus, ko nevar redzēt sānu spoguļos. Ja vadītājs ieslēdz pagrieziena rādītāju, bet aklajā zonā iebrauc automobilis, aklo zonu monitors acumirklī aktivizē brīdinājuma signālu attiecīgajā sānu spogulī.

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa aprīkojuma, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

RADOT IS, MANA KOMANDA KONCENTRĒJĀS UZ IZVEICĪGUMA UN ATSAUCĪGUMA SAJŪTU SNIEGŠANU, KURAS MĒS NOVĒLAM MŪSU AUTOVADĪTĀJIEM IZBAUDĪT UZ CEĻA.

Juniči Furujama (Junichi Furuyama), IS galvenais inženieris

IS Sport Edition

is 200t sport cutout v2

IZBAUDIET IZTEIKSMĪGO STILU KĀ ĀRPUSĒ, TĀ SALONĀ

IS Sport sedans dāvā dinamiska stila un 18" 5 spieķu vieglmetāla disku kombināciju, kas liek atskatīties. Uzmanības centrā ir izteiksmīgā, melnā Lexus vārpstveida reste. Mērķtiecīgo izskatu noslēdz pieskaņota sānu spoguļu apdare un papildaprīkojuma

LED priekšējie lukturi. Profilā automobiļa sportisko stāju papildina augšupejošās kontūras un kupejas tipa jumta līnija.

is 200t black spindle grill

MELNA VĀRPSTVEIDA RESTE
UN SĀNU SPOGUĻI

Vēl dinamiskākam izskatam jaunā IS Sport modeļi lepojas ar izteiksmīgu rūpnīcā uzstādītu melnu vārpstveida resti un pieskaņotu sānu spoguļu apdari.

is 200t alloy wheels

18" VIEGLMETĀLA DISKI

Melnā, hromētā apdare un sportiskie 5 dubultspieķu dizains piešķir nepārprotami pilsētniecisku izsmalcinātību.

is 300h first class finish

PIRMKLASĪGA APDARE

IS Sport salonā viss, kam Jūs pieskaraties, pauž nepārspējamo Lexus kvalitāti – no ādas stūres līdz ekskluzīvajai divtoņu Moon Stone apdarei un kontrastējošām vīlēm.

is 200t climate control

2 ZONU KLIMATA
KONTROLE

Elektrostatiskie slēdži ļauj kontrolēt IS Sport 2 zonu elektronisko klimata kontroli ar vienu pirksta kustību.

is 200t premium navigation

LEXUS PREMIUM
NAVIGĀCIJA

7 collu ekrāns tiek kontrolēts ar Remote Touch vai balss komandām. Sistēma piedāvā krāsainas 3D grafikas un daudz kartēšanas iespēju, bet, kad automobilis novietots stāvvietā, tā pat ģenerē QR kodu skenēšanai ar viedtālruni, sniedzot norādes līdz galamērķim, ejot kājām.

is 300h xenon headlights

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Jaunie IS Sport modeļi ir pieejami ar LED priekšējiem lukturiem. Enerģiju taupošā LED tehnoloģija nodrošina izcilu apgaismojumu un uzticamu, ilgstošu kalpošanu.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

ELPU AIZRAUJOŠS DIZAINS

IS 200t F SPORT apvieno drosmīgu dizainu ar ekskluzīvi noregulētu vadāmību, ko izstrādājusi komanda, kas bija atbildīga par leģendārā LFA superautomobiļa un F veiktspējas modeļu, RC F un GS F izstrādi. Rezultāts liks Jūsu sirdspukstiem auļot. Eksterjera uzlabojumi ietver lielāku Lexus zīmola vārpstveida resti ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem, melnas ventilācijas atveres un aerodinamiskas spuras lielākam piespiedējspēkam.

Salonā sportiski fokusētā autovadītāja kabīne ļaus Jums nevainojami saplūst ar Jūsu F SPORT. Ar rokām šūdinātie sporta sēdekļi ieskaus Jūs no gurniem līdz pat pleciem. Tikmēr ergonomiskā sporta stūre un slīpētie alumīnija pedāļi sniegs neaprakstāmas izjūtas, lai Jūs varētu izbaudīt ikvienu braucienu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK