concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LAIPNI LŪGTI
JAUNAJĀ IS

DROSMĪGS DIZAINS UN
INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Jaunais IS dāvā unikālu braukšanas pieredzi. Tas tiek būvēts mūsu godalgotajā Taharas rūpnīcā Japānā, un Jūs varat izvēlēties IS 300h hibrīdu vai IS 200t ar turbīnu, kā arī abiem modeļiem ir pieejamas dinamiskās F SPORT versijas.

2017 new is quote

JAUNAJAM IS MĒS PIEŠĶĪRĀM VĒL IZTEIKSMĪGĀKU IZSKATU, TAČU TAS IR ARĪ VĒL IZSMALCINĀTĀKS GAN VADĪTĀJAM, GAN PASAŽIERIEM.

Džuniči Furujama (Junichi Furuyama), IS galvenais inženieris

RADĪTS, LAI
ATSTĀTU IESPAIDU

DĀVĀ NEPĀRSPĒJAMU KOMFORTU UN IZSMALCINĀTĪBU

Jaunais IS izpilda unikālu japāņu "Omotenashi" sveicienu, vēl pirms Jūs apsēžaties pie automobiļa stūres. Kad tuvojaties IS, Jūs sveicina gaismu orķestris, bet, iekāpjot salonā, autovadītāja sēdeklis un stūre ieņem pozīciju atbilstoši Jūsu personīgajiem iestatījumiem.

Brauciena laikā Jūs izbaudīsiet maigo ceļgalu paliktni un ar ādu apdarināto rokas balstu, savukārt naktī salona durvju rokturu apgaismojums tiks aptumšots, lai saudzētu Jūsu acis.

DZĪVA
IZTĒLE

PERFEKTS TĀLIEM BRAUCIENIEM

Jaunais IS sporta sedans ir aprīkots ar lielu 10,3 collu multivides ekrānu, Lexus Premium navigācijas sistēmu un autovadītāja palīgsistēmām. Lai Jūs bez raizēm nonāktu nākamās tikšanās vietā, aklo zonu monitors, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošu satiksmi un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma mazina pilsētas satiksmes sagādāto stresu.

Tiklīdz beidzas darbalaiks, Jūs varat izmantot balss komandas, lai rezervētu galdiņu restorānā vai baudītu iecienītāko mūziku uz pasaules klases Mark Levinson® Premium Surround audiosistēmas ar 15 skaļruņiem.

DROSME
IZCELTIES

PIESAISTIET UZMANĪBU ŠAJĀ IZTEIKSMĪGAJĀ SPORTA SEDANĀ

Pirms darbu uzsākšanas pie jaunā IS, mūsu dizaineri apceļoja pasauli, intervējot klientus un meklējot iedvesmu. Pēc vairāku mēnešu skicēšanas mēs bijām gatavi jaunā automobiļa modelēšanai.

Mēs saglabājām modeļa atlētisko stāju, bet jaunajam IS piešķīrām vēl pašpārliecinātāku izskatu. Tas ir visu laiku visizteiksmīgākais IS.

NEVAINOJAMA
KONTROLE

IZBAUDIET PRECĪZO VADĀMĪBU UN PASAULES KLASES IZSMALCINĀTĪBU

Mūsu inženieri vairākus mēnešus pavadīja, uzlabojot automobiļa stūres sistēmu un piekari, eksperimentējot ar vieglākām un vēl izsmalcinātākām detaļām.

Pēc aerodinamikas testu veikšanas mūsu milzīgajā vēja tunelī Japānā, IS prototips tika nodots Jošiaki Ito (Yoshiaki Ito), Lexus "pilotu meistaram", kas regulē automobiļus gluži kā mūzikas virtuozs uzskaņo mūzikas instrumentu. Un viņš nerimās, kamēr nebija sasniedzis nevainojamu līdzsvaru starp ceļu un automobili.

TICĪBA
TEHNOLOĢIJĀM

INOVATĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS AIZSARDZĪBA

Drošības sistēmu kopums Lexus Safety System+, lai noteiktu priekšā esošās briesmas, izmanto milimetru viļņu radaru un kameru. Tā ietver pirmssadursmes sistēmu ar gājēju pamanīšanas funkciju, joslas ievērošanas palīgsistēmu, automātisko tālo gaismu funkciju, kas uzlabo redzamību naktī, un adaptīvo kruīza kontroli, kas pielāgo Jūsu automobiļa ātrumu priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumam.

Notiekot sadursmei, Jūs pasargās astoņi drošības spilveni, bet gadījumā, ja ceļu šķērsos gājējs, sensori acumirklī pacels dzinēja pārsegu, lai palīdzētu mazināt viņa ievainojumus.

IS 200t

ATKLĀJIET TURBĪNU JAUDU

Pateicoties 2,0 litru benzīna dzinējam ar turbīnu, jaunais IS 200t sporta sedans dāvā 245 DIN ZS dinamiskas jaudas un strauju paātrinājumu līdz pat 230 km/h (kur tas ir atļauts). Šis automobilis tika pakļauts stingrai izstrādes programmai, tostarp testiem augstumā Klinšu kalnos un dzinēju testiem Japānā, kur mēs simulējām ekstrēmas temperatūras līdz pat 45°C. IS 200t izturēja 20 termiskos testu ciklus, lai mēs būtu droši, ka tas kalpos vēl ilgus gadus arī pasaules visizaicinošākajos laikapstākļos.

IS 200t izturēja 20 termiskos testu ciklus, lai mēs būtu droši, ka tas kalpos vēl ilgus gadus arī pasaules visizaicinošākajos laikapstākļos.

IS 300h

PASAULĒ IECIENĪTĀKĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS PIEDZIŅA

Inteliģenti apvienojot moderno 2,5 litru tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinēju ar augstas jaudas elektromotoru, IS 300h ir viens no efektīvākajiem sporta sedaniem, kas šodien pieejami tirgū.

Tas dāvā dinamisku braucienu, bet patērē tikai 4,2 l/100 km* un izdala tikai 97 g/km* CO2. Braukšanai pilsētā Jūs varat izvēlēties EV (elektroautomobiļa) režīmu, kurā netiek izmantota degviela un netiek izdalīti kaitīgie izmeši.

*Eco aprīkojuma līmenim.

RADĪTS
AIZRAUTĪBAI

IZBAUDIET VĒL AIZRAUJOŠĀKU BRAUCIENU

Jaunie IS 300h F SPORT un IS 200t F SPORT modeļi ir izteiksmīgāki nekā jelkad agrāk. Tie ir aprīkoti ar ekskluzīvo tumšo F tīkla raksta resti, 18 collu vieglmetāla diskiem un Dark Rose ādas sporta sēdekļiem, bet pie stūres Jūs sagaida apbrīnojamie LFA stila mērinstrumenti. Salona dizaina noslēgumā alumīnija pedāļiem pievienojas seno japāņu meistaru iedvesmotie Naguri stila ielaidumi, kas pirmoreiz tika iepazīti GS F augstas veiktspējas sedanā.

Un, tā kā stūres sistēmu ir noregulējuši Lexus "pilotu meistari", abi IS F SPORT modeļi dāvā jauna līmeņa braukšanas prieku.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK